Atsauksme: Kiehl’s Clearly Corrective Dark Circle Perfector

Atsauksme: Kiehl’s Clearly Corrective Dark Circle Perfector

Sveiciens!

Beidzot, beidzot arī man, mūžīgi salstošajam cilvēkam, izejot ārā, gribas smaidīt un priecāties par to, cik patīkami silts ir ārā. Laikam arī tas man bija nepieciešams, lai atgūtu iedvesmu bloga rakstu veidošanai, tāpēc šodien pastāstīšu par Kiehl’s jauno produktu – līdzekli, kas cīnās ar zilo loku problēmu.

kiehls_clearly_dark_circle_perfector

Man tumšie loki ir izteikta problēma jau ilgu laiku un tie man ir, neskatoties uz miega un atpūtas daudzumu, bet, protams, dzīve ir dzīve un es strādāju daudz, neatpūšos pietiekami un nereti tas ir redzams manā sejā.

Kiehl’s cenšas palīdzēt risināt šāda veida problēmas, radot acu krēmu ar minerālu pigmentiem Clearly Corrective Dark Circle Perfector ar SPF 30, kas principā ir produkts “divi vienā” – acu ādas kopšanas līdzeklis ar maskējošām īpašībam.

Tumšo loku esamību ietekmē ne tikai fakts, ka dažiem cilvēkiem āda acu zonā ir plānāka nekā citiem un līdz ar to arī asinsvadi ir labāk redzami un acu rajons izskatās tumšāks, bet arī, novecojot, veidojas hiperpigmentācija un mainās šīs zonas nokrāsa. Galvenie iemesli, kāpēc tas notiek, ir lēnāka fluīdu cirkulācija, kas ir ne tikai tumšo loku pastiprinošs iemesls, bet arī rada uztūkumu, āda zaudē mitrumu un elastību, kā arī UV staru ietekme, kas pastiprināti rada melanīnu. Ja pirmajiem iemesliem ir radīti neskaitāmi produkti, tad reti kurš aizdomājas par saules staru ietekmi uz acu zonu un, ja godīgi, neesmu manījusi daudz acu krēmus, kuriem būtu arī SPF aizsardzība.

Lai labāk saprastu, kā UV stari ietekmē ādu novecošanās procesā, šeit ir neliels vizuāls materiāls.

blogam 7Kiehl’s piedāvā līdzekli, kas vizuāli izgaismo acu zonu un maskē lokus, pateicoties krēmam pievienotajiem minerāliem, C vitamīns un lakricas sakne, kas ir sastāvā, cīnās ar pigmentāciju, savukārt SPF 30 aizsargā maigo acu zonu no UV stariem.

Kiehl's Clearly Corrective Dark Circle Perfector

Manas domas: Produktu lietoju apmēram mēnesi katru dienu no rītiem. Līdzeklim ir vidēji krēmīga konsistence un pludinās tās labi. Esmu pasākusi to izmantot konsīlera vietā, bet tā kā mana acu ādas zona ir visai sausa, tad tomēr zem šī klāju apakšā vēl acu krēmu. Toņa dēļ gluži psiholoģiski es šo līdzekli vairāk uztveru kā dekoratīvās kosmētikas produktu ar papildus labumiem, kas mazina tumšos lokus un ne tikai maskē tos.

Galvenais jautājums – vai tumšie loki ir mazinājušies? Es saprotu, ka neviens līdzeklis tos man “neizdzēsīs” pavisam, bet loki ir kļuvuši nedaudz mazāk izteikti, jo pirms tam es izskatījos visai slimīgi bāla ar tumšiem, tumšiem lokiem, kad noņēmu kosmētiku, tad tagad skats ir nedaudz labāks vismaz zilo loku jautājumā.

Ir gan daži mazi mīnusi, kā, piemēram, esmu ļoti gaiša un tonis tomēr ir man nedaudz par tumšu, ja vēlos to uzklāt, piemēram, brīvdienās, kad nelietoju citu kosmētiku, bet gribu atsvaidzināt acu zonu.

Kā arī otrs mīnuss – tādiem cilvēkiem kā man, kuriem ir izteikti sausa acu zona, tomēr ir nepieciešams apakšā uzklāt kaut ko mitrinošāku, lai klājums būtu līdzenāks.

Bet no pozitīvajiem aspektiem, noteikti vēlos izcelt, ka man nav nepieciešamības lietot papildus konsīleri, tumšie loki ir kļuvuši mazāk izteikti un līdzeklis nesakrājas krunciņās.

Ja jums ir izteiktas problēmas ar tumšajiem lokiem, kuru rašanās iemesls nav vienkārši nogurums vai miega trūkums, bet problēma ir dziļāka, tad iesaku izmēģināt šo produktu.

Zemākajās bildēs var redzēt, kā izskatās mans grims, izmantojot tikai Kiehl’s Clearly Corrective Dark Circle Perfector  acu zonai bez konsīlera.

Kiehl's Clearly Corrective Dark Circle Perfector

Kiehl's Clearly Corrective Dark Circle Perfector Cena: 34 eiro

Kur nopirkt? Kiehl’s stendā Stockmann

Kiehl’s Facebook lapa –

https://www.facebook.com/KiehlsLatvia

 

*Testa produkts

Vai jums radās vēlme izmēģināt šo līdzekli? Kā jūs cīnāties ar tumšajiem lokiem?

 

4 Komentāri

 1. Krista

  Pēc tavas atsauksmes liekas, ka produkts radīts tieši man un vēl bonusā SPF, ideāli! Es arī cīnos ar tumšo loku problēmu, jo āda zem acīm ir ļoti plāna un joprojām neesmu atradusi krēmu, kurš kaut nedaudz problēmu mazinātu… 

 2. Elīna

  Man arī ļoti patīk šis līdzeklis. Man likās, ka es esmu bāla, bet man tonis ideāls. Kiehls produktos vispār esmu iemīlējusies, paldies skaistumblogeres, ka rakstāt un uzzināju par šo zīmolu

  1. Arta

   Par toni – ja uzklāju kādu bāzes līdzekli, piemēram, tonālo, tad tonis izlīdzinās, bet, ja nekā nav, tad ir sajūta, ka nedaudz par tumšu. Būtu forši, ja produkts būtu vairākos toņos. 🙂 Bet kopumā, man arī ļoti patīk. 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *