Iepazīsimies #19: Sabīne

Iepazīsimies #19: Sabīne

Sveikas!

Vēlos jūs iepazīstināt ar Sabīni – blogeri, kas veido vietni http://myvividvvorld.blogspot.com.

Ja nemaldos, tad Sabīne bija viena no pirmajām blogerēm, kas šad un tad komentēja manu blogu laikaposmā, kad es tikko sāku savu blogu attīstīt skaistumkopšanas virzienā. Un, protams, tas nozīmē, ka es viņas blogu arī lasu jau sen un vienmēr ar prieku apskatu katru jauno rakstu.

sabine2

 • Pastāsti par sevi un blogu.

Čau! Mani sauc Sabīne un es rakstu blogu myvividvvorld.blogspot.com. Man vienmēr ir bijis grūti noformulēt savu raksturojumu vai atrast kādu konkrētu aizraušanos vai hobiju, ar ko sevi asociēt un iepazīstināt citiem cilvēkiem, tāpēc es vairs pat necenšos. 🙂 Esmu sapņotājas un savā ziņā arī ideāliste, mani interesē gandrīz viss, kas tik vien pasaulē notiek (bet ziņas gan es nekad neskatos) un tas ir viens no iemesliem, kādēļ sāku rakstīt blogu.

Pašlaik mana ikdiena aizrit RTU Ķīmijas fakultātē, bet atnākot mājās vislabprātāk spēlēju klavieres, skatos filmas, lasu grāmatas un, protams, rakstu par kosmētiku. Patiesībā šis varētu būt kāds trešais blogs, ko rakstu, jo tad, kad blogot kļuva populāri, es biju 5. vai 6.klasē un saprotams, ka man arī vajadzēja savu blogu. Kādu brīdi rakstīju arī wordpress bet nu jau vairāk kā 3 gadus mana tēma ir skaistums, ko šad tad ‘atšķaidu’ ar nedaudz kultūras un citām sev iemīļotām lietām.

 • Kas Tev sniedz vislielāko gandarījumu bloga veidošanā?

Viennozīmīgi gala rezultāts. Lai gan pats process arī ir interesants, jo ir patīkami lēnā garā likt kopā rakstu kā tādu savdabīgu mozaīku, bet iznākums ir tas kas mani visvairāk priecē. Jebkurā dzīves jomā visvairāk mani sajūsmina tieši rezultāts un apziņa, ka esmu to paveikusi – tā ir vēl viena uzvara.

 • Kā ir mainījusies Tava attieksme pret kosmētiku kopš Tev ir savs blogs?

Par pārsimt grādiem! Mana pirmā saskare ar kosmētiku bija mammas skropstu tuša, kas vienmēr stāvēja uz plauktiņa skapī, un ja zināju ka mammas nebūs mājās, tad krāsoju to tušu kā īstu multi-tasking produktu – man bija gan acu ēnas, gan skropstas gan šad tad arī lūpas… Tagad esmu kļuvusi ļoti piekasīga un pirms pirkšanas parasti rūpīgi apdomāju, cik praktisks ir kārotais, vai lietošu to pietiekami bieži, protams, arī vai cena atbilst tam, kāds manuprāt tas ir.

Lai gan alerģiju dēļ man jau salīdzinoši agri nācās lietot dažādus krēmus un ziedes, mana vismīļākā ‘’nodaļa’’ ir dekoratīvā kosmētika – krāsas, tekstūras, bieži vien smaržas – tas viss mani priecē un esmu gatava uzkrāsoties un priecīgi pagrozīties spoguļa priekšā kaut vai stundu pirms gulēšanas.

 • Tuvojas Ziemassvētki – kas būtu tas, ko Tu visvairāk vēlētos saņemt šajos svētkos?

Grūti teikt, nezinu vai tas pat būtu saistīts ar skaistuma produktiem. Parasti man ir skaidrs wishlist, taču šogad vēl neesmu sākusi par to domāt. Es zinu, ka noteikti vēlos baltus svētkus, lai varu uzvilkt sniega zābakus, rūķa cepuri un priecāties par skaisto laiku.

 • Kuras 5 lietas vienmēr ir atrodamas Tavā kosmētikas maciņā?

Lūpu krāsa! Ikdienā krāsojos ļoti minimāli – parasti tikai uzacis un lūpas, tāpēc krāsu ziņā izpaužos ar to. Visvairāk man patīk lūpu tintes jo tās liekas vispraktiskākās un ērtākās, bet kopš ‘’plānās’’ lūpu krāsas ir iemantojušas popularitāti, bieži izmantoju arī tās. Ja jūs man atrodoties ārpus mājas pajautātu kaut ko aizdod, vienmēr maciņā līdzi man ir arī roku krēms.

 • Ja Tev būtu iespēja radīt savu lūpu produktu kolekciju, kāda tā izskatītos?

Es ietu uz visu banku! Manā kolekcijā noteikti būtu noturīgas lūpu lakas, vieglas lūpu krāsas ikdienai, balzāmi ar toni un arī skrubji. Toņu ziņā, es noteikti koncentrētos uz sarkanajiem dažādās variācijās, jo tie man pašai ir vistuvākie. Visgrūtāk būtu izvēlēties iepakojumus – tas noteikti būtu vienā krāsā, visticamāk ka es izvēlētos tumši zilu futrāli ar zeltainiem akcentiņiem. Es noteikti izlaistu arī limitētās kolekcijas ar īpašākiem iepakojumiem, esmu jau iedomājusies to pašu tumši zilo iepakojumu ar austruma stila rakstiem citās zilā toņa versijās, saglabājot zeltītos elementus. Un pēdējais akcents – noņemot lūpu krāsas vāciņu uz iepakojuma būtu kaligrāfiski iespiests mans paraksts/autogrāfs/iniciāļi, par to vēl padomāšu.

 • Novēlējums/ieteikums lasītājiem.

Sapņot vairāk un trakāk. Vislabākās idejas parasti arī ir visneticamākās un runa nav pat tikai par kādu biznesa ideju vai kaut ko tādā garā, bet gan par dzīvi kopumā. Pirms gada es nekad nebūtu iedomājusies, ka atradīšos tur, kur pašlaik, biju izdomājusi veselu stratēģiju un darāmos darbus, bet vienā momentā pēkšņi viss mainījās. Visu summējot – mazāk plānot, vairāk sapņot bet nedzīvot tikai vienai dienai, drīzāk gan priecāties par katru dienu. Esmu klišejiska, zinu :), bet ja jau tādas frāzes pastāv, sava daļa taisnības tur ir.

Paldies, Sabīn, par izsmeļošajām un sirsnīgajām atbildēm! 🙂

 

3 Komentāri

 1. Sabīne

  Arta, paldies par iepazīstināšanu, bija forši!
  Un paldies jums par labajiem vārdiem, man liels prieks, ka jums patīk mans blogs un ir interesanti lasīt :))

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *