LookFantastic janvāra skaistuma kastīte

LookFantastic janvāra skaistuma kastīte

Sveikas!

Atrādu jums janvāra LookFantastic kastītes saturu. Principā jau saturu sen biju izpētījusi internetā ārzemju blogos, tāpēc zināju, ko saņemšu, bet viens produkts mani pat pārsteidza, jo citos rakstos to nebiju manījusi. Vispār jau no tām skaistuma kastītēm rodas neliela atkarība – pasūti vienreiz un uzķeries uz āķa. Februārī gan pagaidīšu, kas būs iekšā un tikai tad izdomāšu, vai ir vērts pasūtīt. Pagaidām arī neesmu pasūtījusi latviešu jauno Saneribox – nogaidīšu, jo atceros, cik neveiksmīga bija Adorebox, kas arī bija kādu brīdi Latvijā un pamatīgi lika vilties, jo toreiz pasūtīju tikai vienreiz un trāpīju tajā mēnesī, kad kastītē bija veci produkti… Lai gan domāju, ka ar jaunajām latviešu kastītēm līdzīgas situācijas nebūs, bet šobrīd atturēšos. Bet atpakaļ pie LookFantastic. 🙂

IMG_4822-1024x683

Šomēnes kastītē bija pieci produkti, kas pārstāveja kopjošās kosmētikas lauciņu + vitamīni.

  • MyVitamins Vitamin C

IMG_4877

Ūdenī šķīstošie vitamīni. Protams, no prieka nelēkāju, bet vitamīni noder vienmēr – tāpēc izlietoti tiks, bet ceru, ka šī bija pirmā un pēdējā reize, kad kastītē ir vitamīni, jo es gribu kosmētikas paraugus nevis vitamīnus 😀

Sajūsmas līmenis – 2 no 5.

  •  Molton Brown eikaliptu dušas želeja

IMG_4848

Izskatās, ka Molton Brown ir viens no tiem zīmoliem, par ko jūsmo ārzemju blogos – pati ar šo zīmolu neesmu vēl iepazinusies, jo man tomēr ir žēl atdot vairāk kā 20 eiro par 300 ml dušas želeju un man vienalga, cik labi smaržojoša tā ir. Bet, protams, iepakojums šai liekas dārgs, kvalitatīvs un ir prieks tādu turēt rokā. Smaržu veido eikalipta, piparmētru, mentola un ciedru koka kombinācija. Atzīšos, ka neciešu nevienu no pirmajiem trim kosmētikā, jo mana pirmā asociācija ar vārdu “eikalipts” ir klepus konfektes un ar pārējiem ir līdzīgi. Šai dušas želejai aromāts nav tik asi svaigs kā varētu gaidīt, bet gan var sajust “silto” noti, par ko laikam jāsaka paldies ciedru kokam, bet līdz ar to kopumā man aromāts liekas diezgan vīrišķīgs un atgādina vīriešiem paredzētās dušas želejas. Pati lietošu tikai tad, ja nekā cita nebūs.

Sajūsmas līmenis: 2 no 5

  • Nuxe Masque Creme Fraiche de Beaute

IMG_4852

Kastītes “zvaigžņu” produkts, kura vērtība pārsniedz pašas kastītes cenu un galvenais iemesls, kāpēc neatteicu savu pasūtījumu. Esmu lasījusi miksētas atsauksmes par šo sejas masku – citam ļoti patīk, citam nē, tāpēc ar interesi izmēģināšu to pati. Maska sola īpaši izteiktu mitrināšanu, kas ir ļoti nepieciešama šajā aukstajā periodā, kad uz ielas ir auksti, bet iekštelpās cīnamies ar sausu gaisu. Redzēsim, kā patiks. Vai ir vēlme arī pēc pilnīgākas atsauksmes vēlāk?

Sajūsmas līmenis: 5 no 5

  • Philip Kingsley Daily Damage Defence

IMG_4882

Pret karstumu aizsargājošs izsmidzināmais līdzeklis matiem. Arī šis ir viens no produktiem, kas vienmēr noder un godīgi teikšu, ka ļoti labprāt izmēģināšu, jo šobrīd esmu uz matu kopšanas produktu viļņa un ar prieku mēģinu jaunus līdzekļus.

Sajūsmas līmenis: 4 no 5

  • O’Right Golden Rose Oil

IMG_4864

Sākumā minēju, ka viens produkts mani pārsteidza, jo nebiju to manījusi citās atsauksmēs un tā ir šī eļļa matiem. Par zīmolu “O’Right” dzirdu pirmo reizi, bet Google stāsta, ka tā ir eko, bio visādi citādi zaļi domājoša kompānija, kas piedāvā dabiskus produktus matiem. Eļļa smaržo tā, kā smaržo rožu krūms vecmāmiņas dārzā – dabiski un neuzmācīgi. Jālieto mitros matos pēc mazgāšanas. Teikšu, ka esmu patīkami pārsteigta, jo mani mati mīl dažādas matu eļļas, tāpēc noteikti mēģināšu, kā būs.

Sajūsmas līmenis: 4 no 5

  • Gatineau Collagen Expert eye pads

IMG_4891

Man nav absolūti nekādu emociju par šīm acu kompresēm, jo šādi mazie testera iepakojumi manās mājās nonāk testeru kastē un pēc kāda laika tiek piemirsts par to eksistenci. Ja nu būs kāda ļoti smaga diena, tad, iespējams, sevis palutināšanas nolūkā, izmēģināšu.

Sajūsmas līmenis: 1 no 5

Kopumā kastīte man patīk – daži produkti vairāk nekā citi, bet esmu apmierināta. Galvenais, lai nesanāk vilšanās ar Nuxe sejas masku 😀

Ka jums patīk šī mēneša kastīte?

4 Komentāri

  1. Aija

    Kastīti “izvilka”, manuprāt, Nuxe maska, nu un termolīdzeklis matiem arī noderīga lieta. Es starp citu arī tieši tā paša iemesla dēļ neesmu pasūtījusi mūsu kastītes, jo Adorebox bija briesmīgs, arī es trāpīju tajā mēnesī, kad visiem produktiem bija beidzies termiņš, rūgta pieredze, tāpēc gaidīšu blogeru atsauksmes. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *