Atsauksme: Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Atsauksme: Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Hehei!

Tā kā Jāņu garajās brīvdienās blogā visdrīzāk būs lielāks klusums un rakstu būs mazāk (bet es nesaku, ka nebūs pavisam – vismaz es tā ceru un, ja viss sanāks, tad tas būs visai interesants raksts 🙂 ), tad vēl šonedēļ cenšos šeit darboties nedaudz aktīvāk, jo es ticu, ka liela daļa no jums garās brīvdienas izbaudīs pie dabas krūts un internetā darbosies krietni vien mazāk un, patiesībā – tieši to es arī jums novēlu – izbaudiet atpūtu no pilnas sirds!

Tātad šodien neliela atsauksme par Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque, ko uzdāvināja Kiehl’s pārstāvji jaunās īrisa esences prezentācijas blogeru brokastīs.

Kiehl's Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Ražotājs: Sejas maska, kas ir uz mālu bāzes un palīdz dziļi iztīrīt poras un absorbē lieko sebumu. Lietot sejas taukainākajās zonās – reizi vai divas reizes nedēļā.

Sastāvs: Water, Kaolin, Bentonite, Propanediol, Glycerin, Titanium Dioxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Corn Starch, Phenoxyethanol, Ceterath-20, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Lecithin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Oat Kernel Flour, Allantoin

Kiehl's Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Manas domas: Mana āda ziemas periodā un pavasarī ļoti satrakojās un kaut kādā brīdī man sāka mesties pumpas uz vaigiem, pieres, deguna – respektīvi zonās, kur man parasti izsitumi nerodas. Par manu ierasto zoda rajonu, nemaz nerunājot – tās bija šausmas. Šobrīd ir labāk, daudz labāk un ik pa laikam man šis tas uzmetas, bet nav tik traki. Iespējams, ka sagadīšanās, bet āda sāka nomierināties periodā, kad sāku lietot šo masku. Es to klāju uz zoda, pieres tad, kad jūtu, ka vajag – reizēm tās ir trīs reizes nedēļā un reizēm tikai viena. Visfeinākais rezultāts ir, ja to uzklāju dušā, kad āda jau nedaudz izsildīta, poras atvērušās – sajūta, ka maska izvelk visu slikto ārā, jo jau nākamajā dienā sejas situācija ir labāka. Galvenā priekšrocībā attiecībā pret citām mālu bāzes maskām – āda netiek tik ļoti savilkta kā ar citām. Un, protams, tā strāda – tas viennozīmīgi. Tilpums arī ir labs – maska jāklāj plānā kārtiņā un bundžā tiešām ir liela – pietiks ilgam laikam.

Bet ir aspekts, kas man arī nepatīk un tā šoreiz ir smarža – aromāts nav tīkams manam degunam. Es pat nespēju raksturot, pēc kā smaržo, jo citas mālu maskas man nav sagādājušas problēmas šajā ziņā, bet šai tas aromāts ir visai īpatnējs. Par laimi, to jūtu tikai uzklāšanas sākumā un pēc tam smarža izgaro, bet šis tomēr ir mīnuss.

Bet kopumā, feina maska, ir vērts mēģināt – un, kā jau zināt, Kiehl’s ir devīgi paraudziņu jomā – ja nevēlaties uzreiz pirkt lielo tilpumu, tad izmēģināt var vismaz šādi.

Cena: ap 25 eiro

Kur nopirkt? Stockmann Kiehl’s stendā

Vairāk info Kiehl’s Facebook lapā – https://www.facebook.com/KiehlsLatvia?fref=ts

Kādas ir jūsu mīļākās māla bāzes maskas?

Nelies pašpromo – ja vēl neesat noskatījušies manu Maybelline The Nudes video, tad to var izdarīt šeit un uzzināt, kā laimēt paleti arī sev, var šeit. 🙂

1 Komentāri

  1. Pingback: Jaunums no Kiehl’s: Turmeric and Cranberry Seed Energizing Radiance Masque | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *