Atsauksme: Kiehl’s grumbu apkarotājs – Powerful-Strenght Line-Reducing Concentrate

Atsauksme: Kiehl’s grumbu apkarotājs – Powerful-Strenght Line-Reducing Concentrate

Atkal ir Kiehl’s laiks pienācis. Šoreiz centīšos īsumā pastāstīt par produktu, ko Kiehl’s pārstāvji ielika pārsteiguma kastītē Lieldienās. Sākumā produkts stāvēja testējamo bundžiņu saimē, bet vasaras sākumā sāku lietot šo krietni vien cītīgāk.

Powerful - Strenght Line - Reducing Concentrate kiehlsKas tas ir?

Kiehl’s Powerful – Strenght Line – Reducing Concentrate, kuru es turpmāk saukšu vienkārši par SLRC, lai aiztaupītu sev trakās drukāšanas mokas, ir līdzeklis, kas, kā sola ražotājs, aizkavē novecošanās pazīmes un samazina gan sīkās, gan jau dziļākas grumbas un mīmikas līnijas. Satur 10.5 % C vitamīna.

Sastāvs: Propylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Ascorbic Acid, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Lauroyl Lysine, Acrylates Copolymer, Adenosine

Manas domas: Es nesūdzos par izteiktākm krunkām (pagaidām vēl), bet man ir nelāgs ieradums raukt uzacis pat miegā un reizēm no rīta pamostos ar iespiedušos rievu, kas noteikti neuzlabo manu garastāvokli no rītiem, kad tā jau esmu nelāgā omā (izteikta pūce, jā). Protams, tā pēc kāda laika pagaist, bet es zinu, ka šādā garā turpinot, pēc vairākiem gadiem būs jau par vēlu kaut ko darīt lietas labā, tāpēc jāsāk jau tagad.

Sāku lietot šo no rītiem un vakaros – no rīta zem viegla krēma, savukārt vakarā, it sevišķi tagad, siltajā laikā, kad nevēlos pārslogot seju, tad pa virsu neko vairs neklāju. Šis arī ļoti labi draudzējas ar Kiehl’s esenci, ko uzklāju pirms SLRC lietošanas.

Pēc uzklāšanas ir jūtams viegls siltums, kas ātri vien pāriet (C vitamīns), bet āda netiek ne kairināta, ne arī paliek sārta. Nezinu gan, kā būtu jūtīgākas ādas īpašniekiem.

Powerful - Strenght Line - Reducing Concentrate kiehls

Iedarbības ziņā – I’m in love. 😀 Vislabāk rezultātus es redzu no rītiem, kad pamostos un āda izskatās dzīvīga, veselīga un nav nepieciešama tonālā līdzekļa palīdzība. Laikam mana āda tiešām mīl to vitamīnu C. 🙂 Un kā iet manai dusmu un neapmierinātības krunkai? Tā nav pilnībā pazudusi, bet ir manāma visai vāji un no rītiem to vairs neesmu manījusi, līdz ar to garastāvoklis man arī ir labāks. Tā jau saka, ka C vitamīns spēj uzlabot garastāvokli un šoreiz tas ir tumši brūnas pudelītes izskatā. 🙂

Tas prieks, viennozīmīgi, nav lēts, bet ir tā vērts.

Tā lūk, man patīk, es lietoju un iesaku citiem.

Un šoreiz atsauksme tiešām sanāca īsāka nekā parasti, pārmaiņas pēc, bet pateicu arī visu, ko vēlējos. 🙂

Kur nopirkt? Kiehl’s stendā Stockmann

Cik maksā? ap 57 eiro

Kā jūs cīnaties ar mīmikas rievām?

2 Komentāri

  1. Pingback: Kiehl’s Daily Reviving Concentrate prezentācija | Arta's place

  2. Pingback: Atsauksme: Kiehl’s Powerful-Strength Line-Reducing Eye Brightening Concentrate | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *