Iepazīsimies #20: Ivonna

Iepazīsimies #20: Ivonna

Sveikas!

Šodien, 2. adventē, esmu jums sagatavojusi ļoti sirsnīgu un interesantu lasāmvielu – nelielu ieskatu blogeres Ivonnas pasaulē, domās un sajūtās. Ivonna veido blogu http://scentivory.wordpress.lv.

Ivonnas atsauksmes par produktiem ir godīgas un noderīgas informācijas bagātas un man vienmēr ir prieks par katru jauno rakstu.

ivonna2

 • Pastāsti par sevi un blogu.

Šobrīd esmu strādājoša studente, darbojos dažādās jomās. Varētu teikt, ka esmu sevis meklējumos, tāpēc par sevi pastāstīt ir diezgan sarežģīti. Domāju, ka tas ir tāpat kā ar Rīgu, kas nekad nebūs gatava. Esmu daudzpusīgs cilvēks, man nepieciešama rosība, jauna informācija un iespaidi visu laiku, citādi vairs nejūtos labi. Pēdējo gadu pastiprināti sanācis interesēties par personības attīstību, pašizaugsmi. Studēju mediju komunikāciju, mācos dažādas valodas. Pašmācības ceļā apgūstu astroloģiju, kas arī palīdz man izzināt sevi, kā arī cilvēkus sev apkārt. Ikdienā esmu ļoti aktīva, vienmēr kaut kur skrienu, daros, ņemos, jo citādāk šķiet, ka daudz vērtīgas informācijas aizplūst garām. Cilvēkam ir jāmācas un jāattīsta sevi visu laiku.

Blogoju jau nedaudz vairāk kā trīs gadus. Vairs nevaru savu ikdienu iedomāties bez blog-pasaules. Blogs man vienmēr bijis kā hobijs un laiks sev, savai sievišķīgajai pusei. Tāds kā atelpas brīdis saspringtajā ikdienā. Tā ir kā cita pasaule, kurā iegrimt un aizmirst par visu citu. Pēdējā laikā gan arvien retāk un retāk tas izdodas, bet esmu apsolījusi sev, ka to labošu. Man no sirds patīk dalīties iespaidos, izmēģināt jaunas lietas un uzzināt visu jauno.

 • Kā sākās Tava aizraušanās ar kosmētiku?

Mana aizraušanās sākās pēc tam, kad mamma uzdāvināja pirmo skropstu tušu un sejas pūderi no Max factor. Vēl šodien tas ir pieejams – garenā zelta krāsas iepakojumā. Pēc tam sekoja diezgan ilgs periods, kad acis tika nemākulīgi krāsotas ar melnu acu zīmuli. Pēc tam jau nāca youtube un sāku pašmācības ceļā kaut ko vairāk mācīties. Kopš tiem laikiem melno acu zīmuli vairs neesmu lietojusi ne reizi.

Ar laiku paralēli sāku arī lasīt ārzemju blogus un kādā dienā pavisam nejauši uzskrēju virsū arī pašmāju skaistuma blogiem. Dažādas idejas smēlos no tiem un kosmētikas krājumi sāka augt un augt. Visu vajadzēja izmēģināt, viss sagādāja lielu prieku. Ar laiku šis entuziasms aprima un nu jau man pietiek ar kosmētikas minimumu, eksperimentēju tikai uz īpašākiem gadījumiem pucējoties.

Ar gadiem dekoratīvās kosmētikas kalni ir pārtapuši par kopjošās kosmētikas kalniem. Tagad izzinu arvien vairāk to pasauli, meklēju savai ādai atbilstošāko izpildījuma un cenas/kvalitātes ziņā.

 • Kas Tev visvairāk patik bloga veidošanas procesā?

Vislielāko gandarījumu man sniedz iespēja apmainīties ar zināšanām ar savām lasītājām un blog-kolēģēm. Ja man nebūtu nekādas atbildes reakcijas, diez vai es vēl blogotu.

 • Vai Tev ir kāds mīļākais kosmētikas zīmols?

Viens mīļākais kosmētikas zīmols man nav, bet ir noteikti produkti, kurus vienmēr izvēlos tikai no viena zīmola. Un otrādi, zinu, kuras produktu grupas no kāda zīmola man galīgi neder. Piemēram, gadu gaitā esmu nešaubīgi pārliecinājusies, ka man vislabāk der tieši Maybelline skropstu tušas. Izmēģinu daudzas citas, bet vienmēr atgriežos pie dzeltenās Maybelline tušas.

 • Kuri ir Tavi visu laiku TOP 3 dekoratīvās kosmētikas līdzekļi, kurus vari ieteikt ikvienam?

Ieprieksējā jautājuma iespaidā – noteikti iesaku izmēģināt Maybelline klasiku – dzelteno skropstu tušu visām, kas vēl to nav izdarījušas. Ļoti ērtas man šķiet arī krēmveida acu ēnas. Šis atklājums izmainīja manu, ja ne dzīvi, tad kosmētikas lietošanas paradumus noteikti. Krēmveida acu ēnas ir tik ērtas un parocīgas, ka mana roka 90% gadījumu sniedzas tieši pēc tām. Un vēl viens nozīmīgs atklājums priekš manis bija make-up bāze. Kopš pirmo reizi pamēģināju – vairs nevaru iedomāties savu ikdienu bez tā. Tas visu kosmētikas uzklāšanu padara tik vienkāršu, vairs nav problēmu ar tonālajiem krēmiem, kuri ne tā sež, neizlīdzinās kā vajag utml. Plus pats grims ir daudz noturīgāks.

 • Vai ir kāda grima tendence, kuru Tu nekad neizmēģinātu?

Nekad neparakstītos uz kaut ko tādu, kas atstāj neizdzēšamas pēdas sejā (rētas utml.) Laikam trīsdesmit reizes apdomātu pirms parakstītos uz permanento grimu. Man bail no visiem dzirdētajiem šausmu stāstiem, tapēc no tādām lietām turos pa gabalu. Bet nekad nesaki nekad, var jau būt, ka gadiem ejot domas mainīsies. Kas to lai zina.

 • Iedomājies, ka Tev iedoti 500 eiro kosmētikas iegādei – kas būtu tās lietas, ko Tu noteikti iegādātos un kāpēc?

Es sevi palutinātu ar tiem bestselleriem, kuriem ikdienā žēl naudas, taču pārdomātu arī, cik praktisks tas būs manā ikdienā. Es nopirktu labu sejas masku, kuru lietot, kad ādai vajadzīga īpaša kopšana. Kādu tiešām kvalitatīvu dekoratīvās kosmētikas izlasi – tonālo krēmu, konsīleri, lūpu krāsu ikdienai, skropstu tušu. Arī kosmētikas otu komplektu, lai kādu laiku par to vairs nav jādomā.

 • Ieteikums/novēlējums lasītājiem.

Pati jau ar četrām esmu Ziemassvētkos, bet šajā pirmssvētku sezonā iesaku vairāk laika/rūpes veltīt mīļajiem, un galvenais, pašiem sev. Pēdējo nedēļu notikumi pasaulē man arvien vairāk liek pārdomāt to, cik gan ačgārna ir kļuvusi mūsu pasaules uztvere. Es pati cenšos, un iesaku arī jums, mazliet apstāties un padomāt, mēģināt distancēties no tā trakā iepirkšanās maratona, kas it īpaši raksturīgs Ziemassvētkiem. Ne jau materiālās lietas ir tās, kas rada to īsto prieka un laimes sajūtu…. Tā vietā vienkārši būt kopā ar mīļajiem mazajos ikdienas darbiņos, kas tiek veikti, gatavojoties svētkiem, un izbaudīt emocijas, skaistus mirķļus, jo tos nekas un neviens nekad nespēs jums atņemt. Gaišus un mierpilnus!

Paldies Tev, Ivonna – tiešām loti, ļoti interesanti! 🙂

Man šīs rakstu sērijas paliek aizvien grūtāk veidot, jo esmu iepazīstinājusi jau ar tik daudzām superīgām meitenēm, ka jūtu, ka man drīz aptrūksies blogeru. 😀 Tāpēc, ja kāda vēlas jaunajā gada piedalīties, tad droši rakstiet man, jo negribu nevienu piemirst, kura tiešām gribētu piedalīties. Kā arī, ja jums ir idejas, kā jūs vēlētos, lai šīs sērijas attīstās nākotnē, noteikti padalieties. 🙂

3 Komentāri

 1. Zanda

  Forša intervija, un man ir patiess prieks pazīt Ivonnu arī dzīvē. Skaisti teikts par to, ka materiālas lietas nenes laimi, jo cilvēki tik tiešām vairāk skatās uz to, kas, cik un kam pieder, bet patiesība ir tāda, ka galvenais, lai šie cilvēki ir mums blakus. 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *