Atsauksme: MAC Select Moisturecover konsīleris

Atsauksme: MAC Select Moisturecover konsīleris

Sveikas!

Reizēm man šķiet, ka es esmu mūžīgā “TĀ” konsīlera meklējumos, ja runa ir par ap acīm esošo zonu… Mans ideālais konsīleris būtu tāds, kas nesakrājas rieviņās un labi maskē – it kā prasības vienkāršas, bet reizēm tās piepildīt šķiet neiespējamā misija.

Jau sen gribēju pamēģināt kaut ko no MAC bāzes līdzekļiem, vairākas reizes arī devos uz stendu, bet nedaudz apmulsu plašajā piedāvājumā un tajās reizēs arī neviena konsultante nepievērsa man uzmanību, tāpēc prom devos tukšam rokām.

Bet pienāca arī laimīgā reize, kad noķeru konsultanti, uz vietas arī visu notestēju darbībā un iegādājos pāris lietiņas, proti, jauno MAC tonālo krēmu, par kuru pastāstīšu tuvākā nākotnē un konsīleri ādai ap acīm – Select MoistureCover.

MAC Select Moisturecover konsīleris

MAC Select Moisturecover konsīlerisMan ir tonis NC20, kas ir saskaņots ar tonālā līdzekļa toni, bet domāju, ka ziemā vajadzēs tomēr vairāk skatīties uz NC15 pusi.

Ražotājs: Mitrinošs šķidrais konsīleris ar vidēju sedzamības pakāpi un dabisku finišu. Noturība ir līdz 8 stundām.

MAC Select Moisturecover konsīlerisManas domas: Principā es noteikti varu piekrist visam, ko par šo līdzekli saka paši MAC. Turās labi, lieliski sapludinās ar ādas toni un nerodas tas efekts, ko angliski sauc par “cakey” – konsīleris uz ādas nav redzams. Tas gan tomēr ir jānostiprina ar kādu pūderi, jo citādāk pēc kāda laika tas tomēr sakrājas rieviņās un ir manāms. Bet, ja piepūderē, tad viss ir kārtībā.

MAC Select Moisturecover konsīlerisTomēr šis gluži nav kļuvis par manu “TO” konsīleri gluži vienkārši viena iemesla dēļ – nedaudz tomēr kļūdījos ar sedzamības līmeņa izvēli un maniem tumšajiem lokiem vajag tomēr kaut ko vēl vairāk maskējošu. Viss it kā ir labi, bet es tomēr redzu to tumšo ēnu atblāzmu, kas man liek izskatīties sagurušai un tas mani līdz galam neapmierina. Ja vien ne šī aspekta, tad šis būtu ideāls ikdienas konsīleris.

Tāpēc es noteikti šo varu ieteikt tiem, kam loki zem acīm nav tik izteikti un nav nepieciešama “smagā artilērija”, lai visu nomaskētu – jums noteikti patiks šis līdzeklis, jo tas ir viegls, mitrinošs, labi pludinās.

MAC Select Moisturecover konsīleris

MAC Select Moisturecover konsīlerisKā var redzēt augšējos attēlos, tad tas ir ideāli saplūdis ar ādas toni, par spīti tam, ka šobrīd mana roka ir bālāka nekā seja un dzeltenais apakštonis sejai ir izteiktāks.

Man tiešām nedaudz sāp sirds un ļoti gribētos šo konsīleri mīlēt (cik nu var mīlēt kosmētiku… :D) 100%, bet šobrīd sanāk tikai kādi 70%. Lai vai kā, ikdienā tomēr lietošu, kā arī dienās, kad šķitīs, ka izskatos možāk jau tāpat un būs nepieciešama tikai neliela maskēšana, bet nākotnē noteikti izmēģināšu arī citus MAC maskējošos līdzekļus un ceru, ka atradīšu savu ideālo konsīleri. 🙂

Kur nopirkt? MAC stendā Stockmann

Cena: 18 eiro

Kāda ir jūsu pieredze ar MAC maskējošajiem līdzekļiem?

6 Komentāri

 1. Vanda

  Mans īstais un vienīgais konsīleris acu zonai ir MAC Pro Longwear – turās visu dienu, nosedz visu, kas nosedzams un ļoti labi saplūst ar ādu. Visiem pārējiem sarkanumiem un nesmukumiem lietoju MAC Studio Finish (šis acu zonai galīgi neder, saiet rieviņās par ar visu pūderi).

  Gaidīšu atsauksmi par tonālo līdzekli! 🙂

  1. Arta

   Njā, veikalā man likās, ka ar šo klājumu pietiek, bet ikdienā lietojot, tomēr saprotu, ka par maz. Ok, būs jāiet pačubināt kaut kad veikalā Pro Longwear, paldies 🙂

   Būs, būs, es te vēl testēju dažādos veidos. 😀

 2. Laura

  MAC konsīlerus nēesmu vēl mēģinājusi, bet pirmais ko ņemšu būs PRO longwear 🙂  ļoti labas atsauksmes dzirdētas. Bet šis izskatās lielisks tieši tām, kurām grumbiņas un dikti negribas likt ko smagu. 🙂 

 3. Annija

  Pamēģini Pro Longwear – varētu būt tieši tas, ko tu meklē! Ļoti sedzošs, tiesa gan, ja pāršauj pār strīpu, tad cakey efektu arī var dabūt. Bet saprātīgās devās nē. Turas visu dienu un krunciņās nesakrājas. Ir tā vērts! Ja tajā varētu kaut ko mainīt, tas gan būtu iepakojums, jo ar pumpīti mūždien izspiežas par daudz…

  1. Arta

   Tā, ja trīs cilvēki min vienu un to pašu konsīleri, tad ierakstu listē, ka tas būs nākamais, ko iegādāšos, jo tiešām izklausās, ka tas ir tas, ko man vajag. 🙂 🙂 Paldies 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *