Pasākums: Iepazīšanās ar Model Launcher kosmētiku

Pasākums: Iepazīšanās ar Model Launcher kosmētiku

Hei, foršās!

Trešdienas vakarā es kopā ar citām blogerēm viesojos Starlet Studio grima skolā, kur mūs iepazīstināja ar amerikāņu kosmētikas zīmolu Model Launcher.

Model Launcher

Starlet Studio ir divu vizāžistu “bēbītis” un skola aktīvi darbojas no šī gada marta. Meitenes piedāvā gan vizāžistu pakalpojumus, gan arī interesentēm ir  iespējams apgūt krāsošānās noslēpumus. Kā mums stāstīja viena no skolas izveidotājām, ka periodā, kad radās ideja par savas skolas izveidi, nācās arī izlemt, ar kādu kosmētiku tiks strādāts un meitenes meklēja, braukāja uz ārzemēm, pētīja zīmolus un mēģināja saprast, kas būtu tāds, kas nav Latvijā, bet būtu pietiekami interesants patērētājiem. Un tā viņas nonāca līdz Model Launcher, kuru arī pašas ilgi testēja, lai saprastu, vai ir laba un ar to varētu strādāt, jo atsauksmes par šo kosmētiku ir ļoti maz.

Model Launcher

Tam ir arī iemesls, jo zīmols ir jauns, izveidots šī gada sākumā. Kosmētika ir profesionāla un tiek piedāvāti gan sejas bāzes līdzekļi, gan acu ēnas un lūpu produkti.

Model Launcher

Model Launcher

Model Launcher

Model Launcher

Varētu pat teikt, ka zīmols ir attīstības stadijā, jo kā mums stāstīja, tad šobrīd skolas īpašnieces cenšas savākt pēc iespējas vairāk atsauksmju no patērētājiem, lai varētu zīmola veidotājiem pastāstīt, kuri produkti ir labāki/sliktāki, kuriem nepieciešami kaut kādi uzlabojumi, jo Model Launcher izveidotāji ir ļoti atsaucīgi – ja rodas idejas par kādiem produktiem, tad tie arī visai drīz tiek piedāvāti, ja kaut kas ir ne tā, tad tas tiek labots utt. Mērķis šobrīd ir izveidot labu pamatlīniju, vēlāk to papildinot ar sezonas kolekcijām.

Model Launcher

Model Launcher

 

Model Launcher

Man pašai iepatikās sejas konturēšanas duo (vaigu sārtums + konturētājs – to es arī paņēmu izmēģināšanai un drīzumā pastāstīšu, kas un kā ar to), pigmentācija un noturība lūpu zīmuļiem šķita lieliska, interesantas arī acu ēnas un daži toņi izcili skaisti. Lai saprastu ko vairāk, noteikti ir nepieciešams ilgāks testēšanas periods un vairāk laika, lai apskatītu visu, tāpēc katru piektdienu Starlet Studio organizē skaistuma vakarus (no plkst. 18:00 – 20:00), kurus var apmeklēt ikviens interesents, pētīt kosmētiku, krāsoties pašām vai ļauties vizāžistu meistarīgajām rokām – īsāk sakot, meiteņu vakars. 🙂

Model Launcher

Model Launcher

Model Launcher

Vairāk info: 

https://www.facebook.com/modellauncher.baltic/

https://www.facebook.com/starletstudio.lv/

Lai jums burvīga šī diena! 🙂

 

 

1 Komentāri

  1. Pingback: Atsauksme: Model Launcher Contour Powder Duo First Crush | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *