Grima spēles: Maybelline The Nudes palete |VIDEO

Grima spēles: Maybelline The Nudes palete |VIDEO

Sveiciens!

Šodien esmu oficiāli spērusi savus pirmos bēbja solīšus video pasaulē, proti, esmu izveidojusi pirmo grimu kustīgo bildīšu formātā. Un pat ne tikai vienu grimu, bet veselus divus, apvienojot vienā videomateriālā.

maybelline the nudes blogeru konkurss

Šis mini projekts ir tapis sadarbībā ar Maybelline, kuri mūs šovasar iepazīstina ar dažiem jaunumiem, bet “viskarstākais” no tiem ir jaunā The Nudes palete.

Maybelline mājas lapā var apskatīt arī citu latvju zelteņu grimus un šoreiz tas ir konkurss gan mums – blogerēm, gan arī jums, dārgās lasītajas.

Kādai no mums ir iespēja laimēt jaunu tehnisko papildinājumu, kas palīdzētu uzņemt vēl skaistākas bloga bildes, savukārt jums – jauno The Nudes paleti.

maybelline the nudes blogeru konkurss

Kas ir jādara, lai laimētu Maybelline The Nudes paleti?

 • Noskaties manu video.
 • Dalies ar to publiski savā Facebook profilā un pievieno #ManaNudesPalete.
 • Vari šādi rīkoties katru dienu, lai palielinātu savas iespējas laimēt.
 • Maybelline pārstāvji katru dienu izfiltrēs visus ierakstus, kas saturēs #ManaNudespalete un izlozēs vienu, kas laimēs jauno paleti.
 • Tātad katru dienu kāds laimīgais savā īpašumā iegūs vienu The Nudes paleti.
 • Konkursa sākums 2015. gada 17. jūnijs. Beigas – 2015. gada 17. jūlijs.

Es noteikti priecāšos par katru komentāru, skatījumu un augšupvērsto īkšķi. 🙂

maybelline the nudes blogeru konkurss

Vispār šī video veidošana man liek vēl lielākā mērā respektēt meitenes, kas ikdienā veido video Youtube, jo teikšu godīgi, tas nav viegli. Iespējams, ka tā tas man šķiet, jo pirmo reizi ko tādu darīju un tagad jau zinātu, ko labāk darīt un nedarīt, bet neliels izaicinājums tas ir – tas gan. Bet šī video veidošana noteikti ir mani nedaudz iekārdinājusi arī nākotnē izveidot vēl kādu grima video. Vai jūs tas interesētu?

Par to, ko var redzēt video: veidoju divus tēlus – viens ir pavisam vienkāršs ikdienas grims, savukārt otrajam es vēlējos ko spilgtāku un, tā kā ir vasara un liela daļa no jums noteikti apmeklēs kādu vasaras festivālu, tad izvēlējos izveidot košāku, pamanāmāku festivālam piemērotu grimu, kas noteikti labi iederēsies arī kādā vasaras ballītē. 🙂

Un pēc tik gara ievada, lūk, video:

 

Turiet īkšķus par mani, savukārt es turēšu īkšķus par jums, lai arī jūs tiktu pie šīs paletes. 🙂

Vēl jautājums – vai jums ir vēlme, lai veidoju arī detalizētākas atsauksmes par kādu no video redzamajiem produktiem?

Lai feina diena!

Arta

 

 

14 Komentāri

 1. ilze

  Loti skaisti pie Tavas acu krāsas izskatījās zeltainie toņi 😉 Video arī foršs 😉

  par pašu paleti .. biju piegājusi “Drogās” tomēr, manuprāt, nekas wow nav 🙁  Lorial ari izlaiduši savu paletīti un man tā  likās interesantāka..

  1. Arta

   Paldies! Tā kā šāds video tika veidots pirmo reizi, tad tiešām tika ieguldīts daudz laika, enerģijas un paldies, ka novērtē 🙂 

   Ar to paleti ir tā – daži toņi ir super (piemēram, gaiši zeltainais, tumši brūnais), ko arī izmantoju video, daži tomēr nav tik labi pigmentācijas ziņā un tas vairāk akmens matēto toņu lauciņā. 
   Bet tajā pašā laikā, ja ir daudz paletes mājās, tad diez vai būs nepieciešamība pēc šīs, savukārt, ja ir vēlme tikt pie budžeta klases paletes, kura ir ikdienā lietojama gan dienas, gan vakara grimiem, tad noteikti derēs. Tā kā tas ir tā – kā kuram. 🙂 

   Visi jūsmo par L’Oreal, bet es laikam eju nepareizajos veikalos, neesmu vēl dzīvē redzējusi. 😀 

 2. Zanda

  Festivālu tēls tiešām forši izdomāts! 🙂
  Par tiem vārdiem tonītis un tādām lietām nepārdzīvo, mēs visas mācāmies, tāpēc man tas absolūti netraucēja. Labakā jau nekā dusmīgi teikt  – toņi 😀

  1. Arta

   Paldies! Man pašai beigās arī patika, jo es līdz galam nebiju izdomājusi, ko darīšu – filmēšanas procesā tikai izdomāju, kādas krāsas likt utt. 😀 Laikam gan, nākamreiz man būs liels plakāts priekšā – “Nāvi tonīšiem”, kā arī jāizdomā sinonīmi, bet, jā, tomēr labāk nekā toņi. 🙂

 3. Pingback: Atsauksme: Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque | Arta's place

 4. Pingback: Ielikt vasaru kabatā | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *