Grima spēles: Košums mežā

Grima spēles: Košums mežā

Sveikas!

Tā kā ikdiena var būt visai rutinēta un es ticu, ka neesmu vienīgā, kas mēdz nogurt no tā, tad noteikti ir jāmeklē veidi, kā ienest dzīvē svaigas vēsmas. Tāpēc nereti es sev izdomāju dažādus mini projektiņus, kam veltu savu radošo potenciālu un, kas man liek justies priecīgi.

Bija periods, kad es izvairījos no citu cilvēku grimēšanas un labu laiku to nedarīju, bet šogad savukārt man gribās krāsot un pucēt citus, jo sapratu, ka man tas sagādā prieku, tāpēc izmantoju katru izdevību, kas vien rodas.  Tā sajūta, kad kādu uzkrāso un Tu redzi, ka sieviete gluži vai atplaukst un smaida – tā ir fantastiska. Un vienalga, vai grims ir kādai burvīgai līgavai viņas lielajā dienā vai gluži vienkārši kādai, kas vēlas sapucēties tāpat vien.

Nu, lūk, treniņa un prieka radīšanas nolūkos, es, mana draudzene un vīrs devāmies mežā, lai iemūžinātu rudens mirkļus. Rudens gan mums tāds diezgan košs un zaļš padevies, bet nu… skaists tapāt.

Gribu arī ar jums padalīties mūsu fotosesijā. Grimu gribēju ļoti spilgtu un pamanāmu (noteikti ne ikdienas grims): acīm izmantoju Lorac Pro 2 paleti un Sleek Vintage Romance paleti, Maybelline gēla laineri, UD acu ēnu bāzi; uzacīm Essence uzacu ēnas,  savukārt lūpām Inglot Freedom System lūpu krāsu tonī 49, MUA lūpu zīmuli; sejai L’Oreal Infallible Matte tonālo krēmu tonī Vanilla, Kryolan caurspīdīgo pūderi, Sleek izgaismotāju, NYX Taupe, H&M vaigu sārtumu Sunrise Pink.

IMG-LR-8999

IMG-LR-8938

IMG-LR-8977

IMG-LR-8931

IMG-LR-8954

IMG-LR-9037

IMG-LR-9430

IMG-LR-9404

IMG-LR-9108

Grims: mans darbiņš 🙂

Foto: Ivars P. , pāris bildes arī es noknipsēju, bet tiešām tikai pāris 😀

Apstrāde: Ivars P.

Modele: Sanita

1 Komentāri

  1. Pingback: Kosmētikas mini jaunumi + grima tēls + KONKURSS | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *