Bare Minerals Marvelous Moxie lūpu krāsas

Bare Minerals Marvelous Moxie lūpu krāsas

Sveiciens skaistajām!

Man šķiet, ka jau veselu mūžību neesmu iegādājusies neko no dekoratīvās kosmētikas un kur nu vēl rakstījusi par to, bet janvāra sākumā laboju šo nepiedodamo grēku 🙂 un Lookfantastic atlaižu laikā iegādājos divas BareMinerals lūpu krāsas, bet šoreiz nolēmu nedaudz sevi izaicināt un izvēlējos spilgtus un pamanāmus toņus – Lead The Way un Risk it all.

IMG_4916

IMG_4962

IMG_4938

IMG_4952

IMG_4980

  • Risk it all ir vēss, spilgts rozā tonis, kas tīri labi iekļaujas arī ikdienas grimā – komplektēju to ar matētām brūnām acu ēnām, uzsvaru tomēr liekot uz lūpām.

IMG_4982Noturība ir vidēja – no rīta uzklājot, izdzerot lielu krūzi tējas un šo to uzkožot brokastīs, noturās apmēram līdz pusdienas laikam, bet pēc tam gan man gribās nedaudz pielabot. Spilgtiem toņiem es vienmēr izmantoju arī lūpu zīmuli, lai nedaudz pamodelētu lūpu kontūru, aizkavētu lūpu krāsu no izplūšanas. Lūpu zīmulis arī paildzina lūpu krāsas noturību. Lūpu krāsa klājas  vienmērīgi un bez švīkām. Kopumā man ļoti patīk.

IMG_5011

  • Lead The Way savukārt ir tumšs plūmju tonis, kas noteikti liek man uzdrošināties un nav gluži ikdienas tonis. Vismaz man.

IMG_4997Krāsa tiešām ir spilgta un tumša – man pat šķiet, ka nedaudz gotiska un noteikti piemērota vakaram un īpašiem gadījumiem, kad gribās izaicināt rokzvaigzni sevī, “izkāpt” no savas komforta zonas un atļauties nedaudz vairāk kā parasti.

IMG_5049Bildē ar koptēlu tonis izskatās nedaudz gaišāks nekā dzīvē. Lai gan ar šo toni ir grūtāk darboties nekā ar Risk It All, jo tonis ir ļoti pigmentēts un pirms uzklāšanas ir jāizveido perfekta lūpu kontūrtlīnija, tomēr man ļoti patīk finišs – viegli mirdzošs. Par ēšanu gan labāk aizmirst, citādāk nāksies visu laiku satraukties, vai tik kaut kas nav izsmērējies. Šo toni es klāju ar lūpu otiņas palīdzību, lai klājums būtu pēc iespējas precīzāks. Vēl jāpiemin, ka lūpu krāsas nesausina lūpas un sajūta ir patīkama un mitrināta.

Kopumā: Neteiktu, ka abas lūpu krāsas izceltos un būtu pārākas par citu kompāniju ražojumiem, bet pigmentācija ir ļoti laba, klājums ir sedzošs un vienmērīgs, un toņi viennozīmīgi ir interesanti. Man patīk un, ja pamaniet šīs kaut kur uz atlaidēm, tad iesaku. 🙂

Kur nopirkt? Pati pirku LookFantastic, bet skatos, ka šobrīd tās vairs tur nav pieejamas – alternatīva – www.feelunique.com.

Cena: Feelunique 18.55 eiro. (atlaižu laikā aptuveni 10 eiro).

Kāda ir jūsu pieredze ar Bare Minerals kosmētiku?

10 Komentāri

  1. Una

    Man tā rozā ļoti patīk, ļoti smuki uz Tevis! 🙂
    Man drusku ir bijusi darīšana ar Bare Minerals.. 🙂  Kopš aizgāju uz kompānijas biroju ekskursijā, kaut kā vairāk ieinteresēja. Pirms tam gan īsti nebija saskares. Ikdienā lietoju Moxie lūpu spīdumus, un dažreiz acu ēnas, citas lietas kaut kā nav iegājušās.. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *