Atsauksme: Garnier Miracle Sleeping Cream

Atsauksme: Garnier Miracle Sleeping Cream

Sveikas!

Pēdējās nedēļās šī krēma nosaukumu es varētu attiecināt uz sevi, tikai pārfrāzējot: “Sleeping is miracle”. Gada tumšajā laikā es parasti mokos ar izteiktu bezmiegu, tāpēc, ja aizeju gulēt vienos, tad tas ir ļoooti agri. Viss jau būtu labi, ja vien no rīta nebūtu jāceļās, jāiet uz darbu un jābūt produktīvai. Šis ir arī iemesls, kāpēc blogs ir nedaudz klusāks – vienkārši trūkst enerģijas rakstu veidošanai.  Bet, kamēr es mēģinu atrisināt šo problēmu saviem spēkiem, vismaz rūpes par ādu esmu nodevusi Garnier Miracle Sleeping Cream ziņā.

Garnier Miracle Sleeping Cream

Ražotājs: Inovatīvā, pašizlīdzinošā tekstūra pārklāj seju, atbrīvojot spēcīgās aktīvās vielas, kas nakts laikā palīdz samazināt redzamās noguruma pazīmes.

Āda  ir labi mitrināta.

Noguruma pazīmes vairs nav tik izteiktas, seja izskatās atpūtusies.

Seja jūtas svaigāka un izskatās starojošāka.

Lietojot katru nakti, formula palīdz stimulēt ādas virsmas šūnu atjaunošanos un samazina  novecošanās pazīmes: grumbiņas šķiet mazākas, āda jūtas stingrāka un tvirtāka, kā būtu atjaunota.
Optimāla panesamība – neaizsprosto poras. Piemērots arī jutīgai ādai.

Manas domas: Pēdējā laikā viss, kas saistīts ar kosmētiku un Āziju, ir ļoti trendīgi. Un var jau saprast, jo šī reģiona iedzīvotāji noteikti ir soli priekšā mums. Es biju pieradusi, ka dārgā gala kosmētikas ražotāji daudz izmanto Āzijā populāras tendences, bet tagad arī budžeta klases ražotāji seko šim piemēram. Šis krēms ir pielīdzināms t.s. “miega pakai”, kas ir populāra austrumos  – tie ir produkti, kas ir ļoti koncentrēti un mitrinoši, ātri iesūcas un rezultāts redzams jau nākamajā dienā.

Tātad, no tā visa izriet, ka šim tiešām būtu jābūt brīnumkrēmam. Bet vai ir?

Garnier Miracle Sleeping Cream

Krēmam ir interesanta tekstūra, nedaudz atgādina TBS Bouncy Sleeping Mask, bet nav tik gēlveidīga kā TBS produktam. Godīgi teikšu, ka smarža man nepatīk, jo man atgādina kādu grādīgu dzērienu, kas noteikti nav tas, ko es gribu sajust vakarā pirms gulētiešanas. Nav ļoti izteikta, bet es jūtu.  Iesūcas tiešām ātri un piekrītu ražotājam, ka krēms izveido tādu kā mitrinošu kārtiņu uz ādas, tāpēc man šķiet, ka sausākas ādas īpašnieki šo varētu īpaši novērtēt.

Pats svarīgākais, vai no rīta mana āda izskatās maģiska un super labi atpūtusies? 🙂 Iespējams, ka mana miega režīma dēļ es neesmu šobrīd labākais testa objekts, bet es brīnumus nenovēroju.  Āda izskatās pieņemami, sausu pleķu nav – līdz ar to nekas slikts nav nodarīts ādai, bet nekādas lielas pārmaiņas arī nav redzamas. Izsitumus neizraisīja.

Mans rezumē – ja jūs meklējat budžeta klases nakts krēmu, kas būtu izteikti mitrinošs, ātri iesūktos un izpildītu visas pamatprasības, kas ir nepieciešamas ādai, tad tas ir jums. Bet, ja meklējat brīnumu bundžiņā, tad turpiniet meklēt. 🙂

Kur nopirkt? Nopirkt var visās Garnier tirdzniecības vietās.

Vai jūs lietojat speciālus krēmus, kas paredzēti tieši naktij? 

4 Komentāri

  1. Una

    Es esmu liels overnight produktu fans (man ir liels slinkums pēc laika mazgāt nost, no rīta nomazgājas automātiski..). 🙂 Šo neesmu mēģinājusi, bet man ir paraudziņš, paprovēšu. Man lietošanā ir Laneige korejiešu un vēl kāda, kam nezinu firmu, jo to dabūju testa paneļa ietvaros. Bet abas ir līdzīgas. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *