Atsauksme: Invisibobble matu rinķīši

Atsauksme: Invisibobble matu rinķīši

Sveikas, foršās!

Gads ir sācies ar dažādiem jaunumiem arī skaistumkopšanas lauciņā, piemēram, Latvijā beidzot varēs iegādāties slaveno Beauty Blender rozā olu (jau testēju, priecājos un cītīgi sargāju no kaķa:) ), bet par to es jums pastāstīšu kādā no nākamajiem rakstiem. Šoreiz arī par vienu jaunumu – Invisibobble matu gumijām, kas ir liels hits ārzemēs (ko gan es biju palaidusi garām līdz šim, jo īpaši nesekoju jaunumiem matu aksesuāru jomā) un tagad ir arī pieejamas Latvijā.

IMG_4736Ražotājs:

Invisibobble krāsaino matu riņķīšu nemanāmā rezultāta maģiskā burvestība slēpjas īpašajā telefona vada formā. Aptinot to jebkura tipa matiem, tas neregulāri izkliedē spiedienu ap zirgastes perimetru, stingri noturot matus un neliekot zirgastei kļūt pārāk ciešai vai pārāk vaļīgai. Šis neregulārā spiediena efekts ļauj iegūt nemanāmu rezultātu.

Tas nerauj un nepārpūlē atsevišķus matus, līdz ar to tas ļauj pilnībā izvairīties no galvassāpēm. Invisibobble gludā virsma arī saudzē matus un mazina matu galu šķelšanos, kas parasti notiek, ja bieži nēsājat matus zirgastē.

To var valkāt arī kā modernu aproci; Invisibobble ir stilīgs aksesuārs, kas derēs gandrīz jebkuram gadījumam; lielisks risinājums dienai pludmalē vai sportisko aktivitāšu laikā. Tas nesamirkst, nenodilst un to vienmēr ir viegli atraisīt!

IMG_4753

Tā kā es ikdienā dodu priekšroku izlaistiem matiem, bet astē taisu tikai retos gadījumos (hello, slikto matu dienas!) un mājās, tad matu gumijas iedevu izmēģināt arī draudzenei, kurai ir čirkaini mati, tāpēc šoreiz ir gan mans, gan draudzenes viedoklis.

IMG_4759

Manas domas:

Pirmkārt, ļoti patīk kaķim, tāpēc, ja nesargā, tad mājdzīvniekiem drīz vien būs jauna spēļmantiņa. 🙂

Bet, ja runājam par matu gumiju funkcionalitāti, tad es pārsvarā veidoju zemās astes vai arī saņemu matus nelielā copveidīgā “bardakā”, bet testa nolūkā mēģināju arī augsto asti – diemžēl gumija ar laiku sāk slīdēt ārā no matiem un neturās pārāk stingri, savukārt, ja veido zemo asti, tad turās labi. Galva tiešām nesāp, mati nepiņķerējas un nospiedumu arī neatstāja manos matos. Vispār, paskatoties uz šiem, mana pirmā doma ir, ka Invisibobble ļoti varētu patikt mazām meitenēm – interesants dizains, košas krāsas un galvenais, ka nepiņķerējas matos. Bet šajā aspektā ir viens liels mīnuss – cena. Viens iepakojums ar trim matu gumijām maksā 5,90 un, ņemot vērā to, ka bērni mēdz zaudēt savas mantas…

IMG_4772

Draudzenes domas:

Tā kā man ir gari, biezi un dabas diezgan lokaini mati, sākotnēji skatījos uz Invisibobble matu gumijām ar skepsi, jo parastās matu gumijas man kalpo ļoti īstu laika sprīdi – pēc pāris lietošanas reizēm tās zaudē savu elastību un/vai sapinās matos tā, ka vienīgais veids tās dabūt ārā ir pārgriezt ar šķērēm uz pusēm.

Invisibobble matu gumijai ir viens liels pluss – tā neiepinas matos, tas ir, lai kā arī būtu sapiņķerējušies mati, gumiju ir ļoti viegli no matiem dabūt ārā. Tas ir ļoti labi, jo mati nav jāplēš un gumija nav no matiem jāgriež ārā, kā man ir bijis savās reizēs.

Protams, pati matu gumija izstiepjas – tā neatgriežas sākotnējā formā tik ātri kā parastās matu gumijas un, lietojot ik dienas vienu un to pašu gumiju, liekas, ka tā neatgriežas sākotnējā izskatā nemaz, taču tas netraucē spurainos matus savākt copē, zinot, ka no rīta man nevajadzēs papildus laiku, lai saudzīgi to izņemtu ārā.

Augstas zirgastes vai augstās copes uztaisīt var, taču jārēķinās, ka matu gumija slīdēs no matiem ārā. Ja vēl jums ir tādi paši spīdīgi, veseli un slīdīgi mati, neskatoties uz visu čirkainumu kā man, tad jāpatur prātā, ka frizūru pārtaisīt, tas ir, pārlikt gumiju (izņemt un ielikt vēlreiz), vajadzēs vairākas reizes dienā, ja vien nesēžat nekustīgi visas dienas garumā.

Vakara frizūrām šo matu gumiju neieteiktu, bet, lai uz nakti savāktu matus un no rīta bez sāpēm un plēšanas varētu tos atkal izlaist, jā – silti iesaku.

Kopumā:

Plusi: nepiņķerējas matos; nerada galvassāpes, neatstāj nopiedumus kā parastas matu gumijas, interesants dizains.

Mīnusi: slīd laukā no matiem augstos matu sakārtojumos, diezgan padārgas.

Cena: 5.90 eiro par 3 gab.

Kur nopirkt? Stockmann, drīzumā arī Douglas

Kā jums? Radās vēlme izmēģināt?

*Invisibobble izmēģināju kā testa produktu un dalījos ar jums savā un draudzenes godīgajā viedoklī 🙂

22 Komentāri

 1. eevya

  Es arī no kaķa slēpju, viņš nav vēl sapratis, kas ir kastītē, jo tā paslēpta pie citām skaistumlietiņām, bet līdz ko matu gumija ir viena, viņš to privatizē un lepni atnes medījumu parādīt citiem 🙂

 2. AgneseN

  Man patīk rokassprādzes, tikai diez vai šī izskatīties ļoti stilīgi, telefona vads ap roku, jancīgi jā, bet ne īpaši stilīgi 😀 Bet tā, laikam neuzrunāja tāda veida  matu gumijas, parastās tik ļoti matus ārā neizrausta, un ja slīd ārā no matiem, nav īsti jēgas no šādas, cena arī nedaudz uzskrūvēta,labāk sapirkt parastās,vismaz nebūs žēl, ja pazūd.

 3. Signe

  Mani krāsotie/balinātie mati laikam nav tik veselīgi, jo šīs gumijas (nēsāju tikai augstajās astēs) vispār nav slīdējušas laukā, man tas ir liels pluss. Kaķim arī patīk, ja nenoslēpj, tad tas ir pāris minūšu jautājums, kad būs zobos un prom! 😀

 4. Lapsa

  Šodien redzēju Stockmann. Pirmā reakcija bija baigā vilšanās – pēc bildēm šķita, ka ir normālu matu gumiju izmērā, jo gan instragram, gan blogu bildēs visur tādi skaisti, pietuvināti kadri un realitātē tāds čiks vien ir. Tad paskatījos uz cenu, padomāju, ka izskatās pēc vienreizējas lietošanas produkta, lasu Jūsu abu atsauksmi, saprotu, ka 6eur par 3 gumijām, kuras izstaipās un man ātri pazustu, noteikti nav tā vērtas. Labāk par 2eur gabalā iegādājos skaistas parastās gumijas ar lielu banti virsū. Skarbā realitāte – maksājam par labu ideju, interesantu dizainu, taču ne īstu cenas atbilstību, manuprāt.

  1. Arta

   vienreizējas lietošanas gluži nav, bet, jā, matu gumija izstaipās – man gan pašai nav tik traki, jo man ir vizuāli kupli mati, bet tie nav biezi.
   Bet, jā, cena tomēr ir par augstu trim matu gumijām.

 5. Zanda

  Tā kā es matus sasietus nesāju 7 dienas no 7, es izjūtut diezgan lielu atšķirību. Pirmkārt, jau tiešām kā saka Signe, ka gumijas neslīd laukā no matiem, pat tad, kad cepure ir bijusi virsū. Otrkārt, nemaz tik traki nestaipās. Es savēju principā nesāju jau nedēļu un nākošā rītā tā savelkās jaukā rinķītī, nevis kā vads izstiepies stāv. Un treškārt, tās neastāj nospiedumus matos, ka būtu vispār bijušas. Man tā ir bijusi lielākā problēma visu laiku. Ja ikdienā matus nesā sasietus vismaz 14 stundas un vēlies izlaist smuki, lai dotos kaut kur, nav iespējams nogludināt to līkumu, kas aliek matos no gumijas, bet no šīm tā nav. Tas bija laikam man lielākais sajūsmas spiedziens 😀

  1. Arta

   iespējams, ka arī matu struktūra kaut ko maina, jo man gan slīdēja ārā no matiem – respektīvi, pēc kāda laika augstā zirgaste nebija tik stingra. Bet jā, par to, ka matos neatstaj nospiedumu – pilnība piekrītu, jo ciest nevaru to “līkumu”, kas paliek – mati izskatās pilnīgi nekādi.

 6. Elīna

  Wow!!! Lūk, cik liela nozīme ir labam mārketingam un izskatīgam iesaiņojumam! Pirms vairāk kā gada šādas matu gumijas manīju lielākajai daļai filipīniešu meiteņu. Tās tur ir visīstākais un prastākais tirgus produkts, nopērkams pa ļooooti mazām naudiņām. Tāpēc man gandrīz vai acis izsprāga ieraugot Latvijas cenu. Un ja vēl tās gumijas būtu glītas… Sorry, bet sajūta, ka pircēji šoreiz tiek uzskatīti par muļķiem.

 7. MadamLaiton

  Jau labu laiku atpakaļ invisi bobble pasūtīju no serenity.lv, tur cena bija draudzīgāka, tāpēc diezgan grūti šo uztvert kā baigo jaunumu. Liekas, ka pat H&M manīju šādas matu gumijas. Bet gumijas kā tādas man patīk. Manus ne pārāk garos, bet biezos matus notur labi un tiešām neatstāj nospiedumu. Man patīk.

 8. Una

  Interesanta lietiņa. Bet izklausās, ka man slīdētu laukā, man ir ļoti gludi un slīdīgi mati… 
  Es pēdējā laikā esmu pārgājusi uz tām drēbes gumijām, ārā neslīd, kvalitatīva ražojuma arī neizstaipās, un neatstāj nospiedumus.. Es gan nēsāju astes vai samudžinātas copes gandrīz visu laiku, tā ka nospiedums arī īsti netraucētu. 

  1. Arta

   mhm, man it ka ir svarīgi, lai nav nopsiedumu tieši tāpēc, ka nēsāju ne tik bieži sataisītus matus. Jā, drēbes gumijas arī ir labas – man ir tādas lielas – riktīgi stingri saņem matus 🙂

 9. Iluta Rautsepa

  HM un Drogu līdzīgās gumijas ir pilnīgi kaut kas cits, ķerās matos un nepatīkamas uz tausti.  Firmīgās ir  galvastiesu pārākas lietošanas ziņā. Elastīgākas, neizstaipās , un, kas pats galvenais, neķerās matos. 

 10. Agnese

  Filipiniešu meitenes un arī citas Āzijas skaistules nesa jau ilgāku laiku, bet šīs īstas ir krietni foršākas un labākas par tām! Bija man gan tādas, gan tādas – tās lētas ļoti ātri zaudē formu, pie tam, tas materiāls nav videi draudzīgs :). Kādai tas ir vienalga, bet man bija svarīgi :). Un manus matus tur perfekti – cenšos tomēr maksimāli aptīt ap matiem, nevis kā reklāmās – divas/trīs reizes apkārt astei 🙂
  Ir vietas, kur var dabūt nedaudz lētāk, tikai Latvijas google jāpameklē 🙂

 11. Pingback: Atsauksme: Beauty Blender Blotterazzi sūklītis ādas spīduma samazināšanai | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *