Atsauksme: Kiehl’s Precision Lifting & Pore Tightening Concentrate

Atsauksme: Kiehl’s Precision Lifting & Pore Tightening Concentrate

Sveikas!

Ja atceraties, tad pirms kāda laika stāstīju par Kiehl’s blogeru brokastīm, kurās mūs iepazīstināja ar Kiehl’s jaunumiem un tagad esmu gatava dalīties domās ar jums par vienu no tiem  – Kiehl’s Precision Lifting & Pore Tightening Concentrate.

Precision Lifting & Pore Tightening Concentrate

Precision Lifting & Pore Tightening Concentrate_kiehl'sRažotājs:

  • Uzlabo sejas kontūru, savelkot ādu;
  • Samazina poras, mīmikas līnijas, krunciņas;
  • Uzlabo ādas kopējo stāvokli;
  • Sastāvā ir smalki malts rauga ekstrakts apvienojumā ar ģerāniju ēterisko eļļu  – šī Kiehl’s klīniski pārbaudītā kombinācija palīdz atjaunot ādu, liekot tai izskatīties jaunākai. Rauga ekstrakts palīdz ādai ražot kolagēnu, savukārt ģerāniju ēteriskā eļļa palīdz kolagēnam nenoārdīties, kā arī ir labs sabiedrotais cīņā ar sejas ādas novecošanās pazīmēm – nevienmērīgu sejas ādas toni un rievām.
  • Lai gan produkts izklausās pēc tāda, kas domāts nobriedušais ādai, Kiehl’s neizdala produktiem noteiktu vecumu grupu, kurai tie būtu vairāk piemēroti – ja jums ir paplašinātas poras 25 gadu vecumā – varat droši lietot, lai cīnītos ar šo problēmu. Respektīvi, lietojiet to, kas ir nepieciešams jūsu ādai un nav pareizā vai nepareizā vecuma, kad būtu jālieto kāds konkrēts produkts.

Precision Lifting & Pore Tightening ConcentrateLietošana:

Uzklāt uz attīrītas sejas ādas divreiz dienā ( no rīta un vakarā), izvairoties no acu zonas. Var lietot vienu pašu vai zem sejas krēma.

Manas domas:

Tā kā man jau pašā sākumā bija sajūta, ka es neesmu īstā mērķauditorija šim produktam, jo man nav paplašinātas poras un pagaidām mani vēl apmierina mana sejas kontūra, tad nolēmu, ka mans “izmēģinājuma trusītis” šoreiz būs mana mamma. Viņas sejas āda ir vairāk nobriedusi, normāla tipa, bet izteikti jūtīga, ar mīmikas līnijām, sejas kontūra vairs nav tāda kā pirms gadiem divdesmit, pavisam nedaudz paplašinātām porām un rezultāts būtu vairāk redzams, sajūtams nekā tad, ja produktu testētu es. Protams, pati es pamēģināju un lietoju kādu laiku, un varu teikt, ka tekstūra ir patīkama, smarža neuzbāzīga un produkts iesūcas ātri – tas vairāk tā – no tehniskās puses. 🙂

Produktu viņa lietoja mēnesi, tāpēc domāju, ka izmēģināšanas laiks ir bijis pietiekams, lai varētu jau runāt par rezultātiem.

Precision Lifting & Pore Tightening Concentrate

Mammas viedoklis: ” Uzklājot līdzekli, ir jūtama viegli savelkoša sajūta, bet produkts iesūcas ātri ādā. Pēc pirmajām lietošanas reizēm īpašas pārmaiņas nemanīju, bet lietojot ilgāku laika periodu, v likās, ka vizuāli āda izskatās veselīgāka un možāka. Lai gan paplašinās poras nebija mana problēma arī pirms tam, lietojot šo koncentrātu, pamanīju, ka tās ir kļuvušas vēl mazāk redzamas. Nav tā, ka sejas kontūra ir kļuvusi tāda kā jaunībā, bet, novērojot ādas kopējo stāvokli, tā ir kļuvusi stingrāka un “atsperīgāka”. Laikam jau, ka līdzeklis darbojas, jo tieši produkta lietošanas laikā, esmu saņēmusi vairākus komplimentus, ka izskatos jaunāka. 🙂 Nevajag gaidīt rezultātu uzreiz, bet lietojot produktu laika gaitā, tie noteikti parādīsies.”

Kopumā: Ja jums ir problēmas ar paplašinātām porām un neapmierina sejas ādas kontūra, tad produktu noteikti ir vērts izmēģināt, savukārt, ja šo problēmu nav, tad tas nav domāts jums un rezultātu, lai kā gribētos, nemanīsiet. Jo kā jau minēju – es lietoju un rezultātu neredzēju, savukārt mamma, kurai tas bija vairāk piemērots, sāka manīt uzlabojumus itin drīz.

Cena: 58 eiro – 50 ml

Kur nopirkt? Kiehl’s stendā Stockmann

*Testa produkts, par kuru paudu savu un mammas godīgu viedokli. 🙂

Vai esat mēģinājušas šo līdzekli? Un kā jūs cīnaties ar paplašinātām porām?

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *