Ādas aizsardzība ziemas spelgonī ar North Bee ādas kopšanas līdzekļiem

Ādas aizsardzība ziemas spelgonī ar North Bee ādas kopšanas līdzekļiem

Sveikas!

Gada sākumā pie mums atnāca Ziema un tā tiešām ir ziema ar lielo “Z” – sniegs, sals – viss pēc pilnas programmas. Ceļu uz/no darbu mēroju ar kājām, kas man aizņem apmēram 30 – 40 minūtes vienā virzienā, tad godīgi teikšu, ka šī nedēļa no šī skatupunkta man nav bijusi jautra, jo salst. Ļoti salst. Tāpēc šobrīd cenšos izvēlēties arī tādus ādas kopšanas līdzekļus, kas ir barojoši un aizsargājoši, mitrinošos produktus atstājot siltākam laikam.

North Bee atsauksmes

North Bee produkti manā plauktiņā stāvēja jau no novembra sākuma, kad laimēju tos Zanes giveaway. Palietoju pāris nedēļas, bet tajā laikā man šķita, ka tie ir nedaudz par smagnēju manai ādai.

Decembra vidū, kad palika vēsāks, atkal ķēros pie to lietošanas un kopš tā laika lietoju katru dienu.

Laikam pirms stāstu par pašiem produktiem, īsi jāieskicē, kas tad ir North Bee. North Bee ir latviešu kompānija, kas ražo sejas ādas kopšanas līdzekļus, sastāvā iekļaujot medu, augu eļļas un kumelīšu-piaprmētru hidrolātu. Piedāvājumā ir sejas krēmi, roku, pēdu krēmi, kā arī sejas krēms vīriešiem.

North Bee atsauksmes

Man ir dienas, nakts un roku krēms.

Visiem trim produktiem ir līdzīgs un visai izteikts aromāts – man asociējas ar bišu vasku. Sākumā es nebiju sajūsmā, jo smarža tiešām ir specifiska. Bet, kad atsāku tos lietot decembrī, tad man sāka šķist, ka produkti smaržo pēc… Ziemassvētkiem. 🙂 Un tajā brīdī man smarža iepatikās un patīk vēl joprojām.

North Bee atsauksmes

Iepakojums ir elegants, bet, lietojot produktus sapratu, ka ir liela iespēja tos sajaukt un paķert ne to, ko vajag. Tāpēc laikam būtu labāk, ja tie vairāk atšķirtos, nezaudējot kopīgo dizaina tēmu. Ja īpašumā ir tikai viens produkts, tad viss ok, bet, ja vairāki, tad var gadīties, ka nejauši roku krēmu var uzsmērēt uz sejas. 🙂

North Bee atsauksmes

Roku krēms ir visai biezas konsistences, barojošs, iesūcas samērā lēni, tāpēc tas nebūs krēms, ar ko iesmērēt rokas darba dienas vidū. Bet vakarā, pirms gulētiešanas ir pašā laikā, ja nav tik svarīgi, lai krēms iesūktos vienā mirklī. Labi aizsargā roku ādu. Kā vakara roku krēms man patīk, bet lietošanai ikdienas steigā, to tomēr neiesaku.

Dienas un nakts krēms. North Bee piedāvā abiem šiem krēmiem pretnovecošanās versijas, bet man ir parastās.

Man ļoti patīk nakts krēms. Lai gan tas ir visai biezs, tas iesūcas ādā ātrāk nekā citi mani nakts krēmi, lieliski baro ādu, nomierina to. Lietoju to katru vakaru un šobrīd man pat negribas uz sejas likt neko citu, tikai šo, jo ir sajūta, ka pilnībā pietiek. Jaunāka neizskatos, šajā jomā viss pa vecam :), bet no rītiem āda ir maiga, samtaina, pabarota un bez sausuma pleķīšiem.

Ar dienas krēmu ir nedaudz interesantāka situācija, jo dariet, ko gribat ar mani, bet es neredzu lielu atšķirību ne konsistences, ne iedarbības ziņā starp dienas un nakts krēmu. Man ir sajūta, ka tas ir viens un tas pats krēms, tikai ar dažādiem uzrakstiem. Dienas krēms arī ir barojošs, visai pabiezas konsistences un lieliski aizsargā ādu šajās tik aukstajās dienās. Bet tikpat labi, es varētu uzsmērēt nakts krēmu no rīta un man būtu tieši tādas pašas sajūtas. Jāpiemin, ka tādam ādas tipam kā man (kombinēta – taukaina) siltākā laikā šis krēms varētu šķist pārāk smagnējs, bet šobrīd ir pašā laikā.

Kopumā, tie ir lieliski produktu aukstam laikam, jo aizsargā un baro ādu un tas šobrīd man ir ļoti svarīgi. Vasarā es šos krēmus neizvēlētos, dodot priekšroku vieglākas konsistences produktiem. Ja produkti ir ieinteresējuši, tad iesaku izvēlēties vienu krēmu – dienas vai nakts un attiecīgi lietot no rīta un/vai vakarā. Neredzu jēgu pirkt abas versijas.

Vispār, malači, jo kārtējo reizi uzņēmīgi latvieši pierāda, ka var ražot labus un kvalitatīvus produktus, bet mans ierosinājums būtu izveidot dienas krēma “vieglāku” versiju.

Vairāk info: North Bee mājas lapa, Facebook lapa

Kur iegādāties? Šeit ir info.

Cena: ap 18 eiro.

Vai esat lietojuši kaut ko no North Bee? Kādus krēmus izmantojat ādas aizsardzībai aukstā laikā?

2 Komentāri

  1. Zane Zanīte

    Forši, ka Tev patika 🙂

    Pilnīgi piekrītu Tavam rakstītajam, gan par iepakojumu, gan to, ka produkti krasi neatšķiras (tas pats arī ar anti-age produktiem).
    Tāpat piekritīšu, ka vasarai (vismaz kombinētai ādai) šis krēms būs galīgi garām (savukārt sausai ādai tas varētu būt iteši tas, kas meklēts). Bet produktiņi forši un ziemai vispār super, super, super :). Esmu piedabūjusi pat savu vīrieti nolikt malā citus krēmus un lietot tieši šī ražotāja Vīriešu sejas krēmu 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *