Iepazīsimies #8: Laura

Iepazīsimies #8: Laura

Sveiciens!

Šodien iepazīšanās raksts ar ļoti jauku blogeri Lauru no alksne.blogspot.com, kas raksta ne tikai par jau ierasto skaistumkopšanas tēmu, bet veido arī skaistus modes un apģērbu rakstus (nereti arī prezentējot to, ko pati savam rokām ir uzšuvusi), apraksta dažādus pasākumus – īsāk sakot šis ir blogs, kurā ir vērts ielūkoties.

alksne_artasplace_blogam

  • Pastāsti par sevi un blogu.

Mani sauc Laura. Man vienmēr ir interesējusi mode (bērnībā šuvu lellēm kleitas, kas sanāca par mazu) un paticis atrasties abās pusēs kamerai. Kad pirms pāris gadiem sāku strādāt birojā, sapratu, ka man ir nepieciešams veids kā sevi izpaust un tā nu tapa mans pirmais ieraksts un blogs. Lai gan man vienmēr ir paticis meikaps (mamma vienmēr ļāva pasūtīt kaut ko no Avon, Oriflame katalogiem) sākumā blogs bija tikai par un ap modi. Tajā publicēju savus outfit looks, rakstus par modes nedēļām, kampaņām utt. Par skaistumkopšanas blogu pasauli uzzināju nejauši, kad par kādu no produktiem, kuru grasījos iegādāties internetā meklēju atsauksmes un nejauši uzgāju pāris angļu meitenes, kas par to bija publicējušas rakstus. Paskatījos uz savu kosmētikas kolekciju un nodomāju, kādēļ arī man nepamēģināt par to rakstīt, ja jau tā ir viena no manām aizraušanām. Tad nu tagad blogā var atrast ne tikai outfit ierakstus, bet arī manas atsauksmes par produktiem, ko esmu izmēģinājusi un pasākumu apskatus (preses pasākumus).

  • Par kādām tēmām Tev vislabāk patīk veidot bloga rakstus?

Lai gan tie aizņem visvairāk laika, vismīļākie bloga ieraksti noteikti būs mani outfit looks, jo man patīk to tapšanas process, sākot no tērpa izvēles, meikapa, aksesuāru pieskaņošanas, lokācijas meklēšanas, bildēšanās procesa un beidzot ar bilžu apstrādi. Ļoti lepojos ar pēdējiem diviem bloga ierakstiem „Forest Fairytale” un „All White”, jo pie tiem īpaši piedomāju.

  • Tā kā Tu raksti arī par modi, vai tev ir kāds stila knifiņš, ar kuru vari padalīties?

Man liekas, ka galvenais knifiņš, lai arī cik klišejiski tas skanētu, ir atrast to, kas piestāv tev. Un no jaunajām modes sezonām, piedāvājumiem veikalos paņemt tieši to. Kā arī nekas jauns ir – kvalitāte pār kvantitāti. Labāk viena dārga žakete nekā trīs, kas ātri novalkājas.

  • Tev ir iespēja doties uz Parīzes modes nedēļu, bet bagāžas lielums ir limitēts – kuras sešas lietas Tu noteikti ņemtu līdzi? (var gan būt kosmētika, apģērbs vai kas cits)

Sākumā likās, ka šis būs viens no grūtākajiem jautājumiem, jo bagāžas lielums, pat dodoties ārpus mājām uz divām dienām, vienmēr sagādā problēmas. Bet ja būtu jāpiekāpjas un varētu paņemt tikai sešas lietas, tad es noteikti ņemtu savu ādas jaku, melnu maxi kleitu, saulesbrilles, sarkanu lūpu krāsu, matu ieveidotāju un smaržas. Pārējo, kas trūkst, nopirktu uz vietas 😀

  • Kāds ir Tavs ideālais grims vasarai?

Ļoti viegls, nemanāms ar kādu akcentu. Jau uz pavasara beigām visu „smago” grimu nolieku nedaudz dziļāk lādē. Vasarā pamatā lietoju tikai sešus produktus: dienas krēmu ar SPF30-50, CC krēmu, konsīleri, skropstu tušu, uzacu zīmuli un lūpu krāsu rozīgā/koraļ tonī vai kādu no Maybelline 24 hour tattoo ēnām (uz doto mirkli esmu iecienījusi toni Pink Gold).

  • Kuru zīmolu produktus Tu vēlētos izmēģināt, bet vēl nav sanācis?

Tas saraksts ir ļoti garš un liekas, ka aug augumā pa stundām, jo man ļoti patīk testēt un izmēģināt jaunus produktus. Ļoti gribētu un plānoju kaut kad izmēģināt kaut ko no Nars, Urban Decay, Chanel, Oskia, Too Faced, Topshop Beauty, Bobbi Brown, Luna, Laura Mercier, Essie, Smashbox, Lorac, Kiko, Charlotte Tilbury. Daži, kas pirmie ienāca prātā, bet tas nav viss saraksts.

  • Ieteikums, novēlējums lasītājiem.

Dzīvot! Tā pa īstam, ar pilnu sirdi, nevis tikai uz 20%. Lai cik tas būtu iespējams uz doto mirkli – darīt to, ko gribas, kaut vai hobija līmenī. Neizdabāt cilvēkiem un neļaut viņiem sevi ielikt rāmī. Būt iecietīgiem pret apkārtējiem, viņu viedokļiem, nekritizēt to, ko tu nesaproti, pieņemt dažādību.

Paldies Laurai par burvīgajām atbildēm! 🙂 Kā vienmēr, ja vēl kāda no jaukajām blogerēm vēlas piedalīties, tad droši sazinieties ar mani! 🙂

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *