Oriflame Stardust smaržūdens

Oriflame Stardust smaržūdens

Varbūt esat manījušas, bet es blogā nerakstu par smaržām. Ne jau tāpēc, ka man nepatiktu vai neinteresētu dažādi interesanti aromāti, bet gan tāpēc, ka es es nemāku tik skaisti kā citas blogeres aprakstīt aromātu virstoņus, pamatoņus utt.

Es aromātus uztveru kā vienu veselumu un tik daudz neiedziļinos niansēs, tāpēc parasti, sajūtot jaunu smaržu, es to izbaudu un savā galvā izveidoju stāstu, ar ko man asociējas šis aromāts.

Oriflame Stardust

Piemēram, Oriflame Ziemassvētkiem par godu ir laidis klajā jaunu tualetes ūdeni “Stardust”. Šo aromātu veido plūmju, ipomeju un pačūliju notis.

oriflame stardust

Savukārt man tas asociējas ar jaunu meiteni, kas ir ieradusies uz Ziemassvētku balli. Viņa ir pavadījusi divas stundas gatavojoties, pucējoties, pielaikojusi trīs dažādus tērpus un beigās izvēlējusies ceturto, kas tik ļoti piestāv meitenes zaļajai acu krāsai. Stāvot zāles malā, viņas acis klejo apkārt, līdz brīdim, kad viņa ierauga savu princi, kas nemaz nenojauš, ka tāds ir meitenes acīs. Meitenes sirds ietrīsas katru reizi, kad garām paslīd viņas sirdsāķītis, bet zina, ka ne jau  viņa šovakar tiks lūgta uz deju. Un tad notiek neparedzētais – puisis pienāk klāt, pasmaida un aicina uz deju… Un tālāk, tālāk jau vēsture klusē, kas notika… Bet balle turpinājās arī pēc pusnakts un kariete nepārvērtās par ķirbi, kā arī neviena kurpe pazaudēta netika, bet saldeni brīnumains aromāts gaisā gan virmoja.

Tagad jūs saprotat, kāpēc es nerakstu par smaržām, jo es laikam esmu vissliktākā smaržu aprakstītāja pasaulē. 😀

Oriflame Stardust

Bet, jā, aromāts ir salds – jaunai, garā brīvai un gaisīgai meitenei piemērots. Vēlāk, atveroties uz ādas, tas iegūst nedaudz mistiskāku un liktenīgāku noskaņu, kas apvij un silda. Un, ja tic brīnumiem, tad tieši ar šo aromātu Ziemassvētku laikā var doties iekarot pasauli.

Oriflame Stardust

Pieejams Oriflame Ziemassvētku katalogā no 17. novembra.

Cena: 18.99 eiro, bet, ja iepērkas par vismaz 29 eiro, tad īpašā cena ir 7.99 eiro.

Kādi ir jūsu iemīļotākie aromāti – saldeni, rūgteni, noslēpumaini vai izaicinoši? 🙂

*Testa produkts

1 Komentāri

  1. Pingback: Oriflame Ziemassvētki: Tender Care Gift Box un Essense & Co | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *