Pieredze: vingrojumi, kas paredzēti sejai

Pieredze: vingrojumi, kas paredzēti sejai

Sveikas!

Šodien vēlējos nedaudz padalīties ar eksperimentu, ko veicu jau 2014. gada rudenī, bet toreiz nebiju noskaņota par to stāstīt ko vairāk un vispār nebiju droša, vai vēlos stāstīt, bet iedomājos, ka varbūt kādai tas būs interesanti. ES nedalīšos ar konkrētiem vingrojumiem, jo, uzrakstot ir krietni vien grūtāk saprast, kas īsti ir jādara- vislabāk ir to redzēt, izpildīt kopā ar pasniedzēju un pēc tam jau pildīt pašam.

Tātad rudenī  Sejas Fitness Facebook lapā bija publicēts aicinājums pieteikties sievietes, kas vēlētos ar vingrojumu palīdzību koriģēt sejas ovālu – konkrēti mēģināt atbrīvoties no dubultzoda. Un mazais, nelāgais dubultzodiņš ir bijusi mana sāpe vienmēr, tāpēc, daudz nedomājot, pieteicos un tiku arī izvēlēta kopā ar vēl divām dalībniecēm.

Pirmajā tikšanās reizē Ieva izstāstīja gan, kā veidojas dubultzods, kā arī daudz feinu lietu par muskuļu grupām, kā viss darbojās utt. Rezumē, ir cilvēki, kam dubultzods ir vienkārši iedzimta lieta un tas nav saistīts ar lieko svaru, bet muskuļus var trenēt un situāciju vērst par labu. Savukārt, ja dubultzods nav saistīts ar iedzimtības faktoru, tad rezultāts ir vēl pamanāmāks un efektīgāks.

Pēc tam mums rādīja vingrojumus, ko veicām kopā ar Ievu nodarbības laikā un pēc tam mēnesi mājās pašas cītīgi strādājām. Pirmajās dienās pēc vingrošanas, kas aizņēma apmēram stundu, sāpēja visi muskuļi – gan muguras augšdaļas, gan kakla un sejas – varēja just, ka kaut kas ir darīts. Vingrojumi ir jāatkārto vairākas reizes pēc kārtas un es neteikšu, ka tas ir pats vieglākais darbiņš. 😀 Kā arī tā tomēr ir vismaz stundā dienā, tam ir jāatrod laiks un ir nepieciešama diezgan liela pašmotivācija vismaz pašā sākumā, lai saņemtos un visu darītu kā vajag, pēc tam jau paliek vieglāk un tad, kad pirmie rezultāti ir manāmi, motivācija ir daudz lielāka.

Pēc kāda laika pamanīju, ka galva sāk sāpēt mazāk, spranda nesāpēja vispār, ar ko pirms tam regulāri mocījos, stāja palika staltāka un kopējā pārliecība par sevi arī uzlabojās.

Nu, un šeit var apskatīt izmaiņas mēneša ietvaros – nedaudz tāds Kriminal Inform skatiņš, bet nu labi 😀

11027457_664517577009967_4524868423261954371_o

Bildes nav fotošopētas – viss ir tā, kā redzams – piebildīšu, ka “pirms” un “pēc”fotografēja atšķirīgi fotogrāfi, tāpēc gaismas ir atšķirīgas un vienā es izskatos krietni vien brūnāka nekā patiesībā. 🙂

Kā ir šobrīd? Atzīšos, ka esmu slinkojusi, bet tuvākajā laikā esmu nolēmusi atsākt vingrošanu, jo sprandas sāpes atkal nomoka mani un zinu, ka tas ir saistīts ar konkrētām muskuļu grupām, kuras izvingrinot, varētu atbrīvoties no šīm sāpēm.

Kur? Kas? kā?

Ievai, kas pasniedz sejas fitnesa nodarbības ir gan mājas lapa, gan Facebook lapa. Tajās var uzzināt visu aktuālo info par nodarbībām, kas ir paredzētas dažādām problēmzonām un situācijām.

Altenatīvs un bezmaksas  variants ir pameklēt dažādus video Youtube, daudz ko var atrast arī internetā, kaut vai pavisam elementāri pamatvingrojumi ir šeit.

Bet kopumā es noteikti, noteikti iesaku pamēģināt, strādat ar sevi, jo atšķirības ir acīmredzamas un pārliecību par sevi tas noteikti arī rada daudz lielāku! 🙂

Kāda ir jūsu pieredze ar sejas vingrojumiem?

* Attēlus paņēmu no Sejas Fitness Facebook lapas.

 

8 Komentāri

 1. Velvet Mimosa

  Wow! Uz pirmo acu uzmetienu šķiet, ka ir -5kg svara, saki, tā ir? jo izskatās mazāk arī vaigos, pavisam cits kakls un plecu līnija! Ļoti skaisti, malacis!

  Sejas vingrošana vispār bija padomju sieviešu lielā lieta, jo nekas cits, nebija pieejams, atceros, mamma kārtīgi vingroja, Tavas bildes iedvesmo! 🙂 Super!

  1. Arta

   Svaru es nedaudz zaudēju tajā laikā, bet ne apzināti:) Vaigi ir no svara mainījušies, savukārt kakls un plecu līnija gan no vingrojumiem, jo man pirms tam bija viens plecs riktīgi uzrauts, bet vingrojumu laikā tie sāka izlīdzināties vienā līmenī. Jo vingrojumi ir kaklam, pleciem, sprandai un paši pēdejie daži strāda tieši uz dubultzodu.
   Nu, vingrošana ir lēts un efektīgs veids, kā ar sevi strādāt – noteikti iesaku. 🙂

 2. Sabīne

  Un es tieši domāju, ka tā esi Tu, kad šķirstīju žurnālus! ”pirms” bildē uz pirmo skatienu likās, ka redzēta, bet ”pēc” pilnīgi izskatās savādāk. Efekts lielisks, domāju jau kādus pāris mēnešus sākt sejas fitnesu, bet nevaru vairs atrast konkrēto žurnālu. Vai zini, kurā numurā bija? (Tā bija ”Ieva”? Es kaut ko pa miglu atceros..:D)

  1. Arta

   Es pati savu numuru arī kaut kur nozūmēju, bet tas bija oktobra otrajā pusē, man šķiet, ka oktobra pēdējā numurā. 🙂
   Ir labi, ari pārējām meitenēm bija redzamas lieliskas izmaiņas 😉

  1. Arta

   Svara zaudēšana nebija apzināta un mērķtiecīga – dzīvē visādi gadās un tā vienkārši notika. Bet te http://sejasfitness.lv/lv/pakalpojumi-304771/dubultzods,-sejas-ov%C4%81ls ir pārējo meiteņu foto, kuras svaru nezaudēja un arī piedalījās šajā projektā.
   Par piespiešanos – ļoooti grūti reizēm, man vēl tas bija vienlaicīgi ar acu operāciju, tapēc izlaidu kādas 5 dienas. Bet vingrojumi nav jāveic 7 dienas nedēļā, bet 5 un dienas var izvēlēties kā pašam tīk labāk, tas arī palīdz, ja ir diena, kad pavisam negribas. Protams, mani motivēja vel faktors, ka ir jātaisa “pēc” bildes un labāk jau būtu, ja atšķirība būtu pamanāma un slinkot nedrīkst. 😀 Vēl veselības aspekts – tiku vaļā no sprandas sāpēm un tas tieši pateicoties vingrojumiem – bonuss, ko nav vēlmes pazaudēt. Tā kaut kā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *