Iepazīsimies #16: Laura

Iepazīsimies #16: Laura

Hei, hei rudenī!

Tā kā visapkārt sāk parādīties daudz sārto, dzelteno toņu, tad arī blogs ir ieguvis nedaudz rudenīgu noskaņu. Un šim krāsainajam laikam noteikti piestāv iepazīšanās raksts ar super košu, atraktīvu un iedvesmojošu cilvēku – Lauru no Beauty & Fashion Diary. Laura ir tik pozitīva un smaidīga, ka to var pat uzreiz sajust, atverot viņas blogu. Laura savus lasītājus priecē ar skaistiem grimiem, produktu atsauksmēm un dzīvestila rakstiem. Man īpaši jauki arī liekas nelielie citāti, ko Laura pievieno katram savam bloga rakstam – tā, lai viss būtu pozitīvi.

laura_valuta_vizāžiste

  • Pastāsti par sevi un blogu.

Esmu pamatā dizainere- beigusi Vides dizainu, bet kopš 2008. gada savu dzīvi saistu ar skaistumkopšanu. Esmu Vizuālā tēla Stiliste un vizāžiste. Patreiz darbojos INGLOT veikalā, strādāju UNASTYLE imidža studijā par dekoratīvās kosmētikas pasniedzēju un pucēju klientus, kā arī darbojos pie dažādiem projektiem gan TV, gan fotostudijās. Blogs ir vieta, kurā dalos ar savu viedokli par jaunumiem, iedvesmoju ar dažādiem grimiem, stāstu par savu darbu, un veidoju par savu ikdienu ( fitnesu, ceļojumiem, modi ) saistītus rakstus.

  • Kāda tipa rakstus Tev vislabāk patīk veidot?

Visvairāk patīk grimu, tad par apģērbiem, bet tos veidot apgrūtina fakts, ka man nav neviena, kurš labprātīgi uzņemtu skatāmas bildes. 🙁 Pie tā noteikti piestrādāšu. Patīk rakstīt un stāstīt par ceļojumiem, dot noderīgu info, ko ceļvežos nevar atrast. Vismazāk produktu aprakstus, jo tie ir subjektīvi- man patīk vai nepatīk. Blogā neparādās raksti par produktiem, kurus nelietoju, kuri man nepatīk, vai par kuriem naudu nekad nemaksātu.

  • Kas tev sagādā vislielāko prieku bloga veidošanas procesā?

Ļoti patīk veidot pašus grimus, tad uzbildēt varbūt nedaudz mazāk, jo pašai sevi bildēt nav diez ko praktiski un tad patīk veidot rakstu. Viss process sagādā prieku. 🙂

  • Vai ir kāda skaistumkopšanas tendence, kas Tev nepatīk un, ko Tu nekad neizmēģinātu?

Tagad ilgi domāju. 🙂  Tendence, kas nepatīk – hmmm…bālas lūpas!! Es tik daudz ko esmu darījusi, ka nespēju iedomāties, ko nē.

  • Kas ir tās lietas, kas vienmēr ir līdzi Tev kosmētikas maciņā?

Vismaz 7 dažādi lūpu produkti – ogu krāsas un lūpu balzāmi bez toņa. Roku krēms, nagu vīlīte, mini smaržiņas un Lancome kompaktais pūderis (just in case) 🙂 

  • Ja Tev piedāvātu radīt savu dekoratīvās kosmētikas līniju, ko veidotu 7 produkti, ko Tu tajā iekļautu un kāds būtu dizains?

labs melns laineris

♦ kuplinoša tuša

♦ tonālais krēms

♦ bronzeris/modelētājs 

♦ lūpu laka/spīdums

♦ pūderis

♦ pamācība, kā to visu lietot ikdienā. 🙂 

Iepakojumi gan būtu zvērā seksīgi – noteikti metāliski, smagnēji, nekādu bling bling.. Kaut kas melnbalti zeltīts.. Domāju, ka ar gravējumiem.. Veidotu kolekciju tādu, ka klienti var personalizēt ar saviem iniciāļiem… Oi , ja man būtu neierobežota rīcības brīvība! Mmm… radītu iepakojumus, ko vēlētos kolekcionēt un turēt visiem redzamā vietā.

  • Ieteikums/novēlējums lasītājiem

Mīliet sevi, nesekojiet akli tendencēm, bet izmantojiet detaļas, kas pasvītro Jūsu personību, esiet veselīgi, aktīvi, pozitīvi. Eksperimentējiet un nedomājiet, ko par to domās citi! 🙂  Visi esam unikāli un fantastiski!

Paldies, Laura, par feinajām atbildēm!

Esmu jau minējusi iepriekš, bet atkārt nekad nenāk par ļaunu – ja kāda no jums, blogerēm, vēlas piedalīties, tad droši uzrakstiet man! Nevajag kautrēties, baidīties, jo mums visiem ir interesanti uzzināt ko vairāk un labāk iepazīties! 🙂

Lai jums skaista nedēļas nogale! 🙂

5 Komentāri

  1. Kristiāna

    Jau Instagramā sekojot Laurai var redzēt, ka no bildēm staro pozitīvisms! Dikti patīk šie iepazīšanās raksti – var kaut ko vairāk uzzināt par citām blogerēm, par kurām vien zini to, ko viņas ievieto savā blogā un Instagramā 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *