Iepazīsimies #6: Patrīcija

Iepazīsimies #6: Patrīcija

Sveikas! Brīžiem nesaprotu, kur paliek laiks un šī apmulsuma dēļ šobrīd ir nedaudz cietis blogs. Galva ir pilna ar idejām, bet līdz realizācijai netieku laika un enerģijas trūkuma dēļ. Bet ceru, ka šis nav uz ilgu un pēc kāda laika atgriezīšos blogu pasaulē ar jaunu dvesmu. Savā prātā esmu jau jums atrādījusi dažus griumus ar Lorac Pro 2 paleti, pastāstījusi par dažiem burvīgiem produktiem, kā arī plānoju ieviest jaunu sadaļu blogā – pagaidām gan diemžēl vēl tas viss ir manā galvā. 🙂 Bet “Iepazīšanās” sēriju tas nedrīkst ietekmēt, tāpēc šodien iepazīstinu ar vēl vienu burvīgu bloga autori Patrīciju no Lavender Sparks.

PATRICIJA_KOLAZA

  • Pastāsti par sevi un blogu.
Mani sauc Patrīcija. Esmu pavasara mīļotāja un sirdī mazliet romantiķe. 
Ikdienas rīti parasti sākas ar krūzīti karstas kafijas,kas ir viena no manām vājībām. 
Šobrīd strādāju par viesmīli,kas ir ļoti interesanta,taču prasīga profesija. 
Pavisam nesen uzplauka arī mans otrs hobijs-gatavošana. Kūkas, saldumi un cepumi-maziem bērna soļiem mācos un eksperimentēju!
Bērnību es pavadīju kopā ar vecāko brāli un bez nevienas meiteņu draudzenes, kas mani izveidoja par diezgan  puicisku meiteni. Pavisam netīši savu iekšējo sieviešu būtību atklāju caur skaistumkopšanas video un blogiem,kurus cītīgi sāku lasīt aptuveni 6 gadus atpakaļ. 
Visa šī kosmētikas,smaržu,krāsu,skaistuma pilnā pasaule man likās kaut kas tāds,kur gribu būt iekšā ar visām četrām-tā nu 4 gadus atpakaļ radās arī mana blogs. Pati ideja pie manis atnāca negaidīti un nu blogs ir kļuvis par vienu no maniem mīļākajiem hobijiem,kur mana iekšējā meitenes būtība izpaužas visā tās krāšņumā.
  • Kas Tevi motivē veidot blogu?
Blogs ir kā sava veida atslodze man pašai-tas ir mans laiks, kad varu atslēgties no ikdienas un runāt par lietām, kas man sagādā prieku. Ja prieku rada rakstu veidošana, tad kāpēc to neturpināt darīt? 🙂
  •  Vai apstāklis, ka Tev ir savs skaistuma blogs, ir kaut kā mainījis arī Tavus skaistumkopšanas paradumus, ja salīdzina ar laiku pirms bloga?
Pavisam noteikti – gan tas, ka es pati rakstu blogu, gan citu blogu lasīšana man ir daudz ko devusi, kā arī es esmu iemācījusies pieņemt savas nepilnības. Blogs man ir iemācījis izveidot ikdienas rituālus, kas nepieciešami, lai ķermenis būtu tā labākajā formā. Ja agrāk man bija daudz un dažādi niķi – iet gulēt ar kosmētiku,n elietot sejas krēmu ikdienišķi, matus veidot bez aizsarglīdzekļiem utml., tad tagad esmu beigusi slinkot un sekoju līdzi šādām lietām.
  •  Iedomājies, ka pēc garas darba dienas, uzzini, ka vakarā ir jādodas uz svarīgu pasākumu, bet nav iespējas pirms tā nokļūt mājās, lai uzpucētos – vai mainīsi savu esošo grimu un kā?  
Pirmās 2 lietas, ko noteikti darīšu būs konsīlera atsvaidzināšana un pūdera uzklāšana-bez tiem nekādīgi. Vaigu sārtums tiks izmantots kādā svaigā,dzīvīgā tonī,lai dienas sakrātais nogurums un pelēkums uz pasākumu līdzi nedotos. 
Ja garstāvoklis būs īpaši labs un pasākums to ļauj,tad uzkrāsošu kādu spilgtāku lūpu krāsu,un vakars var sākties!
  • Ja Tev ļautu izveidot savas perfektās smaržas pavasarim, kādas tās būtu (smarža, iepakojums)?
Ar smaržām man iet interesanti – agrāk ļoti patika, taču pēdējos gados esmu kļuvusi ļoti jūtīga uz aromātiem. 
Mans perfektais savienojums ir kaut kas mazliet ass un svaigs, kas sevi dienā pasniedz kā dzīvespriecīgu aromātu, taču lietojot to vakarā, tas liek justies eleganti, seksīgi un noslēpumaini.
Iesākumam svaigi un sulīgi augļi, citrons, kas lēnām ieslīd jasmīna un baltās pačūlijas notīs. Asumam mazliet ciedru, vaniļas un sandalkoka akcenti. Šur tur pavīd arī dzintars.
Iepakojums – noteikti pudelīte būtu no stikla,lielākais akcents tiktu vērsts uz korķīti. Rose gold toņi un kaut kas no spilgta neona. Tādas smaržas būtu bauda gan lietot, gan novietot uz naktsskapīša.
  •  Dekoratīvās kosmētikas produkts, bez kura Tu ikdienā nevarētu iztikt?
Man tādi ir 2- konsīleris, kas palīdz nomaskēt tumšos lokus, apsārtumu un citus nesmukumus, un skropstu tuša. Ar šiem diviem es varu iekarot pasauli! 🙂
  • Ieteikums / novēlējums lasītājiem.
Katra jauna diena, lai nāk pie Jums kā jauna cerība, jauns solījums, jauna ticība, jauna enerģija un jauna sajūsma. 
Ceru, ka bija interesanti un tiekamies nākamajā rakstā! 🙂

4 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *