Iepazīsimies #7: Ieva

Iepazīsimies #7: Ieva

Sveikas, dārgās lasītājas!

Šodien vēlos jūs visas atkal iepazīstināt ar vēl vienu ļoti jauku bloga autori – Ievu no ievasblogs.com. Ieva raksta ļoti konkrēti, tieši un atklāti, pastāstot gan par produktu labajām īpašībām un ne tik. Katrā ziņā šis ir blogs, kurā diezgan regulāri ieskatos un noteikti iesaku arī jums. 🙂

blogam_ievasblogs

Bet pietiks runāt man – dodu vārdu Ievai.

 • Pastāsti par sevi un blogu.

Šobrīd lielu daļu manas ikdienas aizņem viens 8 mēnešus vecs vīrietis, kurš mani ir pamudinājis spēt izdarīt vairāk un atklāt daudz ko jaunu, taču pirms manā dzīvē ienāca mammas loma, mana darbības joma bija absolūti nesievišķīga, tā nu pirms aptuveni 4 gadiem, lai piešķirtu sievišķu dzirksti ikdienai, sāku rakstīt blogu. Laiks ir gājis un daudz kas ir mainījies, bet mana interese par skaistumkopšanas lietām nav mazinājusies un vēlme rakstīt ir joprojām. Tiesa, šobrīd raksti top nedaudz retāk, bet idejas galvā mutuļo nepārtraukti.

Sākotnēji blogā pārsvarā rakstīju par nagu dizainiem, bet tagad rakstu par dažādām jomām- gan kopjošo, gan dekoratīvo kosmētiku. Laiku pa laikam arī kāda salona atsauksme. Labprāt noskaidroju, vai kulta produkti pelnīti ir ieguvuši savu slavu, bet nebaidos arī mēģinat produktus bez skaļiem nosaukumiem un solījumiem.

 • Kas Tev sagādā vislielāko prieku un gandarījumu bloga veidošanas procesā?

Laikam vislielākais gandarījums, ja izdodas bloga raksts, kas ir gan saturiski vērtīgs, gan vizuāli baudāms.

 • Kas ir Tavi ikdienas dekoratīvās kosmētikas “must – have” produkti?

Sevišķi šobrīd, kad mans miegs jau daudzus mēnešus nav 8 vienlaidus stundas garš, man svarīgs ir labs konsīleris tumšo loku maskēšanai, ka arī cieņā ir lūpu produkti, kas vienlaicīgi sniedz mitrināšanu un paspilgtina lūpu toni. Esmu no tām retajām sievietēm, kas atbildot uz šo jautājumu nenosauc skropstu tušu- iespējams tāpēc, ka savu ideālo joprojām neesmu atradusi.

 • No kuru produktu iegādes Tu nevari atturēties?

Grūti nosaukt kaut ko vienu, jo šie produkti periodiski mainās. Šobrīd man topā ir dažādi ķermeņa krēmi un eļļas silueta veidošanai, lai veicinātu formas atgūšanu pēc mazā.

 • Sapņainais jautājums – ja Tev ļautu radīti savu līniju, neierobežojot Tevi, kādus produktus Tu izvēlētos un kā tie izskatītos?

Gan kopjošās, gan dekoratīvās kosmētikas produktu apvāršņi sievietēm ir neizmērojami, tāpēc šobrīd izvēlētos radīt kopjošās kosmētikas līniju vīriešiem. Dizainiski dominētu askētisks dizains iekš melnā, tumši violetā un sudraba toņiem. Vēlētos radīt produktus, kas pārliecinātu vīriešus, ka arī viņiem atmaksājas regulāra un mērķtiecīga sevis kopšana un ir vērts izvēlēties ko vairāk par produktu 3in1, kas paredzēts sejai, matiem un vēl ķermenim vienlaicīgi.

 • Vai Tu mēdz izpētīt atsauksmes pirms pirkšanas vai arī ļaujies impulsa pirkumiem?

Aptuveni 90% pirkumi ir plānoti un mana garā wish-lista piepildījums, atlikušie 10% ir impulsīvi pirkumi. Bet pēdējā laikā arī pirms impulsīvajiem pirkumiem ātri veikalā izpētu atsauksmes telefonā.

 • Vai ir kāda slavenība, ikona, kuras tēls vai grims Tevi iedvesmo?

Nav tā, ka mans iedvesmas objekts būtu kāda viena slavena persona. Es pat teiktu, ka biežāk mani iedvesmo vienkārši cilvēki, kas spējuši izvēlēties darīt to, kas viņiem lieliski sanāk.

 • Novēlējums, ieteikums lasītājiem.

Neatkarīgi no tā, kā mainās lomas jūsu dzīvē, atrodiet laiku, ko veltīt sev- vienalga vai tā ir sejas maska, smaržīga vanna vai laba grāmata- tādā veidā, atkāpjas stress un rodas pozitīvās emocijas, ko varam nodot tālāk citiem- bērniem, vīriem, draugiem, vīramātei un kaimiņiem 😉

Domāju, ka bija ļoti interesanti iepazīties tuvāk, vai ne? 🙂 Tiekamies nākamajā šīs sērijas rakstā jau jūnija sākumā!

 

11 Komentāri

 1. Liliāna

  Ļoti sievišķīgi, maigi! Arī man ļoti patīk Ievas blogs! Nav tā, ka citi nepatīk, vai kā, vienkārši tas ir tas blogs, kas sniedz lasīšanas brīdī visu gaidīto. Ne vairāk un ne mazāk. Tā teikt 10 niekā. Protams, ir produkti, kurus ļoti gribētu konstruktīva iztirzājuma iespaidā iegādāties, bet noteikti tas nebūs tik drīz! 
  Paldies arī Tev,Arta! Patīīk patīk patīk šī tematika! 

 2. Zanda

  Atceros es ilgu laiku sekoju Ievas blogu, bet tad kaut kā neizsekoju, ka viņa nomainīja bloga mājvietu, un tad jau pēc ilga laika atceroties, bet, kur palika Ievas blogs, atradu. 🙂 Viņas blogu vienmēr esmu lasījusi, jau kopš brīža, kad pati vēl tikai sāku rakstīt. 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *