Atsauksme: Natura Siberica dzīvie vitamīni ādai un matiem

Atsauksme: Natura Siberica dzīvie vitamīni ādai un matiem

Sveiciens!

Pēdējā laikā es ļoti reti iepērkos impulsu vadīta, jo cenšos pārdomāt katru pirkumu un nopirkt to, kas man tiešām sagādātu prieku un netiktu nolikts plauktiņā putekļu iepriecināšanai. Bet reizēm gadās šis un tas, kas iekrīt ieprikumu groziņā tāpēc, ka izskatās skaisti un sieviete paliek sieviete – nevar turēties pretī kārdinājumiem.

Tad nu šoreiz par produktu, ko nopirku, jo tas man likās vasarīgs, mirdzošs un saulains – Natura Siberica dzīvajiem vitamīniem.

IMG_2299

Ražotājs:

Nesatur SLS, parabēnus, sintētiskas smaržvielas un krāsvielas. Momentāni baro jūsu ādu un matus, piepilda ar mitrumu, aizsargā no ārējās vides kaitīgās iedarbības. Ziemeļu lāceņu un kazeņu ekstrakti ir bagāti ar C vitamīnu, atjauno šūnu struktūru, paaugstina elastību. Japānas sofora rutīna avots, aktivizē šūnu atjaunošanos. Daurijas roze, satur B, E vitamīnus un beta-keratīnu, atjauno matu struktūru. Sibīrijas melleņu ekstrakts atjauno spīdumu un mirdzumu. Lietošana: izsmidzināt uz mitriem vai sausiem matiem un ķermeņa.

IMG_2300

Manas domas:

Kā jau var redzēt attēlos, produkts izskatās ļoti piesaistošs – mazi mirdzumiņi, kas mijās ar sarkanām pērlītēm – kā tādu nenopirksi, it sevišķi, ja ir lietaina diena un Tu sapņo par gulēšanu pludmalē un manā prātā šis ir kas tāds, ko noteikti gribētos iemest somā braucienā uz laukiem vai pludmali un lietot, kad āda jūtas nogurusi un gribas īpašu mitrināšanas devu.

Smarža produktam ir svaiga, nav slikta, bet nav tā, ka es būtu sajūsmā. Laikam esmu kļuvusi ļoti izlutināta attiecībā uz aromātiem un saprotu, ka tomēr īsti nevēlos, lai mans ķermenis pēc šī smaržotu ikdienā. Līdz ar to šos vitamīnus ķermenim es neizmantoju.

IMG_2313

Savukārt mati jau ir pavisam cits stāsts. Man ir diezgan ierasta matu rutīna un es zinu, kā izskatās mani mati pēc tiem produktiem, ko lietoju ikdienā, tāpēc man ir ļoti viegli saprast, kā darbojas jekburšs jauns matu produkts, ko pievienoju matu kopšanas procesā. Un, matiem šis līdzeklis man ļoti patīk, jo tā kā man ir ļoti pūkaini un spuraini mati, tad gludi tie mēdz būt tikai ziemā, kad ir auksts. Iestājoties siltākam laikam, tie ikdienā kļūst divreiz kuplāki un vēl pufīgāki un ne tājā labākajā nozīmē, savukārt, ja es ielieku šos vitamīnus mitros matos, tie ir krietni vien mazāk pūkaini. Un tas man tiešām bija tāds “wow”, jo lielas cerības es neliku uz šo līdzekli.

Man gan ļoti nepatīk, kā darbojas produkta izsmidzināšanas mehānisms – tas veido nevis vienmērīgu migliņu, bet tiek izspūsta viena liela strūkla, tāpēc es no sākuma iepūšu plaukstā un pēc tam ieklāju matos.

Kopumā šis ir tāds izteikti vasarīgs līdzeklis, kas noder karstās dienās, kad esi ūdens tuvumā  – sauļojies un plunčājies. Atkārtoti es to nepirkšu, bet arī šis iepakojums nav nolemts putekļu valstībai un tiks izlietots. 🙂

Cena: 9 eiro

Kur nopirkt? Natura Siberica tirdzniecības veikaliņos, Stockmann

Vai esat lietojuši šos vitamīnus? Varbūt kādai citai kompānijai ir kas līdzīgs, ko esat mēģinājuši?

Lai skaistas brīvdienas – es rīt atkal dodos nelielā Igaunijas izbraucienā un, ja jums ir vēlme, atkal padalīšos ar bildēm pēc tam. 🙂

 

Arta

 

2 Komentāri

  1. Arta

   es savos matos tos nemanu, bet es arī ļoti dozēti lietoju.

   Labi, mēģināšu kaut ko paskatīties, kas ir ar tām bildēm, jo šoreiz maz tika fotografēts. 🙂 

   Bet šis nav pēdējais šīs vasaras Igaunijas brauciens, tā kā vēl paspēšu apnikt ar savu Igauniju 😀 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *