Atsauksme: Eveline Cosmetics Laser Precision micelārais toniks

Atsauksme: Eveline Cosmetics Laser Precision micelārais toniks

Sveiciens jums visām saules pielietajās dienās!

Jau pirms laba laika man bija iespēja apmeklēt Eveline Cosmetics prezentāciju, kur uzzinājām par kompānijas vēsturi, produktu izstrādes procesu, kā arī apskatījām un izmēģinājām Eveline “dižpārdokļus”.

Pirms prezentācijas saņēmu arī ļoti skaisti noformētu dāvanu no Eveline, kurā atradās dažādi labumi. Nolēmu padalīties ar jums nelielā atsauksmē par produktu, kas man laikam ir iepaticies visvairāk no visa tā, ko izmēģināju no zīmola, proti, micelāro toniku.

Eveline Cosmetics Laser Precision

Ražotājs: Novatoriskais maigā tonika sastāvs ir balstīts uz hialuronskābi, kas iedarbojas kopīgi ar kolagēnu, laminārijas jūras aļģēm un PhytoCell Tec™ – augu cilmes šūnām.
Līdzeklis efektīvi tonizē un atsvaidzina ādu. Dziļi un ilgstoši mitrina, piesaistot ūdens molekulas un novēršot to izzušanu no ādas virsmas. Intensīvi izlīdzina ādu un sniedz tai tvirtumu.
Līdzekli var izmantot ādas atsvaidzināšanai dienas gaitā.

Manas domas: Lai gan micelārais toniks ir domāts nobriedušai ādai (Eveline Cosmetics piedāva sēriju “Laser Precision”, kas ir paredzēta nobriedušai ādai), tomēr es to lietoju un nav nekādas vainas. Sākumā es sapratu, ka tas ir kā micelārais ūdens, ar ko var noņemt kosmētiku, tāpēc ar to tīrīju seju vakarā, lai noņemtu to, ko nu esmu uzklājusi uz sejas no rīta, bet pēc kāda laika tomēr nolēmu izlasīt aprakstu (:D) un sapratu, ka tas tomēr ir vairāk toniks nekā kosmētikas noņēmējs. Tāpēc varu ziņot, ka arī sejas kosmētiku tas noņem labi (acīm šo gan nelietoju un to arī ražotājs neiesaka), lai gan tas nav produkta mērķis.

Man patīk produkta dozators, kas ir ērts, vismaz manās neveiklajām rokās – uzliekam vates plāksnīti uz plastmasas virsmas, uzspiežam un gatavs.  It kā sīkums, bet patīkami. 🙂

Eveline Cosmetics Laser Precision

No tonikiem es sagaidu tikai ādas tonizēšanas funkciju un nevis kaut kādus pasaules brīnumus un tieši to arī produkts dara – āda ir forša un gatava nākamajam sejas kopšanas solim – krēmam, serumam vai kam citam.

Kopumā, manuprāt, šis ir tāds feins, patīkams toniks, kas var iekarot savu vietu ikdienas ādas kopšanas procesā.

Kur nopirkt un cena: Tā kā toniks ir jaunums, tad drīzumā parādīsies visās Eveline Cosmetics tirdzniecības vietās – arī es pagaidām vēl Drogās neesmu manījusi šo, bet varbūt kaut kur jau ir.

Ko jūs esat mēģinājuši no Eveline Cosmetics?

 

4 Komentāri

 1. Santa

  Man arī vienu reizi gadījā ķibele ar šāda  veida micelāro ūdenu/toniku… domāju, ka parasts ūdentiņš ar kuru attīra gan ādu no kosmētikas un acīs. Izrādās-nekā! Acis ar viņu tīrīt  nedrīkst. :/
  Šobrīd jau sanācis diezgan daudz ko pamēģināt  no Eveline kosmētikas. Pagaidām mani vaforīti ir roku kopšanas produkti. 🙂 

 2. Zanda

  Šo micelāro ūdeni diezgan bieži, savu reizi, izmantoju arī acu kosmētikas noņemšanai, bet tā, neesmu vēl īsti atgriezusies micelāro ūdeņu barā, šobrīd karstajās dienās vienīgi pieturos pie savām iemīļotajām Pien- putām visiem ādas tipiem 🙂

  1. Arta

   acīs nekož? kad beizot izlasiju aprakstu, tad tur rakstīts, ka acīm nav ieteicams. man vispār daudz ko ir bail likt savām acīm klāt – tomēr ļoti jūtīgas palikušas.
   Es laikam vispār neesmu bijusi uz micelāro ūdeņu viļņa. Vienu brīdi lietoju Biodermu, tā ir ok, bet tad pamēģināju kaut kādu, no kura sākās alerģija un man pietika 😀 Pārsvarā lietoju Kiehl’s želeju sejai un ļoti tīk. 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *