Atsauksme: Model Launcher Contour Powder Duo First Crush

Atsauksme: Model Launcher Contour Powder Duo First Crush

Sveikas!

Ceru, ka 2016. gads ir sagaidīts godam un pirmās gada dienas ir izdevušās.

Tā kā mana bloga attēlu krātuvē ir sakrājušās daudzas produktu bildes, kas tā vien gaida savu kārtu, lai tiktu izmantotas kādā rakstā, tad lēnā garā ķeršos tām klāt un stāstīšu par dažādiem interesantiem produktiem, kas manā īpašumā nonāca vēl 2015. gada nogalē.

Decembra pirmajā pusē apmeklēju Model Launcher pasākumu, kura noslēgumā mums katrai bija ļauts izvēlēties vienu produktu. Un, ziniet, kā ir ar mani – ja man pasaka, ka varu izvēlēties jebko, tad rezultātā nespēju izvēlēties neko. Pavadīju laikam kādas minūtes 20, visu aptaustot, swatčojot un mēģinot nolemt, ko tad mana sirds kāro.

Tā kā ar minča palīdzību, mans NYX konturētājs beidza savu mūžu, tad izlēmu pamēģināt kādu no konturēšanas produktiem, jo zināju, ka to es lietošu aktīvi un tas nenomētāsies plauktiņā pēc kāda laika.

Model Launcher Contour Powder Duo First Crush

Model Launcher piedāvā trīs dažādus duetus konturēšanai – konturētājs + izgaismotājs, konturētājs + vēsā toņa vaiga sārtums, kā arī konturētājs + siltā toņa vaiga sārtums.

Tā kā es gandrīz nekad neizvēlos neko no siltās toņu gammas uz saviem vaigiem, tad paņēmu vēsā toņa versiju “First Crush”.

Model Launcher Contour Powder Duo First Crush

Iepakojums ir ērts un kompakts, ar spoguli.

Model Launcher Contour Powder Duo First Crush

Es gan biju nobažījusies, ka konturētājs man būs par tumšu, bet patiesībā tas ir visai “būvējams” un viss ir atkarīgs no tā, cik daudz produkta tiek paņemts un vai klājat vienu kārtu vai vairākas. Tāpēc ir iespējams panākt gan pavisam vieglu toni, gan izteiktu un pigmentētu. Noteikti pluss, ka produkts nav birstošs un pūderains.

Model Launcher Contour Powder Duo First Crush

Tas noteikti šobrīd jau ir iegājis manā ikdienas rutīnā un esmu atzinusi to par labu esam gan sev, gan arī, lietojot citiem.

Bet, ja nedaudz “piekasās”, tad man tomēr gribētos, lai konturētāja tonis būtu vēl nedaudz vēsāks un pelēcīgāks, lai tiešām veidotu vieglu dabiskas ēnas atblāzmu.  Ar vieglu roku klājot, ikdienai ir ok, bet, nu jā, būtu super, ja tas tomēr nebūtu tik silts.

Savukārt, vaigu sārtums ir feins – tonis man patīk un tas veido ļoti dabisku efektu.

Lai gan iepakojumā var redzēt nelielus mikrospīdumus, uz sejas tie nav manāmi.

Noturība – darba dienu iztur, bet, ja vakarā pēc darba kaut kur paredzēts doties, tad gan nāksies atjaunot.

Šoreiz nedaudz paslinkoju un nesagatavoju jums atsevišķus attēlus, kā tas izskatās uz sejas, bet jau iepriekšējos rakstos esmu izmantojusi un “dzīvē” var aplūkot šeit un šeit.

Iegādāties var Starlet Studio.

Vai ikdienā izmantojat konturētājus?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *