Zīmolu jaunumi: The Body Shop Honey Bronze želeja sejai un vaigu sārtums

Zīmolu jaunumi: The Body Shop Honey Bronze želeja sejai un vaigu sārtums

Čau, feinās!

Vasara pie mums tuvojas brašiem soļiem  un pavasaris vienmēr ir tāds interesants pārejas periods – mirklis “pirms” saules lutinātas (un ar SPF aizsargātas 🙂 ) ādas, jūras ūdens viļņu vannām un baso kāju pēdu norūdīšanas pa lauku pļavu ārēm.

The Body Shop ir vesela sērija, kas ir radīta, lai panāktu vizuālu saules noskūpstītās ādas efektu jebkurā laikā un šogad sērijai ir pievienojušies pāris jaunumi  – želeja iedeguma efekta radīšanai un burvīgi krēmveida produkti sejas izgaismošanai.

IMG_9335

IMG_9324

Honey Bronze iedeguma toņa želeja sejai

  • Honey Bronze iedeguma toņa želeja sejai ir domāta iedeguma toņa radīšanai. Pateicoties caurspīdīgajam tonim ir piemērota visiem ādas toņiem un ir bagātināta ar Godīgās Tirdzniecības medu.
Honey Bronze iedeguma toņa želeja sejai

Neizpludināta Honey Bronze želeja

Honey Bronze iedeguma toņa želeja sejai

Izpludināta Honey Bronze iedeguma toņa želeja sejai

Manas domas: Atverot iepakojumu, es nobijos un mana pirmā frāze bija: “Man tas tiešām ir jāklāj virsū uz sejas?!”, jo želeja izskatās ļoti tumša, savukārt es esmu izcila Sniegbaltīšu komandas pārstāve. Bet manas bažas bija nepamatotas – gēls ļoti labi izpludinās, ir nemanāms un nav jābaidās no Umpas – Lumpas efekta.

Gēlu var izmantot gan visai sejai, gan arī tikai atsevišķām sejas zonām, piemēram, konturēšanas vietās zem vaigu kauliem, deniņu zonā utt.

Es želeju klāju gan uz visas sejas, gan arī uzklāju nedaudz vairāk zem vaigu kauliem un ar pirkstiem izpludinu. Protams, to var darīt arī ar sūklīti, bet es taupu laiku. 🙂 Tā kā esmu bāla, tad neteikšu, ka ar želeju panāku iedeguma efektu, bet seja izskatās svaigāka un veselīgāka. Domāju, ka vasarā šis produkts aizies uz “urrā!”, ja vēl paveiksies un noķeršu arī kādu saules staru. 🙂 Protams, ādas nepilnības netiek maskētas un tam līdzeklis nav arī domāts, tāpēc, ja nav “labās ādas” diena, tad noteikti ir jālieto arī konsīleris, lai maskētu apsārtumu, izsitumus vai ko citu.

Starp citu, ja jums ir kombinēta/taukaina āda, tad es ieteiktu piepūderēt T-zonu, jo novēroju, ka dienas beigās piere sāk spīdēt, ja neesmu lietojusi pūderi.

IMG_9346Manas domas: Pirmkārt, iepakojums ir tik jauks – gribās nolikt plauktiņā un priecāties – feini izskatās. 🙂 Man ir rozā tonis, ko var izmantot kā vaigu sārtumu, bet vēl ir pieejams tumšāks bronzas tonis, ko var izmantot bronzera vietā.

Honey Bronze Highlighting Dome

Neizpludināts Honey Bronze Highlighting Dome tonī Pink

Honey Bronze Highlighting Dome

Izpludināts Honey Bronze Highlighting Dome

Kā var redzēt swatch attēlos, vaigu ēnas izpludinās ļoti labi, radot vieglu pietvīkuma efektu. Klājumu var variēt, ja uzklāj atkārtoti vēl vienu kārtu.  Ēnās ir mazi zeltīti spīdumiņi, kas skaisti mirdz saules gaismā, bet nerada disko bumbas efektu. Es uzklāju sārtumu uz vaigiem un izpludinu, izmantojot pirkstus. Manuprāt, karstai vasaras dienai, kad gribas pēc iespējas mazāk uz sejas, bet tajā pašā laikā izskatīties labi, šis ir ideāls līdzeklis.

Noturības ziņā – es ieteiktu piepūderēt, jo tad noturība ir visas dienas garumā. Bez pūdera – kādas sešas stundas.

Es noteikti neesmu piemērota bronzas dievietes kandidāte un kā jau teicu, manā gadījumā vairak tiek panākts veselīgas ādas efekts, bet centos radīt koptēlu, klājot želeju uz visas sejas + vaigu kaulu zonā, ka arī sārtumu uz vaigiem. Acīm Lorac Pro 2, Oriflame The One skropstu tuša, lūpām MUA lūpukrāsa, Urban Decay spīdums, Essence konsīleris zem acīm un Catrice konsīleris nosedz visus pārējos sejas nesmukumus. 🙂

The Body Shop make up Honey Bronze

The Body Shop make up Honey Bronze

The Body Shop make up Honey Bronze

Cena: Vaigu ēnas – 14, 50 eiro, želeja – 19, 50 eiro

Kur nopirkt? visos TBS veikalos

Vai lietojat šāda tipa želejas iedeguma radīšanai arī ikdienā? Vai esat kaut ko mēģinājušas no TBS Honey Bronze sērijas?

*Testa produkti

4 Komentāri

  1. Liliāna

    Es šitāda tipa līdzekli sejai redzēju dažas dienas atpakaļ Rimi no Lumene. Nožīdoju tajā brīdī 11€, bet noteikti paņemšu, jo mums vispār tirgū ir visai maz( vai necik) tādi instant bronzējošie līdzekļi sejai, tā kā esmu self-tan entuziaste, gribu pamēģināt, jo ķermenim paredzētie, pat ja tur rakstīts piemērots sejai man vienmēr tik ļoti aizsit poras un rodas nenormālas pumpas, ka vairs neriskēju likt! Bet seja vienmēr balta, un bez tonālā neiztikt, pat ja to gribās! ;D 

  2. Pingback: Zīmolu jaunumi: The Body Shop E vitamīna sērija sejas ādas kopšanai | Arta's place

  3. Pingback: Visfeinākais pelēkais mazulītis – Lorac Pro 2 acu ēnu palete | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *