Atsauksme: Signal White Now Triple Power Gold zobu pasta

Atsauksme: Signal White Now Triple Power Gold zobu pasta

Čau, foršās!

Izdzirdot vārdus “baltinoša zobu pasta”, manas acis vienmēr iemirdzas: “Bet, ja nu tomēr strādā…”. Tāpēc es bieži iegādājos tieši tādas zobu pastas (nejaukt ar balinošajām), kuras sola zobus padarīt kaut nedaudz gaišākus. Bet baltinošām pastām dažreiz ir nelāgs blakusefekts – zobi paliek ļoti jutīgi un ilgstoši tās lietot nevaru.

20151022-IMG_9530

 

Tāpēc šoreiz nedaudz pastāstīšu par Signal White Now Triple Power Gold, kurai ir mainīts iepakojums un tagad tas izskatās visai eleganti.

20151022-IMG_9520

Ražotājs: Signal White Now Triple Power Gold zobu pasta, kas nodrošina tūlītēji baltinošu efektu, tagad ir pieejama jaunā, izsmalcinātā iepakojumā. Pateicoties trīskāršajai zilās gaismas tehnoloģijai, Signal White Now Triple Power Gold zobu pasta piešķir zobiem ievērojami baltāku toni, nebojājot un saudzējot to emalju. Signal White Now Triple Power Gold zobu pasta jaunajā, vēl ērtākajā tūbiņā nodrošina pakāpenisku zobu balināšanu. Zobu pastai ir patīkami atsvaidzinoša garša, un tā ir piemērota ikdienas lietošanai. Tagad White Now Triple Power Gold satur 1450 ppm fluora, līdz ar to vēl vairāk stiprinot zobu emalju, kā arī nodrošinot antibakteriālu iedarbību.

20151022-IMG_9524

Manas domas: Jāsāk ar to, ka zobu pasta ir zila. Tiešām zila. Ja atceraties, ka pavasarī jums stāstīju par melno zobu pastu, kas uzputojot paliek viegli pelēcīga, tad  šai zilais tonis nekur nepazūd un izlietne kļūst nedaudz zila, mēle arī… Bet, protams, tas nav permanenti, bet nu, jā, tas man bija pārsteigums. 😀 Sākumā tas man traucēja, bet pēc kāda laika pieradu. Tā kā pasta skaitās baltinoša, tad man noteikti kā plus ir jāizceļ tas, ka tā nepadara zobus jutīgus un ir tiešām piemērota ikdienas lietošanai. Par tiem baltākiem zobiem… man šķiet, ka šajā aspektā diemžēl nekas nav mainījies – kādi bija, tādi arī ir. Bet par spīti tam, man zobu pasta iepatikās ikdienas lietošanai, jo tiešām ir atsvaidzinoša, mēlē “nekož” (jums arī pastas reizēm “kož”mēlē?) un pastāv iespēja, ka kādreiz nopirkšu arī atkārtoti.

Kura ir jūsu iecienītākā zobu pasta? 

*Testa produkts

1 Komentāri

  1. Pingback: Signal White Now Instant White zobu pasta | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *