Kiehl’s blogeru brokastis

Kiehl’s blogeru brokastis

Sveikas!

Vakar no rīta man bija burvīga iespēja paviesoties Stockmann Kiehl’s stendā un kopā ar dažām citām blogerēm uzzināt, kādi jaunumi mūs šogad sagaida no Kiehl’s.

IMG_5207

Pēc divām stundām mana galva bija pilna ar jaunu informāciju, sajūsmu par novitātēm un sajūtu, ka gribas visu, itin visu izmēģināt. 🙂

IMG_5184

Viesmīlīgie Kiehl’s pārstāvji

 

IMG_5202

Kiehl’s labie gariņi, kas ikdienā ir sastopami stendā un sniedz konsultācijas

IMG_5190

Tūbiņās fonā ir visi jaunie produkti – pagaidām daļa vēl testa režīmā

Šogad Kiehl’s Dermatalogist Solutions svin 10 gadu jubileju, tāpēc šai līnijai tiek pievienoti daži jaunumi, kas pārdošanā jau ir, tūlīt būs vai arī iznāks līdz gada beigām.

Starp jaunumiem ir gan Precision Lifting & Pore – Tightening Serum, kas palīdz uzlabot sejas kontūru, gan arī cīnās ar palielinātām porām, gan pavisam drīz pie mums nokļūs līdzeklis, kas piesaka karu tumšajiem lokiem zem acīm (gaidu, gaidu ļoti, jo šī man ir izteikta problēma). Būs vēl no jauna formulēts līdzeklis  ar SPF 50, kas noderēs pavasarī un vasarā. Un šie nav vienīgie jaunumi, bet par tiem citu reizi, kad tuvosies laiks, kad tos varēs arī iegādāties.

IMG_5187

IMG_5189

IMG_5198

Pērkot Midnight Recovery Concentrate, dāvanā var iegūt produktu miniatūras

IMG_5195

Kiehl’s bija sagatavojuši arī skaistas dāvanas katrai no mums – vizuāli šis laikam ir pats skaistākais goody bag/box, ko es saņēmusi (pats pirmais attēls) un iekšā slēpās gan dažas miniatūras, gan arī jau pieminētais jaunums sejas kontūras uzlabošanai un poru samazināšanai, savukārt otru produktu varējām izvēlēties pašas no pārstāvju piedāvātajiem variantiem un tā kā prezentācijas laikā manī lielu sajūsmu radīja Hydro – Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate, kas ir jālieto zem krēma un, kam vismaz, testējot uz vietas, likās, ka piemīt supermitrinoša iedarbība, kā arī tas palīdz labāk iesūkties jebkuram produktam, kas tiek lietots virs tā, tad izvēlējos to.  Un produktu var lietot arī acu zonā.

IMG_5225

IMG_5234

IMG_5244

Par šiem abiem produktiem noteikti  pastāstīšu tuvāko mēnešu laikā, lai arī jūs varētu uzzināt kaut ko vairāk par tiem.

Liels paldies Kiehl’s pārstāvjiem par uzaicinājumu pavadīt piektdienas rītu tik pozitīvā atmosfērā. 🙂

Arta

2 Komentāri

  1. Pingback: Atsauksme: Kiehl’s Precision Lifting & Pore Tightening Concentrate | Arta's place

  2. Pingback: Atsauksme: Kiehl’s Hydro – Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *