Iepazīsimies #22: Madara

Iepazīsimies #22: Madara

Sveikas!

Vispār šim rakstam bija jātop jau nedēļas sākumā, bet diemžēl nebija laika, tāpēc pieķēros tam tikai tagad. Šoreiz gribu jūs iepazīstināt ar blogeri Madaru, kas veido dzīvestila, modes un skaistuma blogu “Call Me Maddie.” Mani Madaras blogs piesaista ar viņas burvīgo un eleganto stila izjūtu un skaistajiem attēliem. Ja vēl neesat ielūkojušies viņas blogā, tad noteikti to izdariet!

madara2

  • Pastāsti par sevi un blogu.

Čau, čau visiem! 🙂 Mani sauc Madara un es esmu 23 gadus jauna meitene no Rīgas. Ikdienā strādāju par mārketinga speciālisti apdrošināšanas uzņēmumā BALTA, savukārt, pēc oficiālā darba laika rakstu savu modes, skaistumkopšanas un dzīvesstila blogu Call me Maddie. Kāpēc „Call me Maddie”? Nosaukums izveidojās no standarta iepazīšanās frāzes angļu valodā: „My name is Madara, but you can call me Maddie”.

Savu blogu rakstu jau vairāk kā četrus gadus un viennozīmīgi varu pateikt, ka tas ir kaut kas vairāk, kā tikai parasts hobijs, jo esmu atradusi lauciņu, kurā man ļoti patīk darboties, un ceru, ka man arī izdodas! 🙂 Blogošana man ir devusi daudz jaunu iespēju – esmu iepazinusies ar fantastiskiem cilvēkiem, izkopusi savu rakstīt un fotografēt prasmi un atklājusi neiedomājami lielisku pasauli, kurā varu dalīties ar savām interesēm, vienlaicīgi uzzinot kaut ko jaunu!

Brīvajā laikā aizraujos arī ar tādām lietām kā ceļošana, grāmatu lasīšana, fotografēšana un ar lielāko prieku mācos jaunas valodas, kā arī dodos uz mākslas izstādēm un koncertiem.

  • Kāda veida rakstu veidošana Tev sagādā vislielāko prieku?

Pēdējā laikā vislielāko prieku man sagādā tieši skaistumkopšanas rakstu veidošana, fokusējoties tieši uz grima tēliem, jo šī sadaļa manā blogā ir jaunums, kuru aizsāku pagājušā gada nogalē. Esmu atklājusi, ka ar dekoratīvo kosmētiku var tik ļoti dažādi eksperimentēt un izmēģināt tēlus, kas izceļ dažādas sejas daļas, piemēram, esmu sākusi izmantot daudz vairāk krāsas, kā arī krāsot apakšējo plakstiņu daļu utt. Bet vismīļākie man noteikti ir raksti par modi, jo man tik ļoti patīk to izveides process: tērpa sakombinēšana, aksesuāru izvēle, grima pieskaņošana tēlam, fotografēšanas vietas izvēle un pats process, bilžu apstrāde un beigās – raksta izveide. Tas ir patiešām ļoti interesanti un varu pavadīt vairākas stundas, iztēlojoties nākamos tērpus un attiecīgi arī bloga ierakstus.

  • Kā sākās Tava interese par modi un ar to saistītajām lietām?

Neuzskatu, ka man būtu viens atskaites punkts, pēc kura es varētu teikt: „Lūk, šeit es pievērsos modei”. Man liekas, ka jau bērnībā es izjutu modes garšu un iepazinu šo plašo pasauli, piemēram, es pati šuvu, adīju un tamborēju savām lellēm kleitas, topus un svārkus, kā arī man bija viena spēle, ja nemaldos ”Fashion wheel”, kuru varēju spēlēt vairākas stundas no vietas. Un noteikti jāpiemin arī mana izvēle apmeklēt modeļu skolu – tas bija apliecinājums tam, ka palēnām mana interese par modi kļuva nopietnāka. Nedaudz smieklīgs iemesls, kāpēc tik ļoti sāku interesēties par modi bija tas, ka bērnībā man bija ļoti daudz jāvalkā sava brāļa (!) drēbes, līdz ar to pieļauju, ka vēlākajos gados ar tērpiem centos gan atrast sevi, gan arī izpaust pati savu esamību. Lai gan noteikti atzīšos, ka šo gadu laikā ir bijis ne viens vien modes ”feils”, bet kā gan izzināt savu stilu neeksperimentējot? 🙂

  • Vai ir kāds cilvēks, kura stils Tevi iedvesmo?

Būtu ļoti grūti nosaukt tikai vienu cilvēku, bet, kārtīgi apdomājoties, es laikam nominētu Olīviju Palermo. Viņas stils ir tieši tāds, kādu es apbrīnoju, un, iespējams, savā ziņā es viņas stila niansēm cenšos līdzināties. Olīvija ir noteikti ir viena no mūsdienu stila ikonām, jo viņas tērpi vienmēr ir tik perfekti pārdomāti un neatkarīgi no tā, vai viņai kājās būs augstpapēžu kurpes vai kedas, viņa vienmēr izskatās LIELISKI!

  • Vai Tev ir kāds sevis lutināšanas rituāls dienās, kad šķiet, kad visa kā ir par daudz un gribās nedaudz atslābināties?

Viens no pēdējā laika rituāliem ir krāsojamās grāmatas pieaugušajiem izkrāsošana (Ziemassvētku vecītis man atnesa skaistu izdevumu ar dārza tematiku). Es pagatavoju sev piparmētru tēju no vasarā, pašas lasītajām lapiņām, uzlieku Vivaldi „4 gadalaikus” ( lielisks skaņdarbs, lai nomierinātos un atbrīvotos no ikdienas raizēm), aizdedzinu vairākas svecītes (pašlaik iemīļotākās ir sveces ar lavandas smaržu) un aptuveni stundu, pusotru krāsoju.

  • Ko vienmēr var atrast Tavā kosmētikas maciņā?

Ziemā tas noteikti ir lūpu balzams, jo manas lūpas ir ļoti, ļoti jutīgas, tāpēc man tas ir visur – somiņā, darbā, vecāku mājās, pie gultas, kosmētikas galdiņā un pat vannas istabā :). Noteikti tas arī ir Bloterazzi ( by Beautyblender) sūklītis, kuru izmantoju, ja dienas laikā sataukojas sejas āda, kā arī spilgta lūpu krāsa, jo ļoti bieži pēc darba dodos arī uz kādiem pasākumiem, un vislieliskākais un vienkāršākais veids, kā paspilgtināt savu dienas meikapu – uzklāt krāsas ziņā košu lūpu krāsu!

  • Ja Tev būtu iespēja radīt savu apģērbu līniju, ko Tu tajā iekļautu, kāda tā izskatītos?

Tas būtu lielisks sapņa piepildījums! 🙂 Savu apģērba līniju es noteikti veidotu maksimāli atbilstošu savam stilam! Tas ir lielākoties ir ikdienišķs un funkcionāls, bet vienlaicīgi klasisks un sievišķīgs ( ar sievišķību šajā gadījumā nedomāju tērpus ar dziļu dekoltē, apspīlētas drēbes un tml.). Strādājot finanšu sfērā, esmu sapratusi, ka arī lietišķais stils var būt ļoti interesants un stilīgs, ja tas tiek pareizi sakombinēts!

Ziemas kolekcijas būtu piezemētākās krāsās, uzsvaru liekot uz tumšajiem toņiem, bet vasaras tērpi būtu krāsaini, rakstaini un sievišķīgi! Ziemas līnijā tie būtu siltie džemperi, adījumi, uzsvars uz biksēm un daudz siltu ziemas aksesuāru, bet vasaras kolekcijā būtu daudz brīvi krītošas kleitiņas, koši un rakstaini topi, kā arī dažāda garuma svārki. Pašlaik visiemīloļotākie ir midi garuma svārki – tie ir tik klasiski un sievišķīgi.

  • Novēlējums lasītājiem.

Jau sava bloga rakstā par Jaunā gada apņemšanos es, kā vienu no galvenajiem, izvirzīju mērķi – vairāk smaidīt un būt laimīgai. Tāpēc ikvienam/ai no jums es novēlu šajā gadā justies laimīgam un atcerēties, ka, lai arī cik klišejiski tas izklausās: „ Katrs pats ir savas laimes kalējs”. Tā kā apkārtējo pasauli mēs varam ietekmēt ļoti maz, tad par savu iekšējo būtību mēs paši esam noteicēji un paši varam izdarīt izvēli – kādu dienu mēs vēlamies nodzīvot. Tveram pozitīvo, smaidam, priecājamies par sasniegto un izvirzām vēl augstākus mērķus, kas mums dos šo izaicinājuma un gandarījuma sajūtu! 🙂

Paldies Tev, Madara, par iedvesmu! 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *