Expo Beauty 2015 ziņas: Avon Nutraeffects SPF 15 dienas sejas krēms

Expo Beauty 2015 ziņas: Avon Nutraeffects SPF 15 dienas sejas krēms

Sveikas!

Šoreiz piedāvāju iepazīties ar vēl vienu kompāniju, kas būs pārstāvēta Expo Beauty 2015 izstādē. Lai gan es domāju, ka ar šo kompāniju man laikam neviens nav jāiepazīstina, jo visi tāpat vismaz reizi dzīvē ir kaut ko lietojuši no šī zīmola. Un tas ir Avon.

Es Avon kosmētiku ļoti aktīvi lietoju vidusskolas gados, jo tiem katalogiem ir kaut kāda maģija – skaties attēlus un gribās visu. 😀 Bet pēc tam pārtraucu, tāpēc man šī atkārtotā satikšanās tagad bija samērā nostalģiska un interesanta.

Iepazīstināšu jūs ar Avon jaunumu – Avon Nutraeffects dienas sejas krēmu SPF 15.

IMG_6002

Ražotājs:

Mitrinošs sejas krēms ar Active Seeds kompleksu un čia sēklām.

Nodrošina ādai mitrināšanu 24 stundu garumā un sniedz barojošas vielas, lai atjaunotu ādas skaisto un veselīgo izskatu. Piemērots visiem ādas tipiem.

IMG_6009

Manas domas:

Manuprāt, šis ir tāds viegls, patīkams ikdienas sejas krēms. Nav smags, ādā iesūcas ātri, viegla, samtaina konsistence. Mitrināšanu tas sniedz – man āda nav īpaši sausa, tāpēc mani krēma sniegtas efekts apmierina. Kopumā es to raksturotu kā vienkāršu un nepretenciozu sejas krēmu – diez vai tas tiks galā ar lielām ādas problēmām, bet, ja jūs meklējat maciņam draudzīgu mitrinošu sejas krēmu, tad ir vērts lūkoties šī virzienā. Un, protams, SPF esamība sejas krēmā noteikti ādai neskādē, it sevišķi tagad, kad saulīte parādās aiz mākoņu malām aizvien biežāk. 🙂

IMG_6019

IMG_6024Kur nopirkt? Pie Avon konsultantiem un izstādē Expo Beauty 2015.

Tā kā esmu “nezinītis” Avon kosmētikas sakarā, pastāstiet, kas ir tāds, ko jūs man varētu ieteikt izmēģināt no Avon?

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *