Atsauksme: Kiehl’s Strenghtening and Hydrating Hair Oil-in-Cream

Atsauksme: Kiehl’s Strenghtening and Hydrating Hair Oil-in-Cream

Sveikas!

Šodien gribu pastāstīt par līdzekli matiem, kas kļuva par manu favorītu jau no pirmās lietošanas reizes, jo efekts bija redzams jau uzreiz.

Kiehl's Strenghtening and Hydrating Hair Oil-in-Cream

Man ir smalka matu struktūra, tie ir visai sausi, lūztoši un vizuāi tie izskatās biezi, lai gan patiesībā tādi nav. Tātad, Kiehl’s Strenghtening and Hydrating Hair Oil-in-Cream matu līdzeklis, ko var lietot kondicioniera vietā un tas nav jāizskalo no matiem. Būtībā tā ir matu eļļa, tikai krēma veidā. Sastāvā ir olīvu un avokado eļļas, kas ir trīsreiz koncentrētākas nekā ierastajos matu balzāmos.

Lai gan Kiehl’s uzsver, ka produktu var lietot kondicioniera vietā, tomēr maniem matiem šis vislabāk darbojas, ja es lietoju šampūnu, parastu matu balzāmu un kā noslēdzošo soli –  šo produktu. Kiehl’s krēmeļļa lieliski darbojas ar J & C šampūnu un balzāmu – goda vārds, pēc šo trīs produktu kombinācijas, mati mati sen nebija izskatījušies tik zīdaini, gludi un mirdzoši jau uzreiz pēc mazgāšanas. Šobrīd šie trīs produkti ir mana svētā trīsvienība.  Parasti, kad matus izmazgāju, tie ir ļoti, ļoti kupli un pūkaini, tāpēc matus mazgāju tikai vakaros, lai pa nakti tie nedaudz noplok un no rīta jau tie ir daudz maz valdāmi. Savukārt, ja esmu lietojusi šo, tad varu matus atļauties izmazgāt jau dienas pirmajā pusē un neizskatīties pēc pūdeļa.

Kiehl's Strenghtening and Hydrating Hair Oil-in-Cream

Lietoju to pēc katras mazgāšanas reizes un neesmu novērojusi, ka mati ātrāk taukotos. Produkts ir diezgan ekonomisks, jo nepieciešams pavisam nedaudz, pat ja mati ir gari. Ieklājot matos, krēms pārvēršas viegli eļļainā konsistencē. Smarža ir, bet nav izteikta vai traucējoša un ātri izgaro.

Lai gan lietoju šo tikai mēnesi, tomēr produkts ir paspējis nokļūt manā “noteikti nopirkt atkārtoti” sarakstā – tiešām lielisks un es iesaku ikvienam, kam ir sausi un bojāti mati.

Kur nopirkt? Kiehl’s stendā Stockmann

Cena: ap 30 eiro

Kiehl’s Facebook  – https://www.facebook.com/KiehlsLatvia?fref=ts

Kas ir jūsu pēdējā laika labākais atklājums matu kopšanas produktu lauciņā? 

7 Komentāri

    1. Arta

      es arī esmu iemācījusies sadzīvot ar to, ka nebūs man nekad pilnīgi taisni un gludi mati, bet, protams, gribas jau to maksimumu dabūt, cik vien varu. Un šis tiešām lieliski palīdz. iespējams, ka no malas to tā nevar redzēt, bet es parasti redzu, kaut vai vismazāko niansi un atšķirību. 🙂

  1. Zanda

    Izklausās, ka šis tiešam varētu būt noderīgs ziemas sezonā. Nekad neesmu lietoju krēms – eļļa leave in kondicionieri, tas vien jau ir liels plus par inovatīvu salikumu 🙂

  2. Pingback: Sauso matu glābšanas rituāls. Produkti, ko izmantoju es | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *