Sauso matu glābšanas rituāls. Produkti, ko izmantoju es

Sauso matu glābšanas rituāls. Produkti, ko izmantoju es

Čau!

Es sejas ādas kopšanai šobrīd esmu izvēlējusies minimālisma ceļu, lai nepārslogotu ādu un jūtu, ka tas šobrīd ir pareizais virziens, bet saprotu, ka matiem šobrīd vajag pilnīgi pretēju pieeju, lai tie neizskatītos sausi un salmiem līdzīgi.

Vēlos jums nedaudz pastāstīt par produktiem, ko es izmantoju matu kopšanai tad, kad ir vairāk laika un nav jāsteidzas.

20151125-IMG_0376

Jāņem gan vērā, ka man ir smalki, pūkaini mati, tāpēc citam matu tipam šī kombinācija varētu būt pārāk smagnēja. Daži produkti noteikti ir arī aizstājami ar citiem līdzīgiem.

Matus es cenšos mazgāt vakaros, jo man tie ir gari un žāvēšana prasa laika, kura man gluži vienkārši nav no rītiem. Un tā kā tie pūkojas, tad bieži vien tie izskatās koptāki un gludāki tieši nākamajā dienā un nevis tūlīt pēc mazgāšanas, kad man nereti ir lauvas cienīgas krēpes.

Tātad, atnākot pēc darba, es matos ieklāju eļļu un paturu to kādas divas, trīs stundas. Manā gadījumā jo ilgāk, jo labāk.

20151125-IMG_0380

Šobrīd es esmu izvēlējusies lietot TBS Polynesian Monoi Radiance Oil, bet tā ir aizstājama ar jebkuru citu, kas ir pieejama.

Matus es mazgāju ar dažādiem šampūniem un kondicionieriem, bet konkrēti šai matu kūrei, man vismīļākie ir J&C zīda matu kopšanas produkti – šampūns un kondiconieris. Atkārtots pirkums un noteikti nākotnē pirkšu vēl.

20151125-IMG_0384

Pēc tam matos ieklāju Kiehl’s matu eļļu – krēmu un esmu jau minējusi, ka šis produkts vislabāk sadarbojas tieši ar iepriekšminētajiem J & C produktiem. Esmu mēģinājusi ar citu zīmolu šampūniem un kondicionieriem – nav gluži tas. Kāpēc tā, nezinu. 😀

20151125-IMG_0388

Par nākamo produktu – Schwarzkopf BC Excellium es vēl pastāstīšu kaut kad nākotnē nedaudz plašāk, bet principā tas ir izsmidzināms matu kondicionieris, ko iepūš visu matu garumā un tā mērķis ir piešķirt matiem kuplumu. Šis ir visjaunākais papildinājums manam matu kopšanas rituālam, bet jau paspējis organiski iekļauties.

Pēdējie divi soļi ir:

  • aizsardzība pret karstumu un šobrīd cenšos izlietot Garnier aizsargkrēmu, kas nepavisam nav slikts, bet gaidu, kad to izlietošu, jo vietā jau ir cits nopirkts;
  • un pūkošanās savaldīšana – šim nolūkam lietoju Giovanni Frizz Be Gone serumu. Šo gan vajag lietot ļoti maz, jo ieklājot pārak daudz, mati izskatās vienkārši taukaini. Bet, ja nepārspīlē, tad lieliski tiek galā ar pūku.

20151125-IMG_0405

20151125-IMG_0401

No vienas puses varētu šķist, ka produktu daudz, jo sanāk, ka lietoju 3 kondicionierus, bet tādiem matiem kā man, ir pašā laikā. Un atšķirība ir uzreiz redzama – tie ir mazāk pūkaini, nedaudz smagnējāki (manā gadījumā laba lieta), vairāk struktūras un vizuāli veselīgāki. Noteikti arī jāpiemin, ka mati netaukojas ātrāk un varu turpināt tos mazgāt katru otro dienu.

Protams, ka produkti un kopšana ik pa laikam mainās, bet tāda, lūk, izskatās mana sauso matu glābšanas rutīna šobrīd.

Vai jums arī raizes sagādā sausi mati? Ko izmantojat jūs?

*ENGLISH. Lately I was feeling that my hair looked not so healthy and more dry than usual so I developed hair routine which consists of seven products. I have very frizzy hair so for me this works just fine but for some people combination could be too heavy. I start with hair oil (any good oil will do) from TBS which I try to leave in for at least 2 or 3 hours or even more. Then I wash my hair with J & C silk shampoo and put in silk cream from J & C. And while in shower I also try to leave this silk cream as long as possible. Then I treat my hair with Kiehl’s leave in cream – oil and afterwards I generously spray my hair with Schwarzkopf Plumping spray (another conditioner) which is supposed to give more volume to hair. And then i put Garnier Fructis cream which protects my hair from heat and finish this all with Giovanni Frizz Be Gone serum. For my hair type it is the right amount of products and doesn’t make my hair greasy and overloaded with products but helps them look more healthy and shiny.

 

1 Komentāri

  1. Pingback: Atsauksme: Schwarzkopf BC Excellium šampūns un kondicionieris | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *