L’Occitane veikala atklāšana Galerijā Centrs

L’Occitane veikala atklāšana Galerijā Centrs

Sveikas!

Pagājusī nedēļa man paskrēja vēja spārniem un manas emocijas sita augstu vilni gan pozitīvā, gan negatīvā nozīmē. Ļoti piesātināts laiks, bet domāju, ka šonedēļ viss būs nedaudz mierīgāk un man būs iespēja nedaudz vairāk laika atvēlēt blogam.

Viens no nedēļas pozitīvajiem aspektiem, bija iespēja apmeklēt dažus pasākumus, piemēram, L’Occitane jaunā veikala atvēršanas svinības.

DIVI

Veikals atrodas Galerijā centrs, blakus Vīna Studijai. Nav liels, bet mājīgs un piepildīts ar krāsainām un smaržīgām lietām, kas var izkausēt jebkuras sievietes sirdi (un arī vīriešu ;)). Ķermeņa krēmi, ziepes, losjoni, sejas krēmi, slavenie roku krēmi ,mīlīgi dāvanu komplekti – tas viss tur ir.

VIENS

SESI

DESMIT

DEVINI

_OLF0082

PIECI

Mūs lutināja ar gardiem vīniem un uzkodām, un skaistu mūziku dzīvajā izpildījumā,  kas garas darba dienas beigās bija tieši tas, kas nepieciešams. Vakars bija ļoti sirsnīgs un man bija liels prieks satikt foršās blogkolēģes. Pasākumā bija arī Taro zīlniece, kas bija kā tāds ķīrsītis uz kūkas, jo tas ir kas neierasts šāda veida sarīkojumos. Bet, jā, visnotaļ interesanti…

ASTONI

SEPTINI

_OLF0123

Biju plānojusi iegādāties kaut ko dāvanai, bet cilvēku daudz un tā kā nezināju, ko īsti vēlos, tad nolēmu kādā brīvāka brīdī aiziet un ar mierīgu prātu izdomāt, ko es tieši gribu. 🙂

_OLF0017

Bet es noteikti iesaku aiziet un pasmaržot jaunās limitētās kolekcijas – man īpaši iepatikās jasmīnu-salmenes-neroli. 🙂

Paldies par jauko vakaru organizatoriem!

*Foto autors: Uldis Vilks

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *