Madara Become Organic komplekts

Madara Become Organic komplekts

Sagaidot gadu miju, Madara piedāva visiem skaistummīļiem īpašus jaunumus un produktu komplektus.

Visintriģējošākā ziņa ir, ka tagad ikviens, kurš to vēlēsies, varēs izmēģināt Madaras jaunākos produktus vēl pirms tie būs nonākuši pārdošanā, iegādājoties kādu no Insider skaistumpakām.

Zīmols ir sagatavojis divus komplektus, kas būs pieejami pavasarī un rudenī, bet pasūtīt tos var jau tagad.

Pavasara Insider paka maksā 27, 95 eiro un tajā varēs atrast vismaz trīs Madaras jaunos produktus, kas būs piemēroti jebkuram ādas tipam. Savukārt rudens paka maksā 37, 95 eiro (vērtība 75 eiro) un tā būs pieejama septembrī. Principā, tās ir kā sezonālās skaistumkastītes, tikai no viena zīmola. Bet, lai varētu sākt priecāties par Madara produktiem jau tagad, ikviens, kas pasūtīs kādu no Insider pakām, jau tagad saņems dāvanā īpašo Become Organic komplektu.

20151206-IMG_0473

Komplektā ietilpst pilnizmēra sejas putas, kā arī ceļojuma izmēra dienas un nakts krēms.

20151206-IMG_0486

Pamēģināju visus trīs produktus un pirmie iespaidi jau ir radušies.

20151206-IMG_0488

Putas ir ļoti maigas, nesausina ādu un ar kosmētikas noņemšanu tiek galā labi. Ja agrāk izvairījos no Madaras produktiem smaržas dēļ, tad par putām varu teikt, ka smarža man patīk.

20151206-IMG_0483

Nakts krēms ir lielisks – esmu pieradusi, ka nakts krēmi ir taukainākas tekstūras un neiesūcas ādā tik ātri, bet šis absorbējas gandrīz vienā mirklī. Tā kā tekstūras ziņā tas ir visai bagātīgs, tad ziemas periodā tas ir ļoti noderīgs un būs labs tiešām jebkuram ādas tipam, jo man kā kombinētas ādas īpašniecei parasti ir problēmas ar biezas tekstūras krēmiem, bet ar šo viss ir kārtībā.

20151206-IMG_0499

20151206-IMG_0480

Dienas krēms ir vieglākas tekstūras, bet kaut kas man līdz galam nepatīk. It kā rakstīts, ka tas ir mitrinošs, bet man no rītiem ir sajūta, ka manai ādai vajag kaut ko vēl izteiktāk mitrinošu. Katrā ziņā, vienu es to lietot nevaru, man šķiet, ka tas ir par “plānu” un tāpēc kombinēju to ar kādu serumu vai vieglu sejas eļļu. Iespējams, ka vasarā šis būtu pašā laikā.

Vēl jāpiemin, ka mana āda ir cimperlīga un izsitumus iegūt ir ļoti viegli, pagaidām gan nekādas alerģiskas reakcijas neesmu novērojusi, ja tomēr būs kādas izmaiņas, ziņošu.

Bet kopumā, man šķiet, ka šī ir lieliska dāvana gan sev, gan kādam tuvam cilvēkam, jo ir iespējams izmēģināt trīs produktus par ļoti draudzīgu cenu. Jā, aizmirsu piebilst, ka, ja nepasūtat Insider skaistumpakas, tad komplekta cena ir 16, 95 eiro (tieši tik maksā sejas putas atsevišķi), kas jebkurā gadījumā ir visai iepriecinoša.

20151206-IMG_0501

Vēl viens jaunums ir jau iemīļotie tonējošie sejas fluīdi, kas tagad ir ceļojumiem draudzīgos iepakojumos – 15 ml (9,50 eiro). Manā skatījumā tonējošie fluīdi vairāk ir vasaras produkti, jo tie ir viegli, nemaskē nepilnības, bet izlīdzina sejas toni. Ir pieejami divi – Moon Flower un Sun Flower. Kaut kad ļoti sen es vienu no šiem lietoju, tikai vairs neatceros, kuru un ko es par to domāju. 😀

20151206-IMG_0503

Tagad izmēģināju abus un secināju, ka Moon Flower piešķirs ādai veselīgu mirdzumu, savukārt Sun Flower radīs vieglu saules noskūpstītas ādas efektu, kā arī izlīdzinās sejas toni. Ja man šobrīd jāizvēlas, tad priekšroku dodu Moon Flower, jo man vienkārši labāk patīk veselīgas, mirdzošas un atpūtušās ādas skats, savukārt Sun Flower noteikti sagaidīs savu uzvaras gājienu vasarā.

Jaunumi forši, ar nepacietību gaidīšu aprīli, kad uzzināsim, kas slēpjas pavasara Insider pakā, bet pagaidām visu var apskatīt un pasūtīt Madaras mājas lapā.

Vai plānojat pasūtīt kādu no Insider skaistumpakām? Kā jums vispār patīk šis koncepts?

1 Komentāri

  1. Pingback: Madara Become Organic review - Call me Madie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *