Atsauksme: Schwarzkopf BC Excellium šampūns un kondicionieris

Atsauksme: Schwarzkopf BC Excellium šampūns un kondicionieris

Hei, foršās lasītājas!

Novembra sākumā Schwarzkopf prezentēja jauno Essential Look Age of Beauty kolekciju. Prezentācijas pasākumu es diemžēl nevarēju apmeklēt, bet man bija iespēja izmēģināt divus produktus no sērijas.

Schwarzkopf BC Excellium šampūns un kondicionieris

Age of Beauty kolekcija ir veltīta nobriedušām sievietēm, kuru mati ir jākopj daudz rūpīgāk un šim nolūkam Schwarzkopf ir radījuši gan matu krāsas, gan arī kopšanas līdzekļus.

Nobriedušiem matiem ir nepieciešama speciāla kopšana, jo novecojot galvas āda un mati sāk mainīties  – āda kļūst sausāka un mati zaudē elastību, spīdumu, tos ir grūtāk savaldīt.

Schwarzkopf BC Excellium šampūns un kondicionieris

Arī krāsu pigmenta melanīna ražošana samazinās un vēlāk jau apstājas pavisam un tas nozīmē, ka lielais sieviešu bieds – sirmie mati – sāk savu uzvaras gājienu.

Man agra nosirmošana jau diemžēl ir ierakstīta gēnos un pirmie sirmie mati parādījās jau padsmit gadu vecumā (kādi pieci :D) un tā tas palika daudzus gadus, bet pēdējā gada laikā tie ir parādījušies krietni vien vairāk. Iespējams, ka tas nebūtu noticis tik strauji, bet es esmu dzīvs pierādījums tam, ka no stresa un pārdzīvojumiem diemžēl var tikt pie sirmiem matiem un atpakaļceļa jau vairs nav.

Schwarzkopf BC Excellium šampūns un kondicionieris

Iespējams tas arī ir iemesls, kāpēc mani mati pēdējā gada laikā ir kļuvuši īpaši grūti kopjami un savaldāmi, jo es papildus visam tos krāsoju katru mēnesi.

Tāpēc, lai gan man nav 40+, sērija noteikti varētu būt domāta arī tādiem cilvēkiem kā man. 🙂

Schwarzkopf BC Excellium šampūns un kondicionieris

Apjoma šampūns smaržo ļoti labi (to novērtēja arī vīra kungs), bet ne uzmācīgi. Puto labi, nesausina galvas ādu, bet manās acīs tas diemžēl nekā īpaši neizcēlās. Jā, ir labs, bet nekas “wow”. Man pat šoreiz ir grūti kaut ko daudz teikt, jo iespaids pat pēc pusiepakojuma izlietošanas ir tāds – nekāds. Es nepamanīju ne papildus apjomu, ne arī kādas citas atšķirības, kas to izceltu starp citiem šampūniem. Visdrīzāk, ka atkārtoti manā šampūnu plauktiņā nenonāks.

Schwarzkopf BC Excellium šampūns un kondicionieris

Savukārt kondicionieris (Plumping spray) ir lielisks un par šo nevaru absolūti neko sliktu pateikt. Pirmajā reizē, kad lietoju, nebiju sajūsmā, bet tas tāpēc, ka neiesmidzināju matos to pietiekami. Nākamās reizes jau pūtu matos daudz vairāk – sākot no matu saknēm līdz pat galiņiem un rezultātā mati, pat pataustot ar roku, ir biezāki un apjomīgāki un arī vizuāli tie izskatās kupli un biezi.

Schwarzkopf BC Excellium šampūns un kondicionieris

Šo gan nevar lietot vienu pašu kā kondicionieri (vismaz maniem matiem vajag vēl kaut ko), tāpēc es to lietoju pēc šampūna, kondicioniera kā papildus līdzekli.

Nav jābaidās pūst arī uz matu saknēm (es sākumā baiļojos), jo līdzeklis nesatauko matus un tos var mazgāt tikpat bieži kā ierasts un nav nepieciešamības to darīt biežāk.

Tāpēc šo apjomu palielinošo spreju – kondicionieri es noteikti var ieteikt kā labu līdzekli matiem, kuriem ir nepieciešams papildus apjoms.

Jau nesen jums stāstīju par savu sauso matu glābšanas rituālu un, lai gan man nav laika to veikt katrā mazgāšanas reizē, šo līdzekli gan es lietoju katru reizi un noteikti iegādāšos, kad izlietošu.

Kuri ir jūsu mīļākie produkti no Schwarzkopf?

*ENGLISH. This fall Schwarzkopf presented their new range of products Essential Look Age of Beauty. Whole range celebrates mature women and is specially designed for mature hair. When we age our hair get thinner, they lose shine, volume and also color (hello, grey hair!). So Schwarzkopf has developed products which fight all those signs of aging and help maintain volume and health. I tried two products – BC Excellum Volumizing shampoo and Plumping spray. I can’t say much about the shampoo because for me it was “nothing special” product. Yes, it didn’t irritate my scalp which is a good thing and it smells lovely but somehow it really didn’t impress me. Completely different thing is Plumping spray – gosh, I love this one! I use it after I have conditioned my hair (it is like conditioner itself but for my hair it is not enough to use this alone) and it really gives volume and my hair look much more thicker and healthier. You have to generously spray it from the roots till ends and only then you will notice the difference. It is definetely in my “to buy” list.

*Testa produkti/ test products

 

1 Komentāri

  1. Pingback: Atsauksme: Dzintars Laura Mars šampūns un matu maska | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *