Iepazīsimies #4: Katrīna

Iepazīsimies #4: Katrīna

Sveiciens!

Aprīlis ir klāt un tas nozīmē, ka pienācis ir laiks arī jaunam iepazīšanās sērijas rakstam un šoreiz galvenā varone ir Katrīna no www.roselouxembourg.blogspot.com. Bet pirms sākam tuvāku iepazīšanos ar Katrīnu, gribu pastāstīt, ka vismaz pagaidām kādu laiku raksti šajā sērijā būs nedaudz biežāk – divas reizes mēnesī. Līdz ar to nākamo rakstu varat gaidīt jau aprīļa otrajā pusē. 🙂 Ceru, ka jūs šīs nelielās pārmaiņas priecē tikpat ļoti kā mani. 🙂

Un tagad vārds Katrīnai. 🙂

kat kolaza

  • Pastāsti par sevi un  blogu.

Mani sauc Katrīna. Tie, kas mani pazīst kopš pusaudžu trakajiem gadiem bieži sauc mani par Rozi. No šejienes cēlies arī bloga nosaukums, kas sākotnēji bija mans skatuves pseidonīms spēlējot teātrī un īsu laiku esot kādas ļoti alternatīvas grupas solistei. Pati bloga ideja pie manis atnāca neapzināti. Kopš sevi atceros, vienmēr esmu interesējusies par mākslas/ skaistuma vēsturi, grimu un tērpiem. Ilgu laiku pašmācības ceļā apguvu gan mūsdienu meikapa, gan teātra un vēsturiskā grima tehnikas. Sāku grimēt pati. Līdz, kad nācās izvēlēties starp maģistra antropoloģijas studijām un grima skolas studijām, izvēlējos grimu. Un panesās…grimēšanas, filmēšanas, frizūras un modeles. Blogs sākotnēji tapa kā mana portfolio atrādīšanas platforma un atbilde uz daudzajiem klientu jautājumiem – par to kādu tonālo krēmu lietot un kas jauns skaistumkopšanas lauciņā. Tagad tas ir ļoti mīļš hobijs, kuru gribas nemitīgi attīstīt – ieviešot arvien jaunas sadaļas, kas reizēm iekļauj sevī arī rakstus par ceļojumiem, lifestyle un receptes. Tā, lai arī man pašai ir interesanti.

  • Reizēm blogeriem uznāk „blogapnikums”, kad negribas rakstīt. Vai arī Tev tā ir un kā Tu tiec ar to galā? 

Ir bijis, turklāt reizēm bieži. Manuprāt, šādos brīžos ir svarīgi nevis turpināt, bet atrast cēloni. Paskatīties no malas, kas ir nogājis greizi, kur ir iezagusies rutīna un ko varētu mainīt, tā, lai pašai ir interesanti un aizraujoši rakstīt. Tad arī citiem būs aizraujoši lasīt. Ar laiku manā dzīvē ir palicis ļoti maz rāmju un piespiedu kārtas lietu. Tās ir lietas, kas parasti nenes laimīgu rezultātu un gandarījumu. Vienmēr rakstu tikai labā noskaņojumā, iedvesmojoties gan no saviem lasītājiem, gan no apkārtējās vides, gan no sevis.

  • Ir dienas, kad pašsajūta varbūt nav tā labākā, bet, uzklājot grimu, garastāvoklis uzreiz uzlabojas. Kāds izskatās Tavs grims tādās dienās? 

Klasiskais 50 – to gadu femme fatale/ liktenīgās sievietes grims. Līdzens, sedzošs sejas tonis, dabiskas, veselīgas uzacis, kaķacs laineris, neuzkrītoši mākslīgo skropstu pušķīši un uz lūpām – sarkana, matēta un ļoti sedzoša lūpukrāsa.

  • Tev piedāvā radīt pašai savu acu ēnu paleti – kāda tā izskatītos? 

Noteikti tā būtu acu ēnu palete klasiskajās un ieturētās retro tradīcijās – smags, Art Deco stila rakstiem gravēts futlāris, kas būtu pietiekami funkcionāls, lai paņemtu līdzi, taču pietiekami grezns, lai ar to rotātu savu naktsgaldiņu. Ar toņiem man gan jau būtu problēmas – nekad nevaru izvēlēties vienu krāsu paleti, vienmēr gribas visas. Taču, ņemot vērā šī brīža pavasarīgo noskaņojumu – teikšu, ka tie būtu maigie ķiršu ziedu toņi, piesātinātie pavasara debesu purpura un lillā nokrāsu toņi un baložu pelēkais. Un vienā mazā ailītē acu ēnas vietā būtu matēta, sarkana lūpu krāsa – bez tās es nekur 🙂

  • Tu dodies ceļojumā, piemēram, uz Etiopiju (mēnesis), bet Tev ir ļauts paņemt līdzi tikai trīs kopjošās kosmētikas produktus un trīs dekoratīvās – ko Tu ņemtu līdzi? 

Ar šo man problēmas nerastos – minimāls kosmētikas daudzums ceļojumos ir mana ikdiena. No kopjošās ņemtu argāna eļļu, kas ir pietiekami multifunkcionāls produkts, saules aizsargkrēmu un labu, mitrinošu  un skaisti smaržojošu šampūnu. No dekoratīvās mans obligātais trijnieks ir vienmēr nemainīgs – skropstu tuša, konsīleris un mitrinošs, labi pigmentēts lūpu spīdums/ balzāms.

  • Ieteikums, novēlējums lasītājiem. 

Nedzīvojiet nevienu dienu mehāniski un bez emocijām. Katrā lietā, cilvēkā, domā, sava spoguļa atspulgā un darbā, ko darāt – ielieciet mīlestību. Katru dienu skatieties uz pasauli kā  brīnumu, ko Jums ir paveicies piedzīvot tieši šodien un tieši šeit, un tagad. Šis nav dzīves ģenerālmēģinājums – šī ir pirmizrāde 🙂  Un, biežāk skatieties naksnīgajās debesīs – arī Rīgas tumšajās debesīs bieži var ieraudzīt daudz zvaigznājus.

Ceru, ka bija interesanti un iedvesmojoši – tiekamies nākamajā sērijas rakstā! 🙂

 

9 Komentāri

  1. Jūlija

    Tik forši iepazīties ar Katrīnu! 🙂 minētais blogs man ir viens no vismīļākajiem… Vienmēr pārdomāts info sniegšanas veids un ļoti kvalitatīvi apraksti un bildes…bez liekas ūdens liešanas un sīrupa. tāds blogs pieaugušām meitenēm :))

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *