Oriflame Giordani Gold dekoratīvā kosmētika | VIDEO

Oriflame Giordani Gold dekoratīvā kosmētika | VIDEO

Sveikas!

Šis ir mans solītais trešais raksts saistībā ar Oriflame Ziemassvētku (un ne tikai) labumiem. Es šoreiz biju pat tik čakla, ka uztaisīju jums video ar ļoti vienkārši izveidojamu grimu kādai ballītei.

oriflame1

oriflame2

Šis video ir nedaudz īpašs, jo es pirmo reizi mūžā montēju video pati un tiku galā apmēram astoņās stundās. 😀 Pēc pirmajām trim stundām man bija neliels nervu sabrukums, jo likās, ka visu esmu sabojājusi un nekas no mana iepriekš paveiktā nav glābjams, bet saņēmos un turpināju un te, lūk, ir rezultāts. 🙂

Nedaudz vairāk par pašu kosmētiku:

Acu ēnu četrinieks tonī Smokey Grey. (cena šobrīd 10, 99 eiro, bet standarta cena 17,90 eiro)

Oriflame Giordani Gold

Paletē ir trīs mirdzoši toņi un viens matēts, kurš ir mans favorīts no visiem. Vispār, video kaut kā viss izgaismojās un nevar tik labi saskatīt, bet nematētie toņi ir tiešām mirdzoši. Spēlēties ar šiem toņiem var dažādi, piemēram, gaišs plakstiņš un tikai locījuma vieta nedaudz patušēta, matēto toni noteikti var izmantot ari mitrā veidā, kā arī, protams, tā, kā veidoju video.

Oriflame Giordani Gold

Pērlīšu pūderis tonī Natural Bronze: (cena: 16.90 eiro)

Oriflame Giordani Gold

Atceros, ka man skolas laikos bija šādas tikai no citas firmas un tad lietoju visai aktīvi, bet līdz šim manos krājumos nekas līdzīgs vairs nebija atgriezies. Bet šīs ir super pigmentētas, pietiek tiešām ar ļoti vieglu otas pieskārienu. Pludinās labi. Ja runājam par toni, tad šobrīd, kad esmu izcili bāla, tad tās man šķiet nedaudz par daudz intensīvas ikdienai, jo tonis man šķiet pārāk brūns. Bet varbūt vasarā būs pašā laikā.

Oriflame Giordani Gold

Skropstu tuša Incredible Lenght Mascara (cena: 10, 90 eiro)

Oriflame Giordani Gold

Oriflame Giordani Gold

Neko daudz  te nerakstīšu, jo video jau minēju, ka skropstu tuša man tiešām ir iepatikusies un galvenais iemesls – nesaķepina skropstas, klājot pat vairākas kārtas. Noteikti gan skropstas pirms tam jāatliec.

Oriflame Giordani Gold

Lūpu kontūrzīmulis tonī Nude (cena: šobrīd 4,99, standarta: 9, 90)

Oriflame Giordani Gold review

Samērā krēmīgs, viegli klājas un tiešām laba pigmentācija. Visforšākā, protams, ir otiņa, kas ir zīmuļa otrā pusē, kas man šķiet ērti, ja ir kāda lūpu krāsa līdzi, kas prasa precīzu uzklāšanu. Gribētu laikam arī kādus citus toņus savā īpašumā.

Oriflame Giordani Gold

Iconic lūpu krāsa (cena šobrīd: 5, 49 eiro, standarta 10.90)

Oriflame Giordani Gold

Oriflame Giordani Gold

Ar šo ir interesanti – iepakojumā tā izskatās maigi rozā, savukārt uz manām lūpām atkal es redzu brūna toņa atblāzmu. Man gan nedaudz vairāk patiktu, ja tā izskatītos arī uz lūpām tāpat kā iepakojumā, bet nav tik traki. 🙂

Noturība viduvēja, bet klājas labi, ir pigmentēta un arī “noēdās” smuki, nesakrājoties rieviņās.

Intense Shine nagu laka (cena: 5.49 šobrīd, standarta 7.90)

Oriflame Giordani Gold

Nagus es lakoju reti un tāpēc es varbūt neesmu pasaulē labākā nagu lakotāja, bet ar šo nagu laku es nespēju īsti sadraudzēties. Tad, kad es biju nofilmējusi video, es saņēmos un uzlakoju nagus un tas man prasīja trīs nagu lakas kārtas un tad es vel nebiju 100% apmierināta. Viena no problēmām bija, ka uz otiņas kāta sakrājas laka, ko īsti nevar noslaucīt un laka sāk pilēt nost no otiņas un rezultātā uz nagiem (un ap nagiem) tiek vairāk lakas nekā vajag. Ne ar vienas citas firmas nagu lakām man nebija iepriekš bijusi šāda neraža. Un vēl viena problēma, kas ir saistīta ar iepriekšējo – lakojums veidojas nevienmērīgs, tāpēc man bija nepieciešamas trīs kārtas.  Bet ir arī labas ziņas – ļoti ātri nožūst. 🙂

Oriflame Giordani Gold Varbūt, ka citi toņi uzvedas labāk, es nezinu, bet diez vai drīzumā atkārtošu nagu lakošanu ar šo konkrēto laku.

Kopumā man patīk šī dekoratīvā kosmētika (izņemot nagu laku), samērā draudzīgas cenas un kvalitāte noteikti nav slikta.

Un te vēl dažas bildes ar izveidoto grimu.

oriflame5

oriflame3

Vai esat lietojuši kaut ko no Oriflame Giordani Gold? Kas ir paticis un kas nē?

*Video un raksts satur testa produktus, ko ir piešķīruši Oriflame pārstāvji Latvijā. Mans viedoklis par produktiem ir godīgs un objektīvs.

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *