Atsauksme: MAC Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation

Atsauksme: MAC Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation

Sveikas, foršās!

Atkal ir pienācis laiks atsauksmei un šoreiz par ļoti izdevušos pirkumu no MAC, proti, viņu jauno Pro Longwear Nourishing Waterproof tonālo krēmu. Tonālais krēms ir iznācis šī gada maijā.

MAC Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation

Internetā atradu interesantu rakstu par šī tonāla krēma rašanās vēsturi – MAC cilvēki vēlējās radīt noturīgu konsīleri, kas nesakrātos rieviņās, būtu ūdensnoturīgs, mitrinošs – īsāk sakot, svētā Grāla produktu, bet radīšanās procesā, saprata, ka formula ir sanākusi tik laba un nolēma spert vienu soli tālāk – radīt tonālā krēma/konsīlera hibrīdu un rezultātā sanāca šis produkts. Man arī šķiet interesanta testēšanas metode – ja ir pierasts, ka reklāmās parasti apgalvo, ka “tik un tik procenti sieviešu šo līdzekli ir atzinušas par labāko, kas jebkad lietots” un testā ir piedalījušās, piemēram 54 sievietes, tad MAC savus produktus testē nedaudz citādāk. Pirms palaišanas tautā, produkti tiek testēti modes nedēļu laikā un tiek nodoti profesionālo grimu meistaru rokās, kuri tad tos izmēģina uz dažādajiem modeļu ādas tipiem utt. Un beigās, protams, tiek apkopoti viedokļi. Protams, es nezinu, vai tas tie darīts ar visiem jaunumiem (apšaubu), bet ar šo tonālo līdzekli un vēl kaut kādu jaunumu, kas būs rudenī (un kā nosaukumu es, protams, neatceros):D, tas tika darīts.

MAC Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation

Ražotājs: Var lietot kā tonālo krēmu vai/un konsīleri. Noturība 24 stundas. Ūdensnoturīgs, vidējs līdz ļoti sedzošs klājums. Neatstāj traipus, nospiedumus, bez eļļas, piemērots visiem ādas tipiem, nealerģisks, nerada izsitumus, satīna finišs.

MAC Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation

Manas domas: Viena no retajām reizēm, kad es varu piekrist gandrīz visam, ko sola ražotājs, izņemot apgalvojumu, ka tas ir piemērots visiem ādas tipiem. Un nevaru arī īsti apgalvot, ka noturas 24 stundas, jo gluži vienkārši tik ilgi tonālo neturu uz sejas. 🙂 Pēc apraksta varētu šķist, ka, ja tonālais krēms ir tik noturīgs, tad tas noteikti būs ļoti smagnējs, bet nē, sajūtu ziņā, protams, es jūtu, ka tas ir uzklāts, bet nav tā, ka traucētu un nevarētu sagaidīt dienas beigas, kad to būs iespēja notīrīt.

MAC Pro Longwear Nourishing Waterproof FoundationUzklāt šo vislabāk ir ar otu vai gluži vienkārši ar pirkstiem. Sākumā domāju, ka ar sūklīti varētu būt skaists klājums, bet, izmēģinot, konstatēju, ka dienas beigās, skats nav tik pievilcīgs un izskatās nevienmērīgi un redzami mazi plankumiņi, tonālā krēma daļiņas. Iespējams, ka formula slikti reaģē, ja uzklāšanas brīdī klāt vēl ir ūdens no mitrā sūklīša, kā arī iespējams, ka tā ir kārtējā manas ādas īpatnība, kurai nepatīk šis salikums.

Klāt to vajag pakāpeniski – jāsāk ar nelielu daudzumu, kuru izlīdzina vienmērīgi pa visu seju (es sāku ar vaigiem, tad zodu utt.), tad ir pāris minūtes jāpagaida, kamēr tonālais krēms “nosēžas” uz ādas un, ja nepieciešams, var klāt jaunu kārtu. Tā kā krēmam vajag nedaudz laika, lai nožūtu, tad, ja uzreiz tiks uzklāt lielāks daudzums, rezultātā var pāršaut par strīpu un tonālais krēms uz sejas būs ļoti manāms. Bet, ja lēnām to “būvē” uz sejas, tad var panākt tieši tādu finišu un klājuma pakāpi, kādu vēlas.

Kad krēms ir nožuvis, tas vairs nekustās ne pa labi, ne pa kreisi, tāpēc jādarbojas ir nosacīti ātri un televizoru pa vidu skatīties nevajag. 🙂

Turas tas tiešām visu dienu, nenotek, nepazūd no sejas pat karstā vasaras dienā (testa nolūkos es grābu sienu karstas dienas vidū ar šo uz sejas  – viss palika savās vietās 🙂 ) pat tad, ja pa virsu nav klāts pūderis. Un, ja godīgi, man finišs labāk patīk bez pūderēšanas, tikai tad attiecīgi vaigiem izmantoju krēmveida produktus.

Un pati foršākā lieta  – šis tiešām derēs arī konsīlera vietā – vienkārši jāuzklāj papildus kārtiņa zem acu zonas vai uz izsitumiem un citām vietām, ko ir vēlme maskēt. Zem acīm tad gan ir vēlams nedaudz piepūderēt, lai nesakrājas rieviņās. 🙂

Bet ir arī viens mīnuss, ko novēroju  – krēms tomēr vislabāk būs piemērots kombinētai/taukainai ādai, jo līdz ko ir kāds sausuma pleķītis, tonālais krēms to izceļ. Tāpēc es nevaru piekrist, ka tas būtu piemērots sausai ādai. Sausas ādas īpašnieces, protams, to var lietot, bet tad āda pirms tam ir ļoti, ļoooti labi jāsamitrina un pirms pirkšanas noteikti izmēģiniet.

Zemāk attēlos var redzēt, kā tonālais līdzeklis izskatās uz sejas manā pusgatavajā krāsošanās stadijā. Zem acīm uzklāju papildus kārtu konsīlera vietā. Nekas cits uz sejas nav klāts (nu, izņemot acis uzkrāsotas :D). Jā, aizmirsu piebilst, ka man ir tonis NC20.

MAC Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation

MAC Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation

Kopumā es esmu super apmierināta un visdrīzāk es to nelietošu katru dienu, jo ikdienā man nav nepieciešama super duper noturība, bet vairāk gan pataupīšu reizēm, kad to vajadzēs un īpašākiem gadījumiem. Bet šo es no visas sirds varu ieteikt visiem, kam nav izteikti sausa āda un ir problēmas ar to, ka tonālie krēmi pazūd no sejas, neturās utt.

Kur nopirkt? MAC stendā Stockmann

Cena: 33 eiro

Kādus tonālos krēmus jūs lietojat, ja ir nepieciešama izcili laba noturība?

11 Komentāri

 1. Alksne

  Jā, šis tonālais ir kaut kas! Es dabūju viņu patestēt pirms iegādes un tagad varu teikt, ka viennozīmīgi tērēšu tos 33 euro, lai iegūtu to savā īpašumā. Man ir kombinētais ādas tips un man viņš ir ideāls. Protams dienas laikā bija jāpiepūderē degungals, bet viss pārējais stāvēja vietā un izskatījās dewy. Es gan viņu klāju ar BB, jo tā sanāk līdzenāks klājums – dienas beigās nebija svītru, traipu, viss smuki stāvēja vietā 🙂

  1. Arta

   Man pat dīvainā kārtā deguns nespīd 😀 Mhm, katram jāatklāj tas savs uzklāšanas veids, jo man savukārt ar BB dienas beigās tas kopskats bija tāds kā graudains, kas nebija, ja lietoju otu vai pirkstus, bet es tiešām pieņemu, ka tā ir manas ādas īpatnība.

  1. Arta

   Es šogan vēl ne reizi neesmu peldējusies un izskatās, ka arī to nedarīšu, bet tas ir tīri tipiski man. 🙂
   Nu jā, NW man ir pārāk rozā. 😀 Bildēs izskatās tumšāk un man ir dzeltenais apakštonis sejai šobrīd izteikts, jo to ir paķērusi bik, bik saulīte, bet ziemā gan noteikti būs par tumšu 20ais, tas gan – šobrīd šis ir uz robežas, bet 15 atkal ļoti bāls.

  1. Arta

   Es pirms tam divas reizes biju gājusi uz MAC stendu, bet toņu tik daudz, ka apmulsu un vajadzēja palīdzību, bet abas meitenes bija aizņemtas un tā arī paliku tukšām rokām. Šoreiz neviena cita pircēja nebija, palīdzēja un arī uzklāja uz sejas turpat uz vietas, lai redzētu, kā ir.

 2. Laura

  šis izklausās super, es  neciešu tonālos krēmus, kuri paliek uz telfona. 😀  MAC ir forši produkti un jāsaka, ka ir arī daži neforšāki, bet tā jau katram zīmolam 🙂 

  1. Arta

   hehe, mani arī kaitina – tik tīri visu laiku nost 😀 Tieši tā, es laikam nezinu, nevienu zīmolu, kuram visi produkti būtu super – katram gadās tādi nekādi produkti, bet jāpriecājas par tiem labajiem un foršajiem. 🙂

 3. Pingback: Jaunie L’Oreal tonālie krēmi – True Match un Infallible 24H – Matte | Arta's place

 4. Pingback: Grima spēles: Colorful winter | Arta's place

 5. Pingback: Grima spēles: Blue Boldness | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *