Atsauksme: Dove Summer Glow iedegums tūbiņā

Atsauksme: Dove Summer Glow iedegums tūbiņā

Hei!

Kamēr vēl laiks ir silts un ikdienā staigājam kailām kājām, sapratu, ka ir pēdējais brīdis pastāstīt par Dove ķermeņa losjonu ar iedeguma efektu.

Dove summer glow

Ražotājs: Dove Summer Glow barojošs losjons normālai ādai ar vieglu paštonējošo efektu baro ādu, pakāpeniski pastiprinot tās dabisko toni. Lai iegūtu vienmērīgu toni, lietojiet katru dienu, apļveida kustībām iemasējot ādā. Pirms ģērbšanās ļaujiet losjonam iesūkties ādā. Pēc lietošanas nomazgājiet rokas.

Dove summer glow

Manas domas: Sākšu ar to, ka es ikdienā nelietoju nekādus paštonējošos līdzekļus – es esmu samierinājusies ar savu bālumu un esmu laimīga ar to. 🙂 Skolas gados gan eksperimentēju, bet rezultāts bija nedaudz zebrīgs, tāpēc arī šiem mēģinājumiem bija visai īss mūžs. Kā arī neciešu izteikto paštonējošo līdzekļu aromātu un man patīk, ja es smuki smaržoju nevis dīvaini ožu. 😀

Dove līdzeklim ir visai neitrāls aromāts un es paštonējošo līdzekļu smaržu gandrīz nejūtu, kas ir pozitīvi. Liku šo es uz kājām un pēc pirmās reizes viena kājai bija lielisks klājums, savukārt otra sanāca nedaudz strīpaina, lai gan klāju apļveida kustībām, kā ir ieteiks. Nākamajā reizē klāju vēl uzmanīgāk un šoreiz jau abas kājas bija vienādas un nestrīpainas. Tā kā man kājas ir bālas, tad “pirms” un “pēc”  atšķirība ir visai labi novērojama. Neklāju to es katru dienu, jo tad man šķiet, ka būtu par traku, bet atkārtoti uzklāju pēc trim dienām, kad efekts jau sāk mazināties. Jā, turās apmēram trīs dienas, pakāpeniski samazinoties. Man patīk fakts, ka šis mākslīgais iedegums noiet visai pakāpeniski un nemanāmi.

Ja saulīte jau ir paspējusi piešķirt ādai toni, tad man šķiet, ka ar šo ir vēl vieglāk darboties, jo toņu atšķirība ir mazāka un, pat ja sanāk kāda strīpa, tad neko manīt nevarēs. Iedegums arī neizskatās mākslīgi oranžs, tāpēc šis ir ļoti labs variants.

Kopumā man patika, lai gan tomēr ir nedaudz jāpiešaujas pie uzklāšanas tehnikas. Tads foršs vasaras sabiedrotais, ja saulē nesanāk daudz uzturēties, bet ir vēlme izskatīties nedaudz brūnākai.

Kur nopirkt? Drogas u.c. tirdzniecības vietas

Cik maksā? 5.89 eiro

Kādas ir jūsu attiecības ar paštonējošajiem līdzekļiem?

*Testa produkts

 

 

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *