Atsauksme: kad viss acīs kož, tad glābiņš ir Elemis White Flowers Eye And Lip Make-Up Remover

Atsauksme: kad viss acīs kož, tad glābiņš ir Elemis White Flowers Eye And Lip Make-Up Remover

Hei, foršās!

Šis ir stāsts no sērijas “Kamēr neizbaudīsi pats uz savas ādas, tikmēr nesapratīsi…”. Pirms acu operācijas, es nezināju, ko nozīmē, ja cilvēkam ir jūtīgas acis – kosmētiku varēju tīrīt ar gandrīz jebkuru līdzekli un nekādu diskomfortu nejutu. Diemžēl (un šis ir vienīgais negatīvais aspekts) pēc Epi-lasik situācija mainījās – mani ierastie Garnier un L’Oreal acu dekoratīvās noņemšanas līdzekļi kairināja acis un  nākamajā rīta acis bija tik sausas, ka nevarēju atvērt. Pēc tam nopirku pārīti, kas domāti jūtīgām acīm – acīs tik traki nekoda (bet joprojām radīja diskomfortu), bet no rīta modos ar nelielām pandas acīm, jo kosmētika nebija notīrīta pilnībā – atkal nav labi. Beigās ķēros pie interneta un atradu labas atsauksmes par Elemis White Flowers Eye & Lip Make – Up Remover – it kā kosmētiku notīrot ļoti labi un piemērots visjūtīgākajām acīm. Tā kā www.feelunique. com tieši tajā laikā bija Elemis atlaides, tad noriskēju, jo produkts nav lēts.

elemis_white_flower

Ražotājs: Divfāžu līdzeklis, kas tiks galā ar visnepaklausīgāko skropstu tušu un īpaši piemērots jūtīgām acīm, kontaktlēcu lietotājiem. Kondicionē skropstas.

Manas domas: Divi vārdi – “izcils produkts”. Par to liecina kaut vai fakts, ka man parasti ir vēlme izmēģināt kaut ko jaunu, pat, ja līdzeklis patīk, bet esmu jau nopirkusi otro iepakojumu un neko citu negribu pat mēģināt. Tiek galā ar visietiepīgāko skropstu tušu, nav īpaši jāberzē maigā acu zona, lai notīrītu kosmētikum un acīs nekož vispār, kā arī ne reizi neesmu pamodusies ar mini pandas acīm otrā rītā. Ko vēl vairāk varētu vēlēties? 😀 Reizēm divfāžu līdzekļi atstāj tādu kā taukainu plēvīti – līdzeklim nepiemīt šī nejaukā īpatnība.

Vienīgais negatīvais aspekts – produkts nav lēts, tilpums ir mazs (125 ml) un līdzeklis, kā jau visi acu dekoratīvās kosmētikas līdzekļi, tomēr izlietojas diezgan ātri. Bet acis tomēr man ir svarīgākas un esmu gatava samaksāt vairāk, ja vien produkts tiešām izpilda visas manas prasības.

Cena: 20 – 26 eiro. Atkarīgs, kur iegādājas un, vai tiek piešķirta kāda atlaide. Interneta bez atlaidēm ap 25 eiro, Taka Spa Rīgā – 24 eiro.

Kur nopirkt? Feelunique.com, lookfantastic.com, Taka Spa Kronvalda bulvārī 3a.

 

Kāda ir jūsu pieredze ar Elemis zīmolu?

5 Komentāri

  1. Una

    Man līdz šim nav nekādas pieredzes ar šo zīmolu, bet tā kā man ir tā pati problēma, kas Tev, tad nupat šo ļoti vēlos pamēģināt.. Atradu mazo tilpumu, priekš paprovēšanas būs tieši laikā. 

  2. Pingback: MIXA Soothing Cream un Bi-Phase Eye Make Up Cleanser | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *