Atsauksme: The Body Shop Vitamin C Skin Boost serums

Atsauksme: The Body Shop Vitamin C Skin Boost serums

Sveikas jaunajā 2015. gadā!

Lai arī kāds nebūtu bijis 2014. gads katram no mums, es no visas sirds ceru, ka 2015. gads būs daudz harmoniskāks, mierīgāks, gaišāks un vieglāks nekā iepriekšējais. Un es gribētu visām jums pateikt lielu paldies, ka esat bijušas ar mani šajā virtuālajā stūrītī – lasījušas, komentējušas un es ceru, ka savu kopīgo ceļojumu skaistuma pasaulē mēs turpināsim 2015. gadā vēl labākā kvalitātē.

Ikvienai no jums es novēlu sapņot un piepildīt savus sapņus vai vismaz tiekties uz to realizāciju, mīlēt un būt mīlētām, novērtēt cilvēkus, kas ir jums apkārt, cīnīties par sevi un tajā pašā laikā atrast iekšēju harmoniju! Un, protams, pilnus makus ar eirikiem jauniem skaistumplauktu papildinājumiem. 🙂

Jaunais gads parasti ir pilns ne tikai ar solījumiem, jaunu enerģiju kaut ko mainīt, bet parasti arī pa vidu tam visam ir neliels pēcsvētku nogurums. Un tas ir ne tikai mūsu organismiem, bet arī ādai.

Un savu pirmo atsauksmi 2015. gadā veltu TBS Vitamin C Skin Boost serumam, ko saņēmu kā dāvanu no draudzenes svētkos. Iepazinusies ar šo serumu biju jau iepriekš testera veidā un jau tad sapratu, ka tas ir kas tāds, ko ļoti gribu arī pilnizmēra formātā un tā kā man ir tik forša draudzene, kas lasa manu blogu un nolemj piepildīt manas mazās kosmētiskās iegribas, tad tiku arī pie kārotā. 🙂

IMG_4391

Ražotājs: Viegls un atsvaidzinošs, ar mirdzošām minerālu daļiņām – liek ādai veselīgi starot, nogludina, mīkstina un mitrina. Satur Amazones kamu kamu ogas, kas ir viens bagātīgākajiem C vitamīna avotiem pasaulē un piešķir ādai veselīgu mirdzumu, un Godīgas tirdzniecības ietvaros iegūto mitrinošo Brazīlijas riekstu eļļu. Uzklāt ar augšupvērstām apļveida kustībam virs dienas krēma. Laba bāze dekoratīvai kosmētikai. Produkts saņēmis Cosmopolitan Beauty Awards Latvija 2011 balvu kā labākais serums.
IMG_4442

Manas domas: Šoreiz es varu piekrist visam, ko saka ražotājs, jo serums tiešām padara ādu maigu, mīkstu un tā kā tam ir mikroskopiskas atstarojošas daļiņas, tad vizuāli āda izskatās daudz dzīvīgāka. Ja tiek lietots šis serums, tad nav nepieciešama nekāda kosmētiskā bāze zem grima, jo šis pilnība izpilda arī bāzes funkcijas. Vispār, es gandrīz nekad nelietoju speciālo bāzi, jo nejūtu nepieciešamību pēc tās, bet esmu pamanījusi, ka tagad mans tonālais krēms noturas nedaudz ilgāk nekā agrāk, kā arī klājas vieglāk. Serums nesaveļas, nerada tādu kā plēves efektu uz sejas. Godīgi teikšu, es tiešām esmu sajūsmā. Smarža gan ir diezgan spēcīga – pēc citrusiem, bet tā ātri pazūd un netraucē ikdienā. Nekādas alerģiskas reakcijas neesmu novērojusi, lai gan sākumā bažījos, ka produkts varētu “aizsist” poras, bet tas nenotika. Serumu lietoju no rītiem, klājot virs parastā krēma. Mitrināšanu gan tas nedos, bet maigu un veselīgu izskatu gan radīs.

Kopumā: Ja esat meklējumos pēc laba seruma, ko lietot no rītiem, tad noteikti iesaku pamēģināt šo, jo principā tas ir produkts “2 in 1” – sejas kopšanas līdzeklis un grima bāze, kas radīs atpūtušās ādas efektu – kaut kas tāds, kas būtu tieši laikā gan ikdienā, gan cīnoties ar pēcsvētku nogurumu.

Cena: 24.90 eiro

Kur nopirkt? TBS veikalos.

Citi blogeri raksta: Elīnas atsauksme

Vai esat so mēģinājušas? Kas ir jūsu mīļākais sejas serums, ja tādu lietojat?

Arta

12 Komentāri

 1. Velvet Mimosa

  Es jau izteicos Elīnas rakstā, ka serums man patika tikai uzklāšanas brīdī. Zīdainas ādas efekts, jo tas ir praktiski tīrais silikons, kas manā gadījumā ādai neko labu izdara un es arī īsti neizprotu kā tas palīdz ādas kopšanā ikdienā, kā, teiksim, vizuāli ādas reljefu izlīdzinošs, jā, bez vārda runas, bet kā kopjošs, nez, ne man.
  Un vēl tā no sākuma foršā smarža ļoti koda acīs – līdz sārtumam un asarām, bet man ir jūtīgas acis, tas gan.

  1. Arta

   man atkal ādai patīk un neko sliktu nedara, lai gan sākumā no tā bažījos, ka nebūs labi.
   Jā, par smaržu pievienojos – man nav jūtīgas acis un smaržas netraucē, bet ar jūtīgām varētu būt par šerpu. Žēl, ka Tev tā 🙁

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *