Atsauksme: The Body Shop Nutriganics toniks sejai

Atsauksme: The Body Shop Nutriganics toniks sejai

Čau!

Ja jau es šonedēļ esmu sākusi runāt par enerģiju un tonusu rudenī, tad šodien pavisam neliela atsauksme par TBS atsvaidzinošo sejas toniku, kas ir domāts ādai ar pirmās novecošanās pazīmēm.

the body shop refreshing toner nutriganics

Ražotājs: Ādai ar pirmajām novecošanas pazīmēm. Noņem dekoratīvās kosmētikas un netīrumu pārpalikumus. ECOCERT sertificēts, ekoloģisks produkts. Bagātināts ar organisko budleju, timiānu, plūškoku un meža malvas ziediem no Šveices, organiskām sarkanajām vīnogām no Francijas, kā arī Kopienu tirdzniecības ietvaros iegūto organisko babasu eļļu un nomierinošo alveju.

the body shop refreshing toner nutriganics

Manas domas: 

Tonikam ir interesanta tekstūra – nav ūdeņaina, kā klasiskiem tonikiem, bet gan nedaudz gēlveidīga – man pašai to gribās salīdzināt ar Kiehl’s esences tekstūru – nu, ļoti līdzīga.  Smarža man atgādina pļavas smaržu, bet tā nav uzmācīga vai kaitinoša. Man nav neviena īpaši sausinoša sejas mazgāšanas līdzekļa, bet tāpat tieši šobrīd, rudens periodā, es jūtu, ka manu ādu savelk nedaudz vairāk pēc mazgāšanas nekā vasarā – šis toniks ir sava nosaukuma vērts, jo tiešām ir ļoti atsvadzinošs un sejas ādai patīkams. Ja es slinkoju un aprobežojos tikai ar sejas mazgāšanu, tonizēšanu un sejas krēmu, tad man ir sajūta, ka tieši šis šādās reizēs spēj iedot to papildus mitrināšanas devu, kas ir nepieciešama ādai.

Vienīgais, ko esmu pamanījusi – es to nevaru lietot no rītiem, jo vai nu tekstūras dēļ vai arī atkal tā ir manas ādas īpatnība, bet tas īsti nedraudzējas ar “sejas krēms + kosmētika” kombināciju, jo, piemēram, tonālais krēms man sāk velties, ja esmu lietojusi tieši šo sejas toniku no rīta. Un es skaidri zinu, ka nekas cits nav pie vainas.

Bet kopumā iespaids ir ļoti pozitīvs, tāpēc man ir arī interese kaut kad vēlāk izmēģināt arī citus šīs sērijas produktus.

Kur nopirkt? Visos TBS veikalos

Cena: 15,10 eiro/ 200 ml

Vai esat lietojuši kaut ko no TBS Nutriganics sērijas? Kādi iespaidi un ieteikumi, ko vēl ir vērts pamēģināt? 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *