Grima spēles: Ja redzi krītošu zvaigzni, ievēlies vēlēšanos…

Grima spēles: Ja redzi krītošu zvaigzni, ievēlies vēlēšanos…

Sveikas!

Šodien man beidzot bija laiks un noskaņojums paspēlēties ar Lorac paleti, par kuru nesen jums īsi pastastīju un kā jau iepriekš minēju, tonis, kas visvairāk piesaista skatienu ir “Navy”, tāpēc šodien grims, kurā izmantoju šo skaisto zilo toni.

IMG_0848

Gribēju vienkārši un nesarežģīti, tāpēc izmantoju tikai trīs toņus. Sākumā plakstiņa locījuma vietā uzklāju toni “Charcoal”, pēc tam pa visu plakstiņu ar plakano otu uzklāju “Navy”, ņēmu nelielu zīmuļveida otiņu un pludināju abas kopā. Lai viss nebūtu tik drūmi, samitrināju lainera otiņu un “Silver” toni uzklāju kā lainera līniju gar plakstiņa malu. Gar apakšējo skropstu līniju uzklāju nedaudz “Charcoal” un iekšējā acs kaktiņā ieklāju nedaudz to pašu “Silver” toni. Skropsas krāsoju ar Benefit Roller Lash skropstu tušu, uzacīm izmantoju Essence  komplektiņu. Parasti es pludinu toņus krietni vien vairāk (un izmantoju arī vairak toņu), neatstājot asu līniju kā šoreiz to es izdarīju, bet šodien man gribējās palikt pie precizitātes un kontūrām.

IMG_0833

Tā kā acis sanāca tumšas, tad lūpas vēlējos ļoti neitrālas, izmantojot tikai UD Naked lūpu spīdumu. Tonālais krēms ir Matis sajaukts ar TBS Radiant highlighter, vaigiem NYX Taupe, konsīleri no Essences (zem acīm) un Catrice (pleķīšu maskēšanai).

IMG_0846

Es ļoti ceru, ka man sanāks biežām publicēt šāda veida rakstus, noteikti gribētu parādīt arī citas Lorac paletes kombinācijas.

Lai jums jauka svētdienas pēcpusdiena, neaizmirstiet par giveaway un tiekamies drīzumā! 🙂

 

 

8 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *