Atsauksme: Dove Nutritive Solutions Intensive Repair matu kopšanas līdzekļi

Atsauksme: Dove Nutritive Solutions Intensive Repair matu kopšanas līdzekļi

Hei, manas foršās!

Vispār ir tā, ka man ļoti patīk izmēģināt jaunus produktus matiem – šampūnus, maskas, kondicionierus… Iespējams tādēļ, ka vienmēr meklēju kaut ko jaunu, kaut ko tādu, kas mani pārsteigs. Un tā tas ir bijis vienmēr – arī laikā, kad blogu vēl neveidoju, biju izmēģinājusi lielāko daļu no Stockmann esošajiem matu zīmoliem, kas nudien nav no lētā gala, tāpēc varu teikt, ka ne tikai acu ēnu paletes, bet arī matu līdzekļi ir tāda savdabīga atkarība.

Tāpēc, kad Dove pārstāvji piedāvāja izmēģināt Dove jauno matu kopšanas sēriju, biju ļoti priecīga un jau tajā pašā vakarā safotografēju un sāku testēt. Un nav jau tā, ka man šampūnu trūktu, bet tas vien parāda manu sajūsmu par jauniem līdzekļiem. Tā kā pēdējās pāris nedēļas lietoju tikai šos līdzekļus, tad varu padalīties savās domās.

20151104-IMG_0090

Dove piedāvā jaunu matu kopšanas sēriju Nutritive Solutions Intensive Repair, kas īpaši ir ieteicama ziemas periodā, kad mati ir sausāki un tiem ir nepieciešama pastiprināta kopšana, barošana un mitrināšana. Intensive Repair sērija ir paredzēta bojātiem matiem, bet ir vēl arī citas sērijas: Daily Moisture – īpašam matu
zīdainumam, Nourishing Oil – bojātiem, nedzīviem matiem, Colour Care – krāsotiem matiem un Hair Fall – pret matu izkrišanu.

Šajā sērijā ietilpst četri produkti: šampūns, kondicionieris, tūlītējas iedarbības maska  – kondicionieris un matu maska.

20151104-IMG_0098

Visai sērijai ir tāds maigs, nedaudz saldens, bet samēra neuzkrītošs aromāts, kas man patīk.

Šampūns labi uzputo un maigi attīra galvas ādu. Nerada sausuma sajūtu, blaugznas nerodas pietiek ar vienu mazgāšanas reizi, lai gan ir bijušas dienas, kad esmu likusi daudz veidojošo produktu, tad gan labāk izmazgāju divas reizes. Nekas “Oh” un “Ah” nav, bet kārtīgs ikdienas šampūns, kas derēs gan sausāku matu īpašniekiem, gan arī taukainu.  Un no šampūna es arī sagaidu tikai labu attīrīšanu un to, lai tas nesausina galvas ādu, tāpēc neko sliktu teikt nevaru.

20151104-IMG_0077

Kondicionieris manās acīs īpaši neizcēlās – ir labs ikdienai, bet tā, ka es no sajūsmas spiegtu – tā gluži nav. Šis ir viens no tiem produktiem, kad neko sliktu īsti pateikt nevar, jo it kā viss ir kārtībā, bet tajā pašā laikā šķiet, ka līdzīgi ir lietoti ari iepriekš un man tomēr gribētos nedaudz vairāk mitrināšanu nekā sniedz šis. Bet, ja nav tik izteikti sausi mati kādi ir man, tad ikdienas lietošanai jums varētu patikt.

20151104-IMG_0081

Uz matu masku es liku lielas cerības, bet arī šī manī radīja visai neitrālas emocijas, jo es biju gaidījusi nedaudz lielāku efektu mitrināšanas ziņā. Bet, ja uz mirkli ignorē šo faktoru, tad būtībā maska ir laba, jo mati ir mīksti, gludāki un pakļāvīgāki. Un arī tīri jauki smaržo. 🙂

Tūlītējas iedarbības maska – kondicionieris ir sērijas zvaigzne. Tiešām. Īstenībā ir tā, ka pirmais, ko es izmēģināju, bija tieši šis produkts, kas pēc matu izžāvēšanas man lika pateikt: “O, jā, ir labi…” un līdz ar to es no pārējiem (vismaz no matu maskas) gaidīju vēl labākus rezultātus, bet sanāca tā, ka šis manās acīs pārspēj gan balzāmu, gan matu masku.

20151104-IMG_0096

Man ir sajūta, ka mati tiešām tiek mitrināti, tie ir zīdaini, maigi un mīksti. Daudz mirdzošāki un vieglāk ķemmējami.

Ja man būtu jāiesaka, ko izvēlēties no visas šīs sērijas, tad es noteikti iesaku pamēģināt šampūnu un tūlītējās iedarbības kondicionieri – matu masku. Komplektā darbojas lieliski un pat nebūs nepieciešami nekādi citi matu kopšanas produkti.

Ieteicamās mazumtirdzniecības cenas:
Nutritive Solutions šampūns – 3,49 eiro
Nutritive Solutions kondicionieris – 3,49 eiro
Nutritive Solutions tūlītējas iedarbības maska-kondicionieris – 4,99 eiro
Nutritive Solutions maska – 5,79 eiro

Vai esat kaut ko izmēģinājuši no šīs sērijas? Kā patīk?

2 Komentāri

 1. Zanda

  Šī sērija gadījumā nevarētu būt uzlabotā klasiskā Intensive Repair sērija? Ja tā, tad atceros, ka Intensive Repair sērijas ātras iedarbības balzams ir lielisks. Tiesa, nav man vairs garu matu, bet gariem matiem tas bija absolūts hīts! Tik perfekti mati vienmēr bija pēc tā lietošanas 🙂

  1. Arta

   Iespējams, ka tā varētu būt, es neesmu droša. Rakstīts gan, ka jaunumi.

   Ui, es tiešām katru reizi, kad lietoju ātrās iedarbības līdzekli, esmu sajūsmā. Bet man joprojām šķiet dīvaini, ka tas ir iedarbīgāks nekā matu maska. 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *