The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World produktu prezentācija

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World produktu prezentācija

Sveikas!

Vakardienas pēcpusdienu es pavadīju burvīgā pasākumā, proti, The Body Shop prezentēja savus jaunumus – divas sērijas – Oils of Life, kuru veido sejas kopšanas produkti un SPA Of The World, kas ir ķermeņa kopšanas līnija.

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World Pasākuma oficiālajā daļā mums pastāstīja nedaudz vairāk par pašu TBS, tā šī brīža stratēģiju un visiem jaunumiem.

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World Tātad TBS ir ne tikai nācis klajā ar jaunām sērijām, bet pārmaiņas piedzīvos visi TBS produkti, proti, tiks mainīts dizains un iepakojums. Gan Oils Of Life, gan SPA of the World ir pirmie celmlauži jaunā dizaina lauciņā – visi sejai paredzētie produkti turpmāk tiks iepakoti elegantās stikla pudelītēs ar melnām aizdarēm, savukārt ķermeņa produkti turpmāk tiks iepakoti speciālā plastmasā.

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World Manuprāt, tās ir lieliskas ziņas un jaunais dizains man ļoti iepatikās – mana pirmā doma, ka izskatās kā veclaicīgas aptiekas produkti, bet vislabākajā nozīmē. Minimālisms, tumšās krāsas un lakoniskās līnijas rada dārgu un ekskluzīvu iespaidu. Šie ir produkti, ko gribas turēt vannasistabā labi redzamā vietā skaistā vizuālā tēla dēļ.

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World Nedaudz vairāk par abām jaunajām līnijām.

Oils Of Life veido četri produkti:

 • Intensīvi atjaunojošs esences losjons (160 ml, 20.40 eiro)
 • Intensīvi atjaunojoša sejas eļļa (30 ml, 35 eiro)
 • Želejveida krēms (50 ml, 29.50 eiro)
 • Atjaunojošs krēms (50 ml, 29.50 eiro)

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World Esences losjons ir idejiski līdzīgs Kiehl’s esencei – izskatās, ka šāda veida produkti sāk iekarot arī Eiropas skaistummīļu plauktiņus. To lieto pēc ādas attīrīšanas, pirms citu produktu uzklāšanas un tā uzdevums ir sagatavot ādu pārējiem produktiem un pastiprināt to labās īpašības un iedarbību.

Sejas eļļa ir veidota no sēkliņu eļļām – melno ķimenu sēklas eļļas, kamēlijas sēklu eļļas un mežrozīšu sēklu eļļas. Kā stāstīja TBS meitenes, tad sēklu eļļas tiek izmantotas, jo tās ir vienas no viskoncentrētākajām būtisko barojošo vielu avotiem pasaulē. Uz to var skatīties šādi – lai augs spētu augt, zaļot, tam ir nepieciešams daudz barības vielu un šīs visas vielas ir sakoncentrējušās tieši sēklā. Un, lai iegūtu šo eļļu, TBS izmanto augstspiedes tehnoloģiju. Eļļa būs piemērota sausai ādai kā ikdienas kopšanas līdzeklis, savukārt taukainai un kombinētai – kā papildus barojošs līdzeklis, kad rodas nepieciešamība.

Sejas krēmi šajā sērijā ir divu veidu – želejveida, kas vairāk patiks taukainās ādas īpašniekiem un “parastais” :), ko novērtēs cilvēki ar sausu ādu, jo tas ir barojošāks.

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World Kā arī TBS veido kampaņu “Iestādi Mežu”, kuras ietvaros Ekvadorā tiks iesētas 1 miljons sēklu, lai atjaunotu mežu tur un atbalstīt šo kampanu var, pērkot Oils Of Life produktus.

Kopumā izklausās intriģējoši – visu pataustīju, pasmaržoju – likās, ka viss ādā iesūcas labi, smarža savukārt tāda īpatnēja – man atgādina kādu garšvielu, tikai vēl nespēju izdomāt, kādu. Iespējams, ka tās ķimenes pie vainas. Smarža nav slikta – tāda dabiska, kaut kur zemapziņā pazīstama, tikai aizmirsta.

Līnija jau ir pieejama veikalos.

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World

Otrs jaunums ir  SPA Of The World –  ķermeņa kopšanas līdzekļu līnija, kurā ietilpst deviņi produkti.

Četras dažādas eļļas un trīs no tām ir masāžas eļļas – French Lavender Massage Oil, Thai Lemongrass Massage Oil, Tahitian Orchid Massage Oil (katra 170 ml, 21, 30 eiro) un Polynesian Monoi Radiance Oil (170 ml, 24, 90 eiro). Visas eļļas smarzo lieliski un katrs var atrast sev tīkamāko, bet es iemīlējos Monoi eļļas smaržā – vienkārši fantastika. Ja neesat dzirdējuši par monoi elļu, tad to iegūst, vienā litrā kokosriekstu eļļas, mērcējot 10 gārdēnijas ziedus un tos noturot tur aptuveni 10 dienas. Tad tā skaitās īsta monoi eļļa, lai gan kosmētikas tirgū ir sastopamas daudzas imitācijas. Bet autentiskās eļļas ieguve ir kontrolēts process, sākot no ziedlapiņu atlasīšanas līdz gala produktam.

Divi ķermeņa skrubjiAfrican Ximenia Scrub (savvaļas plūmes) un Dead Sea Salt Scrub (Nāves jūras sāls). Savvaļas plūmes skrubis ir maigākas tekstūras, savukārt Nāves jūras sāls skrubis ir abrazīvāks.

Vannas piens – Egyptian Milk & Honey Bath (250 g., 21.30 eiro) – vannas produkts, kas smaržo tā, ka gribās apēst. 🙂

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World Un divi ķermeņa krēmiHawaiian Kukui Cream (350 ml, 32 eiro) un Japanese Camellia Cream (350 ml, 32 eiro). Havajas Kukui ķermeņa krēms (sastāvā kukui riekstu eļļa) savā konsistencē ir biezs, barojošs, īpaši mitrinošs un noteikti derēs sausākai ādai, savukārt Japānas kamēlijas krēmam ir uzputota un zīdaina tekstūra un mana pirmā reakcija bija: “Putukrējums!”. 😀 Smarža vienkārši apbur un savaldzina – tieši tā notika ar mani.

Kopumā esmu iemīlējusies visos līnijas produktos – šķiet, katra līdzekļa smaržu nianse ir rūpīgi meklēta un pārdomāta. Ikvienam līdzeklim ir sava smarža, bet kopā tie veido harmonisku simfoniju, kur nav neviena liekā, bet viens otram ir lieliski sabiedrotie. Bet mani līnijas favorīti noteikti ir kamēlijas ķermeņa krēms un Monoi eļļa.

Produkti veikalos būs pieejami no 1. septembra.

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World

Otrajā – neoficiālajā daļa TBS bija sagatavojuši mums dažādas aktivitātes – grima stūrītis, sejas kopšanas līdzekļu galdiņš, kur visu taustījām un testējām. Tika pasniegti gardi, svaigi blenderēti kokteiļi, varējām pārbaudīt savas garšas kārpiņas, taustes un smaržu receptorus smaržojot, garšojot un taustot dažādas dabīgas sastāvdaļas (ar aizsietam acīm), kas ir atrodamas TBS produktos, kā arī izbaudījām roku masāžas ar SPA of the World produktiem.

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World Divas stundas paskrēja nemanot, un mājās es devos ar mazu kaķa smaidu sejā, jo jutos gan relaksēta, gan smaržu apburta, gan tajā pašā laikā enerģiska un pozitīvu emociju pārpildīta.

Milzīgs paldies TBS par tik skaisti pavadītu piektdienas pēcpusdienu! 🙂

Šis tas no jaunajiem produktiem mums tika arī izmēģināšanai un nezinu, kā tas organizatoriem izdevās, bet es tiku pie visiem produktiem, kas man visvairāk iepatikās pasākuma laikā.

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World

The Body Shop Oils Of Life un SPA Of The World

Noteikti mēģināšu un stāstīšu arī jums – jo pirmie iespaidi ir pirmie – redzēsim, kā būs pēc ilglaicīgākas lietošanas un vai mana šī brīža sajūsma būs tikpat liela. 🙂

Vai jūs ieinteresēja kāds no jaunajiem produktiem? Kura līnija piesaistīja jūs vairāk?

Lai jums foršas brīvdienas!

12 Komentāri

  1. Arta

   Paldies, centos 🙂 🙂

   Jā, visi ķermeņa līnijas kopšanas produkti ir fantastiski – es pilnīgi nevaru sagaidīt, kas nākotnē TBS būs padomā – ļoti patīk šie jaunumi. 🙂

 1. Pingback: Atsauksme: The Body Shop SPA Of The World produkti ķermenim | Arta's place

 2. Pingback: Atsauksme: The Body Shop Oils of Life sejas kopšanas līdzekļi | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *