Forši jaunumi saistībā ar izstādi Expo Beauty 2015

Forši jaunumi saistībā ar izstādi Expo Beauty 2015

Sveiciens februāra pēdējā dienā!

Šo mēnesi var raksturot kā “dziļi ievelkam elpu, atpūšamies un…”, jo jūtu, ka marts būs pilns ar interesantiem notikumiem un, cerams, pozitīviem dzīves pagriezieniem.

tulips-626582_1280Arī bloga sakarā marts būs visai  aizraujošs, jo visu mēnesi gan es, gan  vēl citas lieliskas latviešu blogeres sadarbosimies ar skaistumizstādes Expo Beauty 2015 organizētājiem, testējot un  ziņojot jums par interesantiem produktiem, kas būs iegādājami izstādes laikā, un dažādām skaistumkopšanas procedūrām, ko noprovēsim arī uz savas ādas. Bet laikam visforšākais notikums, kas būs šīs izstādes sakarā – Expo Beauty 2015 laikā mums visām būs iespēja satikties, parunāties un sapazīties, jo pirmo reizi Latvijā tiks organizēts Meet & Greet pasākums ar lasītājām, kurā mēs visas varēsim satikties. Es tiešām esmu sajūsmā par šādu iespēju, jo līdz šim kaut kas tāds ir organizēts tikai ārzemēs un man likās, ka Latvijā par šāda veida pasākumiem var tikai sapņot, bet, redz, kā dzīvē notiek. 🙂  Vai nav feini?

unnamed

Vairāk informācijas noteikti būs marta laikā un par visu es noteikti jums ziņošu.

Blogā arī ir atsevišķa sadaļa veltīta tieši Expo Beauty 2015 ziņām – lai jums vieglāk atrast un, ja ir vēlme, izlasīt visus rakstus vienkopus.

Uzreiz gribu teikt, ka fakts, ka šis ir sadarbības projekts, nemainīs veidu kā es jums stāstu par produktiem – vienmēr cenšos būt godīga un arī šoreiz būs tāpat. Vienkārši vēlos šo faktu pateikt jau tagad, pašā sākumā, lai pēc tam man nebūtu tas katru reizi jāatkārto. 😀

Tā lūk – manuprāt, būs interesanti gan man, gan jums un rezultāts būs lielisks pasākums, kurā varēsim satikties. 🙂

Ievelkam vēl dziļi elpu un izelpojam pavasarī! 🙂

Ar sveicieniem,

Arta

10 Komentāri

 1. Signe

  Pasakaina tulpju bilde! Man arī pavasaris iesācies ar lielu devu optimisma un iedvesmas. 
  Forši, ka kaut kas tāds tiek organizēts, gaidīšu atsauksmes par visu šo pasākumu, varbūt sanāks arī satikties. 🙂

 2. Elīna

  Rrrrr, es arī Latvijā būšu vēlāk! :/
  Bet ceru, ka pasākums būs izdevies un visa cieņa organizatoriem par šīs idejas īstenošanu. Varbūt pavasara izstāde beidzot attīstīsies, citādāk pēdējos gadus ir pavisam bēdīgi…
  Lai forši jums tur! 😉

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *