Atsauksme: Kiehl’s Hydro – Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate

Atsauksme: Kiehl’s Hydro – Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate

Sveikas!

Varbūt atceraties, ka man pirms kāda laika bija iespēja paviesoties Kiehl’s blogeru brokastīs un feinie Kiehl’s pārstāvji mums uzdāvināja pāris produktus izmēģināšanai – par vienu no tiem esmu jau stāstījusi, savukārt par otro pastāstīšu jums šodien.

Kiehl's Hydro - Plumping Re-Texturizing Serum ConcentrateKas tas tāds ir?

Mūsdienās ir pieejami tik daudz dažādi serumi, esences, eliksīri utt., ka arī es reizēm apjūku plašajā piedāvājumā un nevaru saprast, kas man ir nepieciešams un, vai man vispār kāroto līdzekli vajag. Bet, kad uzzināju, ko īsti dara šis seruma koncentrāts, tad sapratu, ka to noteikti vēlos.

Kiehl’s Hydro Plumpin Re- Texturizing Serum Concentrate kā jau pierasts ar Kiehl’s produktiem lepojas ar garu nosaukumu, kurā principā ir pateikts tieši tas, kam koncentrāts ir domāts un, ko tas dara.

Vienkāršā valodā runājot, šis ir super mitrinošs serums, kas piešķirs ādai tai nepieciešamo mitrināšanu, kā arī palīdzēs jebkuram citam līdzeklim, ko klāj pēc tā, piemēram, sejas krēmam, iesūkties ādā vēl labāk un pilnībā izmantot visu krēma labo īpašību potenciālu.

Kā paši Kiehl’s saka – koncentrāts “appludina” ādas dziļākos slāņus, tādējādi āda ir daudz vairāk mitrināta un izskatās jaunāka un svaigāka.

Kiehl's Hydro - Plumping Re-Texturizing Serum ConcentrateSastāvā ir glicerīns un rauga ekstrakts, kas principā skaistumkopšanā nav nekāds jaunums, bet, pētot informāciju internetā, noskaidroju, ka par spīti samērā vienkāršajai formulai, Kiehl’s ir atraduši īstās proporcijas visām sastāvdaļām un tieši pateicoties tam, šis līdzeklis tik labi darbojas.

Manas domas:

Ar šo līdzekli man ir izveidojies mīlas romāns jau no pirmās lietošanas reizes, kas turpinās jau apmēram divus mēnešus un neizskatās, ka beigsies tuvākā nākotnē. 🙂

Tam ir viegla, želejveidīga tekstūra, kas, klājot uz ādas, pārvēršas ūdenim līdzīgā konsistencē, kas gandrīz vienā acumirklī arī iesūcas ādā. Lietoju koncentrātu gan no rīta, gan vakarā un parasti pēc šī klāju vēl krēmu, pīlingu vai kādu citu produktu, atkarībā no tā, kas nepieciešams manai ādai. Protams, reizēm mana ādas kopšanas rutīna mainās un ir reizes, kad aizmirstu šo uzklāt un tad ir sajūta, ka āda ir mazāk mitrināta un tā slāpst. Tieši tāpat kā no Kiehl’s pīlinga, arī no šī man ir radusies neliela atkarība, bet noteikti vispozitīvākajā nozīmē, jo mana  āda man saka tikai “paldies”. 🙂

Kopumā es noteikti, noteikti iesaku, jo produkts ne tikai dziļi mitrina ādu, bet palīdz labāk iedarboties jebkuram citam līdzeklim, kas tiek klāts pēc tam.

 Cena: 49 eiro, 50 ml

Kur nopirkt? Kiehl’s stendā Stockmann

Kiehl’s Facebook lapa –

https://www.facebook.com/KiehlsLatvia

Ko jūs vēlētos pamēģināt no Kiehl’s?

5 Komentāri

  1. Una

    Man tā arī līdz šim nav sanācis aiziet uz Kiehl’s veikalu pasmaržot produktus. Lidostā iegāju stendā, pamēģināju Midnight koncentrātu, tas man likās par smaržīgu.. tagad bail, ka arī citi izslavētie produkti būs tikpat smaržīgi.. 

  2. Pingback: Atsauksme: Kiehl’s Iris Extract Activating Treatment Essence | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *