Virtuves nedarbi: Anšovu brokastu maizītes ar vārītu olu| VIDEO

Virtuves nedarbi: Anšovu brokastu maizītes ar vārītu olu| VIDEO

Sveiciens, maniem super foršajiem lasītājiem!

Šodien būs pavisam citādāks raksts nekā esat ieraduši redzēt, proti, tas nebūs saistīts ar kosmētiku, bet gan ar virtuves lietām.

Noteikti rodas jautājums: “Kāpēc?”. Pavisam vienkārši – jau pirms kāda laika kārtējā bloga iedvesmas zuduma brīdī, sapratu, ka esmu nedaudz nogurusi no jau ierastajiem kosmētikas apskatiem un gribas kaut ko citādāku un lielāku dažādību blogā. Ienāca pratā doma par receptēm, bet tā kā man vairāk patīk gatavot saldas lietas un vispār kulinārija nav nekas tāds, par ko es jūsmotu, tad šo domu atmetu, bet nepazaudēju.

Pēc kāda laika sāku novērot dīvainu parādību – mans vīrs sāka aizrauties ar ēst gatavošanu, savukārt es sāku gatavot aizvien mazāk un mazāk. Un pats foršākais, ka viņam sanāk ļoooti labi. Tad, nu, doma par kādas receptes ievietošanu blogā laiku pa laikam, sāka lēnām atdzīvoties manā prātā. Pēc kāda laika izstāstīju šo domu vīram un, lūk, ir rezultāts video formātā.

Pagaidām šis viss ir tādā kā eksperimenta statusā, jo es nezinu, vai šāda veida raksti ar video receptēm jūs vispār interesē. Šī iemesla dēļ arī šoreiz tika izvēlēta pavisam vienkārša, bet ārkārtīgi garda brokastu recepte – brokastu maizītes ar anšoviem un mīksti vārītu olu.

IMG_0895

IMG_0893

IMG_0900Ja jūs interesē šādi video, tad ir doma šo ieviest kā atsevišķu sadaļu/sēriju (līdzīgi kā “Iepazīšanās”), kurā Ivars dalīsies ar saviem kulinārijas noslēpumiem un, iespējams, ka retu reizi sadaļā iemaldīšos arī es ar kādu kūku vai ko tamlīdzīgu.  Protams, mani ierastie kosmētikas raksti nekur nepazudīs – šī ir tikai sadaļa, kas nāktu klāt. 🙂

Laikam esmu pateikusi visu, ko vēlējos un beidzot ļaušu jums skatīties video. 🙂

Priecāšos, ja padalīsieties komentāru sadaļā, ko jūs domājat par šo nelielo eksperimentu un, vai vēlētos redzēt turpinājumu “Virtuves Nedarbiem”.

Jauku dienu un forši nolīgojiet!!! Tiekamies pēc svētkiem.

Arta

10 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *