Atsauksme: Pien- Dairy SPA sejas putas, dušas želeja un šķidrās ziepes

Atsauksme: Pien- Dairy SPA sejas putas, dušas želeja un šķidrās ziepes

Sveikas!

Produkti, par kuriem jums šodien vēstīšu, manu uzmanību veikalos bija piesaistījuši jau sen – vairākas reizes biju pārcilājusi, apskatījusi un pasmaržojusi, bet pēdējais faktors bija tas, kas mani atturēja no iegādes. Nepatika man smarža un viss. Bet pēdējos mēnešos arī daudzas latviešu blogeres ir stāstījušas par Pien- SPA produktiem un tikai labi vārdi ir dzirdēti, tāpēc biju jau nolēmusi, ka līdz ko radīsies iespēja, tā arī es kaut ko nopirkšu izmēģināt. Tāpēc liels bija mans prieks, kad man piedāvāja šos produktus notestēt.

Es izvēlējos roku ziepes, sejas putas un dušas želeju.

Par produkciju: Piena produkti jau izsenis ir tikuši izmantoti skaistumkopšanā, un tādēļ Dr.med. asoc.prof. Dmitrijam Babarikinam, kurš vairāk kā 35 savas dzīves gadus ir veltījis pētījumiem par šo vielu ietekmi uz organismu, radās ideja par dabīgu un unikālu formulu – piena sūkalu koncentrāta izstrādāšanu un izmantošanu kosmētikā.

20151029-IMG_9780

  • Roku ziepes

Ražotājs: Paredzēta jebkura ādas tipa kopšanai, sevišķi piemērota sausai un jutīgai ādai. Saudzīgi mitrina, attīra un nomierina ādu, padara to dabīgi mīkstu un zīdainu. Šīs ziepes rekomendē izmantot arī nagu un ādas ap nagiem(kutikulas) sagatavošanai manikīram. Roku ziepes nesatur krāsvielas un aromatizētājus. To iedarbība ir mīkstinoša, mitrinoša, balinoša un ādu atjauninoša. Ziepes samazina niezi, stiprina nagus un veicina sēnīšu izraisītu nagu bojājumu ārstēšanu.

20151029-IMG_9770

Manas domas: Atverot iepakojumu, ir jūtama visai specifiskā piena sūkalu smarža, kas mani nesaista, tāpēc baidījos, kā nu būs. Bet mazgājot rokas, aromāts ir visai maigs un neuzkrītošs un es pat teikšu, ka nomierinošs un patīkams. Patēriņš noteikti ir mazāks nekā parastajām pāris eiro ziepēm, jo es pat nespiežu veselu “pumpējienu” vienā piegājienā, bet gan pusi, jo pilnībā pietiek, lai ziepes uzputotu maigās putās un rokas būtu tīras. Roku ādu nesausina nemaz un tā kā es esmu nenormāls roku mazgāšanas frīks (es pat nespēju saskaitīt, cik reizes dienā es mazgāju rokas :D), tad šis man ir ļoti svarīgs faktors. Parasti man uzreiz gribās rokas sasmērēt ar kādu losjonu, bet pēc šīm ziepēm tā nav.

20151029-IMG_9784

  • Dušas želeja

Ražotājs: Šī dušas želeja ir paredzēta jebkura ādas tipa kopšanai, sevišķi piemērota sausai un jutīgai ādai. Nesatur krāsvielas un aromatizētājus. Labi puto un nodrošina saudzīgu un efektīvu attīrīšanu, drošu aizsardzību, neizraisot ādas kairinājumu un sausumu. Dušas želeja efektīvi mīkstina, balina, un nomierina ādu, radot patīkami zīdainu sajūtu.

20151029-IMG_9764

Manas domas: Dušas želejas aromāts ir visintensīvākais un šī iemesla dēļ man vismazāk patīk. Pirmajā reizē nebiju sajūsmā nemaz, bet laikam ar katru nākamo reizi arvien vairāk pieradu pie smaržas un nelikās vairs tik traki. Bet, ja neņem vērā smaržu, tad dušas želeja ir tiešām laba – patīkamas, biezas putas, ekonomiskas, jo atkal – daudz nevajag un āda jūtas mitrināta, nesavilkta. Principā, es pat varētu nelietot nekādus krēmus pēc dušošanās, jo āda nav sausa, bet, protams, ieraduma dēļ to daru.

  • Sejas putas jebkura tipa ādai

Ražotājs: Šīs apjomīgās putas paredzētas ikdienas lietošanai, maigai sejas ādas attīrīšanai no netīrumiem pirms sejas kopšanas procedūrām, kā arī saudzīgai kosmētikas noņemšanai. Piena sūkalas stimulē atjaunošanas procesus ādas šūnās, padarot ādu maigāku un piešķirot tai veselīgu izskatu. Viegli puto, efektīvi mīkstina ādu, radot patīkami zīdainu sajūtu. Nesatur krāsvielas un aromatizētājus. Piemērotas jebkura tipa ādas kopšanai.

20151029-IMG_9776

Manas domas: Ah, sejas putas ir mans absolūtais favorīts. Ja, kā jau saprotat, tad man ir nelielas problēmas ar produktu smaržu, tad sejas putām tas aromāts ir tik viegls un patīkami īpatnējs, ka man patīk. Tiešām patīk, kas bija pārsteigums man pašai. 😀 Vispār, putas sejai es nebiju lietojusi kopš skolas laikiem, tāpēc biju jau piemirsusi, kā tas ir. Šīs ir biezas, maigas, patīkamas un izcili attīra sejas ādu gan no kosmētikas, gan no visiem citiem netīrumiem. Un, es jau esmu pieradusi, ka sejas mazgāšanas līdzekļi parasti nedaudz savelk ādu pēc attīrīšanas, bet tā kā es parasti uzreiz arī tonizēju un smērēju kaut ko uz sejas, tad neuzskatu to par lielu problēmu. Bet šīs sejas ādu vispār nesavelk. Pēc putām gan mana roka vairāk stiepjas no rītiem, jo  no rītiem esmu samiegojies grumpy cat, kuram vajag īpaši maigu pieeju, tai skaitā, mazgājot seju. 🙂 Nu, lūk, ir tik patīkami uzreiz pēc pamošanās nomazgāt seju ar  kaut ko tik maigu, viegli smaržojošu – uzreiz garastāvoklis uzlabojas. 😉

20151029-IMG_9788

Vēl es noteikti gribēju uzteikt ražotāju par izcilo dizainu – gan kastītes, gan pašu produktu iepakojumi ir ļoti pārdomāti, eleganti un tajā pašā laika ļoti vienkārši, bet ir prieks kaut ko tādu turēt vannasistabā. Tāds minimālisma stils, kas manai sirdij ir ļoti tuvs.

Kopumā: Es sapratu, ka mana “nemīlestība” pret smaržu nav ļāvusi man iepazīt kvalitatīvus un ļoti labus produktus, kas ir ražoti tepat pie mums Latvijā. Un man tiešām žēl, jo šķiet, ka esmu palaidusi daudz garām. Bet, ja man būtu jāiesaka tikai viens produkts, tad tās pilnīgi noteikti būtu sejas putas. Izcilas, tiešām. Piedāvājumā ir arī putas jutīgai sejas ādai – Pien- Dairy SPA Face Light.

Otrajā vieta es ierindotu roku ziepes un, jā, no vienas puses, tām cena ir augsta, bet no otras – ar to minimālo patēriņu viens iepakojums kalpo divreiz ilgāk nekā lētākas ziepes. Un roku āda tiek vairāk saudzēta, kas nav mazsvarīgs faktors.

Un trešajā vietā man ir dušas želeja, bet tikai tāpēc, ka aromāts manam degunam šķiet pārāk intensīvs, bet darbības ziņā man nav nekādu iebildumu.

Cenas:

Dušas želeja: 9, 53 eiro

Roku ziepes: 9, 53 eiro

Sejas putas: 12, 38 eiro (cenas no Douglas mājas lapas)

Kur nopirkt? Douglas, Prisma, Sky, dažādos latviešu ražojumu veikaliņos gan Rīgā, gan citās pilsētās.

Vairāk info: ražotāja mājas lapā.

Kāda ir jūsu pieredze ar Pien- Dairy SPA produktiem?

6 Komentāri

  1. Pingback: Atsauksme: Mossa Youth Defence Purity attīrošās krēmputas un Youth Defence Repair acu krēms | Arta's place

  2. Pingback: Mājīgais vakars kopā ar Pien- Dairy SPA | Arta's place

  3. Pingback: Pien- Dairy SPA šampūns | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *