Atsauksme: The Body Shop SPA Of The World produkti ķermenim

Atsauksme: The Body Shop SPA Of The World produkti ķermenim

Sveikas, manas feinās!

Pirms pusotras nedēļas jums stāstīju par TBS jauno produktu prezentāciju. Kopš produkti nonāca pie manis, nevarēju noturēties un cītīgi tos lietoju, tad pastāstīšu savas domas par ķermeņa kopšanas produktiem. Vispār ķermeņa kopšanas produkti un dekoratīvā kosmētika ir vieni no “vieglākajiem” līdzekļiem, par ko rakstīt, jo par tiem viedokli var izveidot visai drīz, savukārt pilnīgi citādāk ir ar sejas kopšanas produktiem – tos gan ir jātestē visai ilgu laiku, jo nereti ir tā – sākumā viss kārtībā un pēc tam kaut kas noiet šķērsām. Vai arī viss kārtībā un ādai nav nekādas nelāgas reakcijas, bet to nekad nevar zināt.

20150829-IMG_7452-2

Bet, runājot par TBS jauno sēriju, man vēlreiz ir jāuzteic iepakojumi. Tie ir veidoti no plastmasas, paņemot rokās, šķiet diezgan smagnēji,bet izskatās tik šiki, ka gribas turēt vannas istabā labi redzamā vietā. 🙂

20150829-IMG_7475

 

Sākšu ar manu mīļāko produktu – Japanese Camelia Cream ķermeņa krēmu. 

Jau pirmo reizi smaržojot, es burtiski iemīlējos aromātā – tik maigs, liegs un neuzbāzīgs – tā ir tāda drēgno rudens vakaru smarža, kad ir bijusi gara diena un viss, ko gribās, ir ieiet dušā, relaksēties, iedzert zāļu tēju un manā gadījumā, paskatīties kādu seriālu. 😀 Nu lūk, šis ir perfektais ķermeņa krēms šādiem vakariem.

Japanese Camelia Cream The Body Shop review

Tekstūra ir uzputota un zīdaina, kā arī šis krēms manā ādā iesūcas gandrīz vienā mirklī. Man vispār šķiet, ka šis ir vienīgais krēms, ko mana āda tik ātrā laikā spēj absorbēt, jo tā kā man nav sausa ķermeņa āda, tad parasti tomēr iesūkšanās prasa laiku. Vienīgais mīnuss – man gribētos, lai aromāts uz ādas saglabājas nedaudz ilgāk, jo es esmu viena no tiem, kam patīk smaržīgi ķermeņa produkti un es augstu novērtēju, ja to smarža saglabājas uz ādas ilgāku laiku, bet ar šo ir tā – ja vakarā to uzsmērē, tad no rīta to vairs nejūtu, savukārt citu krēmu smaržu es tomēr jūtu pat vēl no rīta. Bet tā laikam vairāk ir “piekasīšanās” no manas puses. 😀 Iedarbības ziņā, āda ir super maiga, zīdaina un prieks tai ir pieskarties. Tāpēc kopumā es šim noteikti varu dot 8.5 balles no 10.

Nākamais favorīts ir skrubis – African Ximenia Scrub – Āfrikas savvaļas plūmes skrubis. 

African Ximenia Scrub The Body Shop

Arī skrubim ir maigs aromāts, nedaudz saldens, bet “pareizi” salds – ne par spēcīgu, ne par vāju. 🙂 Šis ir viens no maigākajiem skrubjiem, ko esmu lietojusi, jo skrubja pamatā ir krēmīga gomāža, kurā ir iestrādātas skrubējošās daļiņas, kas ir pavisam nelielas. Bet tas nenozīmē, ka skrubis nepilda savu uzdevumu – tas maigi attīra ādu un, pateicoties krēmīgajai tekstūrai, pat nav nepieciešama papildus mitrināšana pēc tam. Noteikti patiks tiem, kam ir jūtīga āda un, kas nevar lietot raupjus skrubjus, kā arī tiem, kam nepatīk skrubji uz eļļas bāzes.

Tā kā parasti es lietoju raupjākus skrubjus, tad man ir niķis ar tiem darboties fiksi un neveltu skrubēšanās procesam daudz laika. Bet ar šo man gluži vienkārši nākas pamatīgāk izmasēt ādu tā maigās sastāva dēļ, kas, protams, nav slikti, jo vienlaicīgi veicu arī nelielu pašmasāžu, kas noteikti patīk arī manai ādai. 🙂

Bet, ja jums patīk asāki skrubji, tad noteikti var izvēlēties otru TBS SPA of The World sērijas skrubi – Dead Sea Salt Scrub, kas, ja salīdzina, ir ļoti raupjš.

9 balles no 10.

Un pēdējais produkts ir Polynesian Monoi Radiance Oil.

Polynesian Monoi Radiance Oil

Smarža ir fantastiska – maigs ziedu aromāts. Principā tā ir multifunkcionāla eļļa, ko var izmantot kā ķermeņa ādas mitrinātāju, masāžas eļļu vai arī lietot matiem, kā to daru es. Ķermenim man tā ir par treknu un negrib iesūkties nemaz, bet, iespējams, ka ar sausāku ādu tā draudzētos labāk.

Matiem es to izmantoju divos veidos:

Pirmais veids ir ieklāt vakarā pirms gulētiešanas un nākamajā rītā izmazgāt. Es ik pa laikam tā daru ar Farfalla makadāmijas riekstu eļļu. Šāda procedūra savalda un pabaro sausus matus, bet, ja nepārspīlē ar daudzumu, tad nav problēmas to izmazgāt. Rezultātā mati ir zīdaini, mazāk pūkojas un ir spīdīgāki. Noteikti nevajag to darīt katru dienu, bet vienu, maksimums divas reizes nedēļā.

Otrs veids ir, izmantot kā parastu matu eļļu pēc matu mazgāšanas, ieklājot mitros vai sausos matos. Man labāk patīk klāt mitros matos. Iedarbība nav tik spēcīga kā pirmajam variantam, bet pūku nedaudz savalda un piedevām vēl mati skaisti smaržo.

8 no 10 ballēm. Divas balles nost, jo varu izmantot tikai kā matu eļļu.

20150829-IMG_7479

Kopumā visas sērijas aromāti asociējas ar mieru, relaksāciju un laiku, ko drīkst veltīt tikai sev. Es tiešām no visas sirds iesaku aizdoties uz TBS veikaliem un vismaz pasmaržot un aptaustīt. Es varu teikt, ka 29.50 eiro par ķermeņa krēmu vai 26.90 eiro par skrubi nav maz un ir pat diezgan daudz, bet pat es varu teikt, ka ir tā vērts, jo es esmu viens no tiem cilvēkiem, kas piecas reizes padomās pirms pirks ķermeņa krēmu, kas maksā 30 eiro. 😀

Ja tuvojas kādi svētki, tad noteikti var ielikt vēlmju sarakstā un “nejauši” atstāt labi redzamā vietā. 😀

Vairāk info – TBS mājas lapā.

Vai esat jau kaut ko smaržojuši, mēģinājuši no šīs sērijas?

 

 

6 Komentāri

    1. Arta

      Paldies, ja godīgi, šoreiz man pašai arī patika, kā fotogrāfijas beigās sanāca. 🙂 🙂
      Jā, eļļu noteikti izmēģini. Vispār eļļas, ja lieto ilglaicīgi un atstāt matos uz nakti, spēj ļoti uzlabot matu stāvokli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *