Zīmolu jaunumi: The Body Shop E vitamīna sērija sejas ādas kopšanai

Zīmolu jaunumi: The Body Shop E vitamīna sērija sejas ādas kopšanai

Sveiciens visām foršajām lasītājām!

Pavisam nesen jau vēstīju par TBS jaunumiem Honey Bronze sērijā, bet tās nav vienīgās novitātes, ar ko mūs šajā pavasarī priecē The Body Shop.  Vispār produkti, par kuriem šodien runāšu,  nav jaunums, bet par godu Mātes dienai tie ir ieguvuši jaunu izskatu un, lai gan Mātes diena ir jau aiz muguras, tomēr nekad nav par vēlu iepriecināt kādu īpašu sievieti ar šiem jaukumiem. Četri E vitamīna sērijas produkti ir ieguvuši jaunu dizainu – nedaudz meitenīgu, nedaudz karaliski britisku, bet visnotaļ košu un patīkamu.

IMG_9586E vitamīna sērijai ir gandrīz vai ikonisks statuss, jo ir iecienīta jau 30 gadu garumā un tās pamatā ir kviešu asnu eļļa, kas ir spēcīgākais dabas E vitamīna avots. Sērijas produktiem piemīt izcilas mitrināšanas īpašības, kas baro un aizsargā nogurušu ādu.

Vitamin E Aqua Boost Sorbet The Body Shop

TBS sejas sorberts

Vitamin E Eyes Cube The Body Shop

Vitamin E Eyes Cube The Body Shop

Vitamin E Eyes Cube The Body Shop

TBS acu krēma zīmulītis

Tātad īpašu dizainu šogad ir ieguvuši četri produkti:

 • E vitamīna acu kubiņš;
 • E vitamīna mitrinošs sorberts;
 • E vitamīna mitrinošs krēms;
 • E vitamīna nakts serums – eļļa.
Vitamin E Overnight Serum-In-Oil The Body Shop

E vitamīna serums – eļļa naktij

Manas domas:

 • E vitamīna acu kubiņš – šo es ļoti iemīļoju jau no pirmās lietošanas reizes. Es to uzglabāju ledusskapī un no rīt ir tiiik patīkami to lietot – atsvaidzinošs vēsums – tieši tas, ko āda vēlas. Ja acis ir pietūkušas, ir nogurušas un āda ap acīm ir sausa, tad kubiņš veiksmīgi tiek galā ar šīm problēmām, tāpēc es to uzskatu par lielisku rīta acu glābēju, savukārt vakaros gan man gribās kaut ko barojošāku un pamatīgāku. Un, protams, iepakojums ir tik mīlīgs un feins – tāds neliels mazulītis, kas no rīta liek pasmaidīt. 🙂
 • E vitamīna mitrinošs sorberts – arī šo es uzglabāju ledusskapī un, tuvojoties siltajai sezonai, tas ir kā neliela auksta duša sejai. Izteikti mitrinošs, želejveida krēms, kas satur mikroskopiskas ūdens lodītes un palīdzēs sagurušai un nomocītai ādai. Man ļoti patīk sajūta uzklājot, bet ir viens mīnuss, ko esmu novērojusi, bet iespējams, ka tā atkal ir kaut kāda manas ādas īpatnība, jo, ja es klāju pa virsu sorbertam kosmētiku, tad tā man nedaudz “veļas”. Mēģināju arī uzklāt sorbertu, pēc tam krēmu un tad kosmētiku likt – arī “savēlās” nedaudz. Iespējams, ka mana āda negrib līdz galam absorbēt šo produktu, jo arī ķermeņa sorberti man veļas uz ādas un neiesūcas līdz galam, tāpēc es sorbertu lietoju dienās, kad nekrāsojos, bet gribu pabarot un mitrināt ādu. Bet es domāju, ja ir sausāka āda nekā man (man ir normāla/kombinēta – atkarīgs no sezonas), tad  sorbertam vajadzētu darboties lieliski, jo palasīju atsauksmes internetā, apjautājos pārējiem, kas ir lietojuši  un secināju, ka citiem nav šādas problēmas kā man.
 • E vitamīna mitrinošs krēms  –  šis ir tāds kārtīgi mitrinošs ikdienas krēms, kas nepieviļ. Nav smagnējs, ādā iesūcas ātri un pavasara/vasaras sezonai ir ļoti piemērots. Ja jūs esat laba, nesarežģīta ikdienas krēma meklējumos, kas nesola mūžīgo jaunību, bet piedāvā mitrināšanu un svaiguma sajūtu nogurušai ādai, tad es noteikti iesaku šo. Aromāts šim ir maigs un liegans, kas nav uzmācīgs un pēc uzklāšanas netraucē.
 • E vitamīna nakts serums – eļļa  – mana āda visu ziemas periodu un daļu pavasara bija kļuvusi izteikti problemātiska, jo izsitumi sāka mesties ne tikai ierastajā zoda zonā, bet arī uz pieres, deniņiem un vaigiem, kas man ir ļoti neraksturīgi, tāpēc es ādas glābšanas misijas ietvaros izvairījos no smagnējiem līdzekļiem gan dienā, gan vakarā un tikai pēdējo nedēļu laikā stāvoklis ir uzlabojies. Tāpēc šo eļļu – serumu sāku lietot ar drebošu sirdi, jo ļoti baidījos, ka produkts būs par smagnēju un tikšu pie aizspostotām porām. Bet līdzeklis ne tikai neaizsprosto poras, bet man ir radies iespaids, ka mans ādas stāvoklis ir vēl vairāk uzlabojies, kopš esmu sākusi šo lietot. Es gan neklāju daudz – apmēram vienu, divas piles produkta, kārtīgi iemasēju ādā, veicot nelielu sejas masāžu pie reizes un no rīta pamostos ar maigu, gludu un pabarotu ādu. Liels plus ir arī tas, ka produkts iesūcas ātri ādā un nav taukains. Ja es sākumā uz tieši šo līdzekli skatījos visskeptiskāk, tad varu teikt, ka tas no visiem mēģinātājiem ir mani pārsteidzis pozitīvā nozīmē visvairāk. Bet tā jau ir, jo zemākas ekspektācijas, jo lielāks prieks, ja rezultāts izrādās pozitīvs. 🙂

Kopumā pavasarī vismaz manai ādai šie produkti ir kā balti bruņinieki zirgos, jo tie palīdz cīnīties ar noguruma un neizgulēšanās sekām, kas šobrīd diemžēl manā dzīvē ir visai aktuāli. Ja arī jūsu āda jūtas sagurusi, trūkst možuma, tad noteikti iesaku pamēģināt kaut ko no šīs sērijas. Kādu laiku pārdošanā produkti vēl būs ar šo dizainu, bet pēc kāda laika tie atgriezīsies veikalu plauktos jau pierastajos rozā ķobīšos.

Cenas:

 • E vitamīna acu kubiņš – 11.20 eiro
 • E vitamīna mitrinošs sorberts – 19.90 eiro
 • E vitamīna mitrinošs krēms – 19.50 eiro
 • E vitamīna nakts serums – eļļa – 24.90 eiro

Kur nopirkt?

Visos TBS veikalos

*Testa produkti

Ko jūs esat lietojuši no E vitamīna sērijas? Ko vēlētos pamēģināt?

12 Komentāri

 1. Liliāna

  Man tāds sen atpakaļ bija no Vichy. Man personīgi neko nedeva. Bija sajūta, ka ar kaut ko nobrauc gar acīm un viss. 🙁 no šī kaut kas paliek uz ādas ap acīm??

 2. Pingback: Atsauksme: Joik atjaunojošs acu krēms | Arta's place

 3. Pingback: Atsauksme: The Body Shop Oils of Life sejas kopšanas līdzekļi | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *